Hotel Pension Bergblick

Austria, Dachstein West, Bad Goisern

Więcej o hotelu

od 641 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 105 199

Kraj

AUSTRIA

Położenie

 pensjonat Bergblick położony jest na obrzeżach miejscowości Bad Goisern w regionie Salzkammergut. W pobliżu budynku przebiega historyczny szlak pieszy. Do centrum miejscowości ok. 500 m, do stacji kolejowej ok. 1 km, do lotniska ok. 100 km, do skibusa ok. 200 m, do wyciągu narciarskiego ok. 10 km. 

Wyposażenie

recepcja, restauracja, bar z tarasem, WiFi, narciarnia.

Zakwaterowanie

pokoje dwuosobowe (ok. 18 m2): prysznic, WC, WiFi, TV, ogrzewanie. Pokoje dwuosobowe z łóżkiem piętrowym (ok. 22 m2): wyposażone jak pokoje dwuosobowe.

Wyżywienie

 z dwoma posiłkami, śniadanie w formie bufetu, kolacja wybór z 3 dań.

Wellness

 sauna

Opłata klimatyczna

ok. 2 EUR/dzień (od 16 lat).

Zwierzęta domowe

na potwierdzenie, 5 EUR/dzień

Parkowanie

w cenie. 

Kategoria Nekera

 pensjonat, kategoria lokalna: pensjonat 
zakwaterowanie od 16:00, wykwaterowanie do 10:00.
 

Cena zawiera

Noclegi, wyżywienie zgodnie z rezerwacją, ubezpieczenie, telefoniczną opiekę rezydenta. Dodatkowo w przypadku imprez pakietowych z przelotem, oprócz ww. świadczeń w cenie zawarty jest: przelot, opłata lotniskowa, opłata za wylot z lotniska lokalnego, transfer lotnisko-hotel-lotnisko (chyba, że dana oferta stanowi inaczej), telefoniczna lub bezpośrednia opieka rezydenta.W przypadku imprez turystycznych opartych o przeloty przewóz bagażu może być nieuwzględniony w cenie (standardowo przy przelotach czarterowych w cenie zawarty jest bagaż 20 kg/osoba).W zależności od linii lotniczej dopłata waha się od 0 do ok 500 zł/bagaż. Przykładowe linie lotnicze, gdzie bagaż jest dodatkowo płatny to: FR (Ryanair), W6 (WizzAir), LO (Lot).

Ważne

W związku ze zmianami w przepisach sanitarnych oraz przekraczania granicy w poszczególnych krajach Nekera przygotowała listę wymaganych procedur wjazdowych do danego kraju - https://www.nekera.pl/bezpieczne-wakacje/ Zachęcamy do sprawdzenia tych informacji przed Państwa wyjazdem

Ważne informacje

prosimy o zwrócenie uwagi na rodzaj zarezerwowanego przelotu. W zależności od linii lotniczej limity bagażu głównego mogą wynosić od 30 kg do 0 kg/osoba. (standardowo przy przelotach czarterowych wynoszą 20 kg/osoba).
TELEFONICZNA OPIEKA W JEZYKU POLSKIM

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

 • Odległość od centrum miasta 700 m
 • Odległość od stoku narciarskiego 17 km
 • Basen wewnętrzny tak
 • TV tak
 • Plac zabaw tak
 • Przystanek autobusowy tak
 • Bar tak
 • Zwierzęta dozwolone tak
 • Hotelowa restauracja tak
 • Kawiarnia tak
 • Wypożyczalnia rowerów tak
 • Wifi tak
Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...