Cooee Alpin Bad Kleinkirchheim Ocena: 3/5
od 1 195 zł za osobę
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
od 1 195 zł za osobę
od 1 529 zł za osobę
od 849 zł za osobę
od 797 zł za osobę
Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach
Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży
Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.
Nie oceniony (Na podstawie 9 opinii)
Zablokowane opinie: 2
Pavla Špičková
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Jednym słowem świetne.
Jednym słowem świetne.
Wystarczające i czyste.
SportWspaniale.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (10) (0)
Věra Kudelová
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Ośrodek narciarski ze starszym wyposażeniem.
Ośrodek narciarski ze starszym wyposażeniem.
Mieliśmy własne wyżywienie.
ZakwaterowanieZakwaterowanie było gorszej jakości. Najbardziej przeszkadzało nam jednak to, że pokój nie był posprzątany - pod łóżkiem były kłęby kurzu, a podłoga w łazience nie była wytrzepana. A za sprzątanie płacono dużo.
UsługiNa recepcji otrzymaliśmy klucz i nawet nie wyjaśniono nam, gdzie będziemy mieszkać. Na szczęście mieszkaliśmy tuż obok. Nasi znajomi, którzy mieli zapewnione zakwaterowanie w tym samym obiekcie, nie mieli takiego szczęścia. Dopiero za drugim razem otrzymali właściwe klucze. Szukając zakwaterowania spędzili dwie godziny, ostatecznie zostali zakwaterowani 3 km od recepcji.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Filtruj opinie
Věra Kudelová
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Ośrodek narciarski ze starszym wyposażeniem.
Ośrodek narciarski ze starszym wyposażeniem.
Mieliśmy własne wyżywienie.
ZakwaterowanieZakwaterowanie było gorszej jakości. Najbardziej przeszkadzało nam jednak to, że pokój nie był posprzątany - pod łóżkiem były kłęby kurzu, a podłoga w łazience nie była wytrzepana. A za sprzątanie płacono dużo.
UsługiNa recepcji otrzymaliśmy klucz i nawet nie wyjaśniono nam, gdzie będziemy mieszkać. Na szczęście mieszkaliśmy tuż obok. Nasi znajomi, którzy mieli zapewnione zakwaterowanie w tym samym obiekcie, nie mieli takiego szczęścia. Dopiero za drugim razem otrzymali właściwe klucze. Szukając zakwaterowania spędzili dwie godziny, ostatecznie zostali zakwaterowani 3 km od recepcji.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Ładne narciarstwo w mniejszym ośrodku.
Doskonałe usługi komunikacyjne firmy INVIA
Ładne narciarstwo w mniejszym ośrodku.
Doskonałe usługi komunikacyjne firmy INVIA
własny
ZakwaterowanieZostaliśmy przeniesieni do wynajętych mieszkań, co miało tę zaletę, że byliśmy bezpośrednio w centrum przy głównej kolei linowej. Niestety po przyjeździe musieliśmy myć lodówkę, a pieczenia w piekarniku nie odważyliśmy się podjąć. Kulminacją był sedes, którego nikt nawet nie raczył wyczyścić. Kurz mnie nie przeszkadza. Właściwie pościel była świeża i to wszystko, za co płaci się sprzątanie, co mnie bardzo dziwi. Nie było przechowalni nart, narty musieliśmy wkładać do skrzyni na samochodzie, a buty nosić do pokoju, który nie był do tego przystosowany.
Usługiwynajęte mieszkanie bez usług
W skład skipasu wchodzą kąpiele lecznicze, jednak nie można skorzystać z rabatu na wieczorne kąpiele, co w jednym z uzdrowisk stanowiło problem i spotkało się z dużą niechęcią, natomiast w drugim, przy głównej kolei linowej, udało się to wieczorem rozwiązać zakupem 3-godzinnego pobytu.
Trasy narciarskie i ich przygotowanie były zadowalające, a poranne narciarstwo było świetne. Gorzej wyglądała sytuacja w sąsiednim ośrodku św. Oswalda. W ramach pobytu był karnet narciarski, który chcieli zwrócić rano w dniu naszego wyjazdu, mimo że mieliśmy prawo do całodniowego narciarstwa i wyjeżdżaliśmy dopiero po południu. Ostatecznie zapłaciliśmy zaliczki za karty, które potem zwróciliśmy w kasie przy wyciągu.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)
Pavla Špičková
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Jednym słowem świetne.
Jednym słowem świetne.
Wystarczające i czyste.
SportWspaniale.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (10) (0)
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Zakwaterowanie jest nie do przyjęcia, to było bardzo stare mieszkanie/apartament, mało wyposażenia, brakowało np. czajnika, kubków, łyżek itp. Stare wyposażenie, strasznie mały prysznic. Cena wcale nie jest adekwatna!!! Zdecydowanie nie polecamy!
Zakwaterowanie jest nie do przyjęcia, to było bardzo stare mieszkanie/apartament, mało wyposażenia, brakowało np. czajnika, kubków, łyżek itp. Stare wyposażenie, strasznie mały prysznic. Cena wcale nie jest adekwatna!!! Zdecydowanie nie polecamy!
Czy ta recenzja była pomocna? (8) (0)
Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!
Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.
Ładowanie położenia hotelu i opisu...