Hotel Landal

Ocena: 4/5

Austria, Bad Kleinkirchheim, Bad Kleinkirchheim

Klienci nie ocenili jeszcze tego hotelu Hotel nie został oceniony

Wyświetl wszystkie recenzje

Więcej o hotelu

Nie ma żadnych ofert dla tego hotelu

Wybierz inny hotel

Pokaż podobne hotele w tej lokalizacji

Prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży

Wybierz termin

Opis hotelu

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Opis hotelu

Informacje o hotelu

  • Odległość od centrum miasta Centrum miasta 400 m
  • Odległość od stoku narciarskiego Nachylenie 100 m
  • Basen wewnętrzny Basen wewnętrzny tak
  • Bezpłatne leżaki i parasole przy basenie Bezpłatne leżaki i parasole przy basenie tak
  • TV TV tak
  • Kącik dziecięcy, Basen dla dzieci Kącik dziecięcy tak
  • Tenis Tenis tak
  • Golf Golf tak
  • Bar Bar tak
  • Wifi Wifi tak

Opinie o hotelu

Nie oceniony (Na podstawie 3 opinii)

Zablokowane opinie: 1

Sprawdź, jak weryfikujemy opinie

Silvie Z.

Ocena 4,5 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Grudzień 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Doskonałe zakwaterowanie, przyjemny relaks w termalnych kąpieliskach, ładna przyroda oferuje różne trasy na spacery, zadbane lodowiska. Niestety mało śniegu, więc mało przygotowanych stoków narciarskich, ale mimo to pojeździliśmy na nartach. Piękna pogoda, słońce przez cały tydzień! Mało odwiedzających - więc spokój i cisza. Podróż bezproblemowa, tylko 50 km poza autostradą.

Doskonałe zakwaterowanie, przyjemny relaks w termalnych kąpieliskach, ładna przyroda oferuje różne trasy na spacery, zadbane lodowiska. Niestety mało śniegu, więc mało przygotowanych stoków narciarskich, ale mimo to pojeździliśmy na nartach. Piękna pogoda, słońce przez cały tydzień! Mało odwiedzających - więc spokój i cisza. Podróż bezproblemowa, tylko 50 km poza autostradą.

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Zakwaterowanie

Piękne, przestronne apartamenty. Pierwszy apartament w erze naszych wakacji, gdzie w ogóle nie słyszeliśmy sąsiadów. Dobrze nam się spało, nie mieliśmy kataru z powodu suchego powietrza jak gdzie indziej.

Usługi

Korzystaliśmy z basenu.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Pavlína Koníčková

Ocena 3,5 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Cena nieodpowiednia do jakości, moim zdaniem całego ośrodka

Cena nieodpowiednia do jakości, moim zdaniem całego ośrodka

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 2,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Plaża

0

Wyżywienie

bez wyżywienia

Zakwaterowanie

zakwaterowanie perfekcyjne, problem z internetem

Usługi

niewystarczający internet

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Filtruj opinie

Silvie Z.

Ocena 4,5 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Grudzień 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Doskonałe zakwaterowanie, przyjemny relaks w termalnych kąpieliskach, ładna przyroda oferuje różne trasy na spacery, zadbane lodowiska. Niestety mało śniegu, więc mało przygotowanych stoków narciarskich, ale mimo to pojeździliśmy na nartach. Piękna pogoda, słońce przez cały tydzień! Mało odwiedzających - więc spokój i cisza. Podróż bezproblemowa, tylko 50 km poza autostradą.

Doskonałe zakwaterowanie, przyjemny relaks w termalnych kąpieliskach, ładna przyroda oferuje różne trasy na spacery, zadbane lodowiska. Niestety mało śniegu, więc mało przygotowanych stoków narciarskich, ale mimo to pojeździliśmy na nartach. Piękna pogoda, słońce przez cały tydzień! Mało odwiedzających - więc spokój i cisza. Podróż bezproblemowa, tylko 50 km poza autostradą.

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Zakwaterowanie

Piękne, przestronne apartamenty. Pierwszy apartament w erze naszych wakacji, gdzie w ogóle nie słyszeliśmy sąsiadów. Dobrze nam się spało, nie mieliśmy kataru z powodu suchego powietrza jak gdzie indziej.

Usługi

Korzystaliśmy z basenu.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Pavlína Koníčková

Ocena 3,5 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Cena nieodpowiednia do jakości, moim zdaniem całego ośrodka

Cena nieodpowiednia do jakości, moim zdaniem całego ośrodka

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 2,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Plaża

0

Wyżywienie

bez wyżywienia

Zakwaterowanie

zakwaterowanie perfekcyjne, problem z internetem

Usługi

niewystarczający internet

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.

+48 71 771 76 83

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...