Hotel Apartmány Thermenblick

Ocena: 3/5

Austria, Bad Kleinkirchheim, Bad Kleinkirchheim

Klienci nie ocenili jeszcze tego hotelu Hotel nie został oceniony

Wyświetl wszystkie recenzje

Więcej o hotelu

Nie ma żadnych ofert dla tego hotelu

Wybierz inny hotel

Pokaż podobne hotele w tej lokalizacji

Prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży

Wybierz termin

Opis hotelu

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Opis hotelu

Informacje o hotelu

  • Odległość od centrum miasta Centrum miasta 100 m
  • Odległość od stoku narciarskiego Nachylenie 400 m
  • TV TV tak
  • Lódowka Lódowka tak
  • Zwierzęta dozwolone Zwierzęta dozwolone tak

Opinie o hotelu

Nie oceniony (Na podstawie 9 opinii)

Zablokowane opinie: 2

Sprawdź, jak weryfikujemy opinie

Pavla Špičková

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Jednym słowem świetne.

Jednym słowem świetne.

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Sport 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Zakwaterowanie

Wystarczające i czyste.

Sport

Wspaniale.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (10) (0)

Věra Kudelová

Ocena 2,5 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Ośrodek narciarski ze starszym wyposażeniem.

Ośrodek narciarski ze starszym wyposażeniem.

Zakwaterowanie 2,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Usługi 2,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Wyżywienie

Mieliśmy własne wyżywienie.

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie było gorszej jakości. Najbardziej przeszkadzało nam jednak to, że pokój nie był posprzątany - pod łóżkiem były kłęby kurzu, a podłoga w łazience nie była wytrzepana. A za sprzątanie płacono dużo.

Usługi

Na recepcji otrzymaliśmy klucz i nawet nie wyjaśniono nam, gdzie będziemy mieszkać. Na szczęście mieszkaliśmy tuż obok. Nasi znajomi, którzy mieli zapewnione zakwaterowanie w tym samym obiekcie, nie mieli takiego szczęścia. Dopiero za drugim razem otrzymali właściwe klucze. Szukając zakwaterowania spędzili dwie godziny, ostatecznie zostali zakwaterowani 3 km od recepcji.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Filtruj opinie

Věra Kudelová

Ocena 2,5 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Ośrodek narciarski ze starszym wyposażeniem.

Ośrodek narciarski ze starszym wyposażeniem.

Zakwaterowanie 2,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Usługi 2,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Wyżywienie

Mieliśmy własne wyżywienie.

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie było gorszej jakości. Najbardziej przeszkadzało nam jednak to, że pokój nie był posprzątany - pod łóżkiem były kłęby kurzu, a podłoga w łazience nie była wytrzepana. A za sprzątanie płacono dużo.

Usługi

Na recepcji otrzymaliśmy klucz i nawet nie wyjaśniono nam, gdzie będziemy mieszkać. Na szczęście mieszkaliśmy tuż obok. Nasi znajomi, którzy mieli zapewnione zakwaterowanie w tym samym obiekcie, nie mieli takiego szczęścia. Dopiero za drugim razem otrzymali właściwe klucze. Szukając zakwaterowania spędzili dwie godziny, ostatecznie zostali zakwaterowani 3 km od recepcji.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Anonym

Ocena 2,5 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Ładne narciarstwo w mniejszym ośrodku.
Doskonałe usługi komunikacyjne firmy INVIA

Ładne narciarstwo w mniejszym ośrodku.
Doskonałe usługi komunikacyjne firmy INVIA

Wyżywienie 2,0 / 5

Zakwaterowanie 2,0 / 5

Usługi 2,0 / 5

Sport 3,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Wyżywienie

własny

Zakwaterowanie

Zostaliśmy przeniesieni do wynajętych mieszkań, co miało tę zaletę, że byliśmy bezpośrednio w centrum przy głównej kolei linowej. Niestety po przyjeździe musieliśmy myć lodówkę, a pieczenia w piekarniku nie odważyliśmy się podjąć. Kulminacją był sedes, którego nikt nawet nie raczył wyczyścić. Kurz mnie nie przeszkadza. Właściwie pościel była świeża i to wszystko, za co płaci się sprzątanie, co mnie bardzo dziwi. Nie było przechowalni nart, narty musieliśmy wkładać do skrzyni na samochodzie, a buty nosić do pokoju, który nie był do tego przystosowany.

Usługi

wynajęte mieszkanie bez usług
W skład skipasu wchodzą kąpiele lecznicze, jednak nie można skorzystać z rabatu na wieczorne kąpiele, co w jednym z uzdrowisk stanowiło problem i spotkało się z dużą niechęcią, natomiast w drugim, przy głównej kolei linowej, udało się to wieczorem rozwiązać zakupem 3-godzinnego pobytu.

Sport

Trasy narciarskie i ich przygotowanie były zadowalające, a poranne narciarstwo było świetne. Gorzej wyglądała sytuacja w sąsiednim ośrodku św. Oswalda. W ramach pobytu był karnet narciarski, który chcieli zwrócić rano w dniu naszego wyjazdu, mimo że mieliśmy prawo do całodniowego narciarstwa i wyjeżdżaliśmy dopiero po południu. Ostatecznie zapłaciliśmy zaliczki za karty, które potem zwróciliśmy w kasie przy wyciągu.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

Pavla Špičková

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Jednym słowem świetne.

Jednym słowem świetne.

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Sport 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Zakwaterowanie

Wystarczające i czyste.

Sport

Wspaniale.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (10) (0)

Anonym

Ocena 1,5 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Zakwaterowanie jest nie do przyjęcia, to było bardzo stare mieszkanie/apartament, mało wyposażenia, brakowało np. czajnika, kubków, łyżek itp. Stare wyposażenie, strasznie mały prysznic. Cena wcale nie jest adekwatna!!! Zdecydowanie nie polecamy!

Zakwaterowanie jest nie do przyjęcia, to było bardzo stare mieszkanie/apartament, mało wyposażenia, brakowało np. czajnika, kubków, łyżek itp. Stare wyposażenie, strasznie mały prysznic. Cena wcale nie jest adekwatna!!! Zdecydowanie nie polecamy!

Zakwaterowanie 1,0 / 5

Usługi 1,0 / 5

Sport 4,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Czy ta recenzja była pomocna? (8) (0)

Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.

+48 71 771 76 83

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...