Hotel Sport

Ocena: 3/5

Austria, Bad Kleinkirchheim, Bad Kleinkirchheim

Klienci nie ocenili jeszcze tego hotelu Hotel nie został oceniony

Wyświetl wszystkie recenzje

Więcej o hotelu

Nie ma żadnych ofert dla tego hotelu

Wybierz inny hotel

Pokaż podobne hotele w tej lokalizacji

Prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży

Wybierz termin

Opis hotelu

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Opis hotelu

Informacje o hotelu

  • Odległość od stoku narciarskiego Nachylenie 1.5 km
  • TV TV tak
  • Fitness Fitness tak
  • Przystanek autobusowy Przystanek autobusowy tak

Opinie o hotelu

Nie oceniony (Na podstawie 3 opinii)

Sprawdź, jak weryfikujemy opinie

Pavel Jasek

Ocena 4,5 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Jeśli chodzi o zakwaterowanie i wyżywienie, świetnie. Trasy narciarskie przygotowane, jest ich wystarczająco, ale są lepsze i gorsze części. Odwiedziliśmy Thermal Romerbad. Jeśli nie korzystasz ze świata saun, to oferta w samych basenach nie jest zbyt różnorodna. Tylko jeden basen o stałej temperaturze wewnątrz i z minimalną ilością atrakcji, brodzik dla dzieci oraz basen na zewnątrz, gdzie temperatura jest wyższa, to wszystko w słynnych basenach termalnych. Po niecałej godzinie poszliśmy do zakwaterowania.

Jeśli chodzi o zakwaterowanie i wyżywienie, świetnie. Trasy narciarskie przygotowane, jest ich wystarczająco, ale są lepsze i gorsze części. Odwiedziliśmy Thermal Romerbad. Jeśli nie korzystasz ze świata saun, to oferta w samych basenach nie jest zbyt różnorodna. Tylko jeden basen o stałej temperaturze wewnątrz i z minimalną ilością atrakcji, brodzik dla dzieci oraz basen na zewnątrz, gdzie temperatura jest wyższa, to wszystko w słynnych basenach termalnych. Po niecałej godzinie poszliśmy do zakwaterowania.

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Sport 3,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Wyżywienie

Jedzenie absolutnie doskonałe, zwłaszcza kolacja. Przy śniadaniu trzeba poprosić o jajecznicę, sadzone jajko itp., nie ma ich w podgrzewaczach, jak to zwykle bywa. Dowiedzieliśmy się o tym dopiero drugiego dnia.

Zakwaterowanie

Przytulny i ładny hotel z rodzinną atmosferą, czysty, codzienne sprzątanie.

Usługi

Usługi na piątkę, miła obsługa, absolutnie bez zarzutu.

Sport

Trasy narciarskie są nieco trudniejsze, ale dla zaawansowanych narciarzy idealne. Dla nas najlepsza część Nockalmbahn, szerokie trasy, mniej ludzi. Co oceniam źle, to przerwa trwająca ponad pół dnia całej tej części, czego jeszcze nie doświadczyłem przez 10 lat jeżdżenia do Austrii i Włoch, przez co wszędzie było przepełnione. Po prostu pech.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Mirka K.

Ocena 2,5 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Do tego hotelu już więcej bym nie pojechała

Do tego hotelu już więcej bym nie pojechała

Wyżywienie 1,0 / 5

Zakwaterowanie 1,0 / 5

Usługi 2,0 / 5

Sport 4,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Wyżywienie

Śniadania były w porządku, ale gdy na tacy zostało ostatnie kółko salami, taca nie była uzupełniana, więc przyszliśmy i czekaliśmy, aż jedzenie zostanie uzupełnione. Kolacja była jeszcze gorsza, porcje mini, dla mężczyzny, który cały dzień jeździ na nartach, to aż śmieszne, po zupie czekaliśmy 45 minut, aż przynieśli kolejne jedzenie, a właściwie porcję dziecięcą. Jedzenie było z półproduktów, tylko raz trzy małe kawałki polędwicy. Nawet jedzenie nie odpowiadało cenie, na stoku jedliśmy znacznie lepiej.

Zakwaterowanie

pokój obok schodów, okno 30 cm nad ziemią z widokiem na zbocze, pod nami kuchnia, z której hałasował wentylator, zaletą jest tylko położenie. Powiedziano mi, że nie muszę dopłacać za pokój z balkonem, że i tak na pewno będę zadowolona, niestety to nieprawda, może gdyby zakwaterowanie było za połowę ceny. W pokojach słychać każde słowo od sąsiadów, można im spokojnie odpowiadać, nie wspominając o dźwiękach w łazience.

Usługi

bez komentarza

Sport

Byliśmy w tym regionie już w zeszłym roku, więc znamy stoki, które są bez zarzutu, tak jak, jak sądzę, wszędzie w Austrii.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Filtruj opinie

Pavel Jasek

Ocena 4,5 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Jeśli chodzi o zakwaterowanie i wyżywienie, świetnie. Trasy narciarskie przygotowane, jest ich wystarczająco, ale są lepsze i gorsze części. Odwiedziliśmy Thermal Romerbad. Jeśli nie korzystasz ze świata saun, to oferta w samych basenach nie jest zbyt różnorodna. Tylko jeden basen o stałej temperaturze wewnątrz i z minimalną ilością atrakcji, brodzik dla dzieci oraz basen na zewnątrz, gdzie temperatura jest wyższa, to wszystko w słynnych basenach termalnych. Po niecałej godzinie poszliśmy do zakwaterowania.

Jeśli chodzi o zakwaterowanie i wyżywienie, świetnie. Trasy narciarskie przygotowane, jest ich wystarczająco, ale są lepsze i gorsze części. Odwiedziliśmy Thermal Romerbad. Jeśli nie korzystasz ze świata saun, to oferta w samych basenach nie jest zbyt różnorodna. Tylko jeden basen o stałej temperaturze wewnątrz i z minimalną ilością atrakcji, brodzik dla dzieci oraz basen na zewnątrz, gdzie temperatura jest wyższa, to wszystko w słynnych basenach termalnych. Po niecałej godzinie poszliśmy do zakwaterowania.

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Sport 3,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Wyżywienie

Jedzenie absolutnie doskonałe, zwłaszcza kolacja. Przy śniadaniu trzeba poprosić o jajecznicę, sadzone jajko itp., nie ma ich w podgrzewaczach, jak to zwykle bywa. Dowiedzieliśmy się o tym dopiero drugiego dnia.

Zakwaterowanie

Przytulny i ładny hotel z rodzinną atmosferą, czysty, codzienne sprzątanie.

Usługi

Usługi na piątkę, miła obsługa, absolutnie bez zarzutu.

Sport

Trasy narciarskie są nieco trudniejsze, ale dla zaawansowanych narciarzy idealne. Dla nas najlepsza część Nockalmbahn, szerokie trasy, mniej ludzi. Co oceniam źle, to przerwa trwająca ponad pół dnia całej tej części, czego jeszcze nie doświadczyłem przez 10 lat jeżdżenia do Austrii i Włoch, przez co wszędzie było przepełnione. Po prostu pech.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Mirka K.

Ocena 2,5 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Do tego hotelu już więcej bym nie pojechała

Do tego hotelu już więcej bym nie pojechała

Wyżywienie 1,0 / 5

Zakwaterowanie 1,0 / 5

Usługi 2,0 / 5

Sport 4,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Wyżywienie

Śniadania były w porządku, ale gdy na tacy zostało ostatnie kółko salami, taca nie była uzupełniana, więc przyszliśmy i czekaliśmy, aż jedzenie zostanie uzupełnione. Kolacja była jeszcze gorsza, porcje mini, dla mężczyzny, który cały dzień jeździ na nartach, to aż śmieszne, po zupie czekaliśmy 45 minut, aż przynieśli kolejne jedzenie, a właściwie porcję dziecięcą. Jedzenie było z półproduktów, tylko raz trzy małe kawałki polędwicy. Nawet jedzenie nie odpowiadało cenie, na stoku jedliśmy znacznie lepiej.

Zakwaterowanie

pokój obok schodów, okno 30 cm nad ziemią z widokiem na zbocze, pod nami kuchnia, z której hałasował wentylator, zaletą jest tylko położenie. Powiedziano mi, że nie muszę dopłacać za pokój z balkonem, że i tak na pewno będę zadowolona, niestety to nieprawda, może gdyby zakwaterowanie było za połowę ceny. W pokojach słychać każde słowo od sąsiadów, można im spokojnie odpowiadać, nie wspominając o dźwiękach w łazience.

Usługi

bez komentarza

Sport

Byliśmy w tym regionie już w zeszłym roku, więc znamy stoki, które są bez zarzutu, tak jak, jak sądzę, wszędzie w Austrii.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.

+48 71 771 76 83

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...