Hotel Der Musikantenwirt Annabe (Annaberg im Lammertal)

Austria, Dachstein West, Annaberg im Lammertal

Więcej o hotelu

od 942 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Nasza ocena

Brak ocen 0,0 / 5
Travelplanet

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 232 096

Kategoria

**

Miasto

Annaberg im Lammertal

Kraj

Austria

Położenie/wyposażenie

Tradycyjny obiekt Musikantenwirt Annaberg znajduje się w centrum Annaberg im Lammertal. Do terenu narciarskiego Dachstein West jest ok. 250 m (Kopfbergbahn), przystanek autobusowy dla narciarzy jest natomiast oddalony o ok. 100 m. Najbliższy teren do narciarstwa biegowego i tor saneczkowy znajduje się w odległości ok. 4 km. Do lokali handlowych jest ok. 800 m.

Do wyposażenia obiektu należy pokój śniadaniowy i wypoczynkowy, oraz restauracja i bar. Ponadto goście mają dostęp do Wi-Fi (w pomieszczeniach ogólnodostępnych), przechowalnię sprzętu narciarskiego oraz bezpłatne miejsca parkingowe (dostępność ograniczona).

PokojeProste pokoje posiadają prysznic/WC, TV sat. i częściowo balkon. Na zapytanie można w recepcji wypożyczyć suszarkę do włosów. Łazienka i WC znajdują się częściowo na korytarzu.

WyżywienieZawarte w cenie wyżywienie HB obejmuje obfite śniadanie w formie regionalnego bufetu oraz 3-daniowe menu do wyboru na kolację z bufetem sałatkowym. Na zapytanie mogą zostać przygotowane dania kuchni wegetariańskiej, wegańskiej, dietetyczne, bez glutenu lub bez laktozy. 1 x na pokój na pobyt goście otrzymują również bon na napoje o wartości 5,- € do wykorzystania w barze (brak możliwości przeniesienia na osobę trzecią ani wymianę w gotówce).

Świadczenia w cenie

Noclegi w wybranym terminieWyżywienie jak wybranoBon na napoje (1 x /pokój)Łóżeczko dla dziecka (ograniczona dostępność)Krzesełko dla dziecka (ograniczona dostępność)Miejsca parkingowe (ograniczona dostępność)

Płatne na miejscu

Opłata klimatyczna: ok. 2,05 € za osob./nocKeycard: 2,- €

Zwierzęta domowe

Można przywieźć zwierzęta domowe (20,- € /pobyt, bez karmy)

Zniżki

W zależności od typu pokoju, wieku podróżujących, daty wyjazdu i karnetu narciarskiego, otrzymają Państwo różne zniżki.
Dokładną wysokość zniżki mogą Państwo uzyskać podczas przygotowania sobie indywidualnej oferty (należy kliknąć w cenę).
Niemowlęta, które w momencie wyjazdu mają mniej niż 24 miesiące, zasadniczo podróżują bezpłatnie, muszą być jednak uwzględnione w każdej rezerwacji.

Ważne wskazówki

W pokojach wieloosobowych lub z dostawką przy niepełnym obłożeniu brak dodatkowych łóżek.

Pokój 2-osob./dostawka prysznic/WC, HB

tradycyjnie urządzone pokoje z łóżkiem podwójnym, łóżkiem pojedynczym i TV sat.łazienki z prysznicem/WC (do wyłącznego użytku) znajdują się częściowo na korytarzu obok pokoiczęściowo balkon

Pokój 2-osob. prysznic/WC, HB


rustykalnie urządzony pokój z podwójnym łóżkiem i TV sat.
prywatna łazienka z prysznicem/WC znajduje się częściowo na korytarzu obok pokoi
częściowo balkon

Dojazd

Kolej: Golling (ok. 30 km), Bischofshofen (ok. 30 km)Przelot: Salzburg (ok. 60 km), Monachium (ok. 210 km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

Jeżeli przez cały okres Państwa pobytu ze względu na pandemię koronawirusa zarezerwowany obiekt lub wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie anulować rezerwację. Obowiązuje to również w razie zamknięcia granic kraju docelowego.W takim przypadku mogą Państwo na 12 dni (i mniej) przed rozpoczęciem wyjazdu, bezpłatnie odwołać rezerwację. Prawo do bezpłatnej rezygnacji nie przysługuje Państwu w razie dokonania rezerwacji na mniej niż 12 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej, jeżeli powód odwołania wyjazdu, na który się Państwo powołują, był już znany w momencie dokonywania rezerwacji.

Anulowanie rezerwacji musi nastąpić najpóźniej na 7 dni przed rozpoczęciem wyjazdu (do godz. 14

00).


Zwroty kosztów wyjazdu będą realizowane w ciągu 14 dni od anulowania rezerwacji. W ubiegłych sezonach narciarskich 2019/20 oraz 2020/21 zwróciliśmy 100% środków za rezerwacje odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Pieniądze naszych Klientów w przypadku imprez turystycznych są dodatkowo zabezpieczone przez Niemiecki Fundusz Gwarancyjny dla Podróżnych (DRSF).


Jeżeli w cenę wliczone są dodatkowe usługi, prosimy o zapoznanie się z nimi w procesie rezerwacji.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800 m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).

Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski Dachstein West

Maks. wysokość: 2100 mMin. wysokość: 780 mWys. miejscowość: 778 mWyciągi łącznie: 44Orczyki: 22Krzesełka: 11Gondole: 11Trasy łącznie: 131 kmTrasy zielone/niebieskie: 44 kmTrasy czerwone: 80 kmTrasy czarne: 7 km

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 24 °C temperatura w nocy 6 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 25 °C temperatura w nocy 6 °C

 • Czw 25 °C temperatura w nocy 7 °C

 • Pt 23 °C temperatura w nocy 7 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień