Cooee Alpin Bad Kleinkirchheim Ocena: 3/5
od 1 195 zł za osobę
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
od 1 195 zł za osobę
od 1 529 zł za osobę
od 849 zł za osobę
od 797 zł za osobę
Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach
Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży
Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.
Nie oceniony (Na podstawie 3 opinii)
Pavel Jasek
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Jeśli chodzi o zakwaterowanie i wyżywienie, świetnie. Trasy narciarskie przygotowane, jest ich wystarczająco, ale są lepsze i gorsze części. Odwiedziliśmy Thermal Romerbad. Jeśli nie korzystasz ze świata saun, to oferta w samych basenach nie jest zbyt różnorodna. Tylko jeden basen o stałej temperaturze wewnątrz i z minimalną ilością atrakcji, brodzik dla dzieci oraz basen na zewnątrz, gdzie temperatura jest wyższa, to wszystko w słynnych basenach termalnych. Po niecałej godzinie poszliśmy do zakwaterowania.
Jeśli chodzi o zakwaterowanie i wyżywienie, świetnie. Trasy narciarskie przygotowane, jest ich wystarczająco, ale są lepsze i gorsze części. Odwiedziliśmy Thermal Romerbad. Jeśli nie korzystasz ze świata saun, to oferta w samych basenach nie jest zbyt różnorodna. Tylko jeden basen o stałej temperaturze wewnątrz i z minimalną ilością atrakcji, brodzik dla dzieci oraz basen na zewnątrz, gdzie temperatura jest wyższa, to wszystko w słynnych basenach termalnych. Po niecałej godzinie poszliśmy do zakwaterowania.
Jedzenie absolutnie doskonałe, zwłaszcza kolacja. Przy śniadaniu trzeba poprosić o jajecznicę, sadzone jajko itp., nie ma ich w podgrzewaczach, jak to zwykle bywa. Dowiedzieliśmy się o tym dopiero drugiego dnia.
ZakwaterowaniePrzytulny i ładny hotel z rodzinną atmosferą, czysty, codzienne sprzątanie.
UsługiUsługi na piątkę, miła obsługa, absolutnie bez zarzutu.
SportTrasy narciarskie są nieco trudniejsze, ale dla zaawansowanych narciarzy idealne. Dla nas najlepsza część Nockalmbahn, szerokie trasy, mniej ludzi. Co oceniam źle, to przerwa trwająca ponad pół dnia całej tej części, czego jeszcze nie doświadczyłem przez 10 lat jeżdżenia do Austrii i Włoch, przez co wszędzie było przepełnione. Po prostu pech.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Mirka K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Do tego hotelu już więcej bym nie pojechała
Do tego hotelu już więcej bym nie pojechała
Śniadania były w porządku, ale gdy na tacy zostało ostatnie kółko salami, taca nie była uzupełniana, więc przyszliśmy i czekaliśmy, aż jedzenie zostanie uzupełnione. Kolacja była jeszcze gorsza, porcje mini, dla mężczyzny, który cały dzień jeździ na nartach, to aż śmieszne, po zupie czekaliśmy 45 minut, aż przynieśli kolejne jedzenie, a właściwie porcję dziecięcą. Jedzenie było z półproduktów, tylko raz trzy małe kawałki polędwicy. Nawet jedzenie nie odpowiadało cenie, na stoku jedliśmy znacznie lepiej.
Zakwaterowaniepokój obok schodów, okno 30 cm nad ziemią z widokiem na zbocze, pod nami kuchnia, z której hałasował wentylator, zaletą jest tylko położenie. Powiedziano mi, że nie muszę dopłacać za pokój z balkonem, że i tak na pewno będę zadowolona, niestety to nieprawda, może gdyby zakwaterowanie było za połowę ceny. W pokojach słychać każde słowo od sąsiadów, można im spokojnie odpowiadać, nie wspominając o dźwiękach w łazience.
Usługibez komentarza
SportByliśmy w tym regionie już w zeszłym roku, więc znamy stoki, które są bez zarzutu, tak jak, jak sądzę, wszędzie w Austrii.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Filtruj opinie
Pavel Jasek
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Jeśli chodzi o zakwaterowanie i wyżywienie, świetnie. Trasy narciarskie przygotowane, jest ich wystarczająco, ale są lepsze i gorsze części. Odwiedziliśmy Thermal Romerbad. Jeśli nie korzystasz ze świata saun, to oferta w samych basenach nie jest zbyt różnorodna. Tylko jeden basen o stałej temperaturze wewnątrz i z minimalną ilością atrakcji, brodzik dla dzieci oraz basen na zewnątrz, gdzie temperatura jest wyższa, to wszystko w słynnych basenach termalnych. Po niecałej godzinie poszliśmy do zakwaterowania.
Jeśli chodzi o zakwaterowanie i wyżywienie, świetnie. Trasy narciarskie przygotowane, jest ich wystarczająco, ale są lepsze i gorsze części. Odwiedziliśmy Thermal Romerbad. Jeśli nie korzystasz ze świata saun, to oferta w samych basenach nie jest zbyt różnorodna. Tylko jeden basen o stałej temperaturze wewnątrz i z minimalną ilością atrakcji, brodzik dla dzieci oraz basen na zewnątrz, gdzie temperatura jest wyższa, to wszystko w słynnych basenach termalnych. Po niecałej godzinie poszliśmy do zakwaterowania.
Jedzenie absolutnie doskonałe, zwłaszcza kolacja. Przy śniadaniu trzeba poprosić o jajecznicę, sadzone jajko itp., nie ma ich w podgrzewaczach, jak to zwykle bywa. Dowiedzieliśmy się o tym dopiero drugiego dnia.
ZakwaterowaniePrzytulny i ładny hotel z rodzinną atmosferą, czysty, codzienne sprzątanie.
UsługiUsługi na piątkę, miła obsługa, absolutnie bez zarzutu.
SportTrasy narciarskie są nieco trudniejsze, ale dla zaawansowanych narciarzy idealne. Dla nas najlepsza część Nockalmbahn, szerokie trasy, mniej ludzi. Co oceniam źle, to przerwa trwająca ponad pół dnia całej tej części, czego jeszcze nie doświadczyłem przez 10 lat jeżdżenia do Austrii i Włoch, przez co wszędzie było przepełnione. Po prostu pech.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Mirka K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Do tego hotelu już więcej bym nie pojechała
Do tego hotelu już więcej bym nie pojechała
Śniadania były w porządku, ale gdy na tacy zostało ostatnie kółko salami, taca nie była uzupełniana, więc przyszliśmy i czekaliśmy, aż jedzenie zostanie uzupełnione. Kolacja była jeszcze gorsza, porcje mini, dla mężczyzny, który cały dzień jeździ na nartach, to aż śmieszne, po zupie czekaliśmy 45 minut, aż przynieśli kolejne jedzenie, a właściwie porcję dziecięcą. Jedzenie było z półproduktów, tylko raz trzy małe kawałki polędwicy. Nawet jedzenie nie odpowiadało cenie, na stoku jedliśmy znacznie lepiej.
Zakwaterowaniepokój obok schodów, okno 30 cm nad ziemią z widokiem na zbocze, pod nami kuchnia, z której hałasował wentylator, zaletą jest tylko położenie. Powiedziano mi, że nie muszę dopłacać za pokój z balkonem, że i tak na pewno będę zadowolona, niestety to nieprawda, może gdyby zakwaterowanie było za połowę ceny. W pokojach słychać każde słowo od sąsiadów, można im spokojnie odpowiadać, nie wspominając o dźwiękach w łazience.
Usługibez komentarza
SportByliśmy w tym regionie już w zeszłym roku, więc znamy stoki, które są bez zarzutu, tak jak, jak sądzę, wszędzie w Austrii.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!
Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.
Ładowanie położenia hotelu i opisu...