Mondi Holiday Bellevue Ocena: 4/5
od 1 096 zł za osobę
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
od 1 096 zł za osobę
od 692 zł za osobę
od 1 251 zł za osobę
od 1 089 zł za osobę
Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach
Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży
Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.
Poniżej średniej (Na podstawie 10 opinii)
Zablokowane opinie: 1
8. najwyższa ocena z 36 hoteli w Bad Gastein
Roman V.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Hotel w centrum miasta, w okolicy restauracje, kawiarnie oraz na przykład Billa. Niedaleko hotelu termalne kąpiele, kolejka linowa na jeden z okolicznych szczytów. Spokojniejsze miejsce, ale każdy znajdzie tu coś dla siebie.
Hotel w centrum miasta, w okolicy restauracje, kawiarnie oraz na przykład Billa. Niedaleko hotelu termalne kąpiele, kolejka linowa na jeden z okolicznych szczytów. Spokojniejsze miejsce, ale każdy znajdzie tu coś dla siebie.
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Kateřina Z.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Hotel znajduje się w centrum miasteczka Bad Hofgastein, pośrodku Doliny Gastein. Cała dolina jest absolutnie zachwycająca, otoczona niezliczonymi górskimi szczytami z skałkami, alpejskimi łąkami, jeziorami i wodospadami. Piękna jest również ścieżka doliną z Bad Hofgastein do Bad Gastein, zaczynająca się za kościołem. Pomysłów na wycieczki jest mnóstwo, a po wycieczce polecam relaks w termach Alpentherme z wodą o idealnej temperaturze. Miasteczko jest bardzo malownicze, czysto utrzymane, wszędzie kwiaty w oknach. Około 50 m od hotelu znajduje się Billa (z cenami akceptowalnymi dla Czechów :-)). W przypadku niekorzystnej pogody można odwiedzić jaskinię Entrische Kirche niedaleko Dorfgastein, jednak ostrzegam, że dojście do niej zajmuje 45 minut pod górę, a przed wejściem płynie wodospad, więc kto nie ma parasola, ten całkiem mocno zmoknie, a w jaskini jest 6 st. C, więc potem zmarznie :-D i nie ma tam zbyt wiele do zobaczenia, około 5 stalaktytów, chodzi raczej o duchową atmosferę i pozytywną energię. Przewodniczka nie mówi po angielsku, więc kto nie zna niemieckiego, z jaskini niewiele zrozumie. Na kolejki linowe przygotujcie około 300,-/1 kierunek, ale warto wjechać na górę – oszczędzić nogi i na górze pochodzić po grzbietach z pięknymi widokami. Do Doliny Gastein chętnie wrócimy jeszcze raz.
Hotel znajduje się w centrum miasteczka Bad Hofgastein, pośrodku Doliny Gastein. Cała dolina jest absolutnie zachwycająca, otoczona niezliczonymi górskimi szczytami z skałkami, alpejskimi łąkami, jeziorami i wodospadami. Piękna jest również ścieżka doliną z Bad Hofgastein do Bad Gastein, zaczynająca się za kościołem. Pomysłów na wycieczki jest mnóstwo, a po wycieczce polecam relaks w termach Alpentherme z wodą o idealnej temperaturze. Miasteczko jest bardzo malownicze, czysto utrzymane, wszędzie kwiaty w oknach. Około 50 m od hotelu znajduje się Billa (z cenami akceptowalnymi dla Czechów :-)). W przypadku niekorzystnej pogody można odwiedzić jaskinię Entrische Kirche niedaleko Dorfgastein, jednak ostrzegam, że dojście do niej zajmuje 45 minut pod górę, a przed wejściem płynie wodospad, więc kto nie ma parasola, ten całkiem mocno zmoknie, a w jaskini jest 6 st. C, więc potem zmarznie :-D i nie ma tam zbyt wiele do zobaczenia, około 5 stalaktytów, chodzi raczej o duchową atmosferę i pozytywną energię. Przewodniczka nie mówi po angielsku, więc kto nie zna niemieckiego, z jaskini niewiele zrozumie. Na kolejki linowe przygotujcie około 300,-/1 kierunek, ale warto wjechać na górę – oszczędzić nogi i na górze pochodzić po grzbietach z pięknymi widokami. Do Doliny Gastein chętnie wrócimy jeszcze raz.
Między Bad Hofgasteinem a Bad Gasteinem znajduje się jezioro, w którym można się kąpać. Woda z daleka wyglądała bardzo czysto, podobnie jak plaże, ponieważ w Austrii do tej pory prawie zawsze i wszędzie było czysto. Jednak nie kąpaliśmy się, ponieważ temperatura w ciągu dnia zazwyczaj nie przekraczała 20 st.C. (w tym roku (2014) był chłodny koniec sierpnia, a w górach rano było 6 st.C., a na wyższych szczytach nawet jednego dnia spadł śnieg).
WyżywienieByliśmy bardzo zadowoleni z jedzenia. Czterodaniowe menu na kolację było zawsze bardzo smaczne i ilościowo w sam raz. Kucharz to prawdziwy profesjonalista. Personel jest bardzo uprzejmy, a ponieważ jestem wegetarianką, zawsze bez problemu przygotowywano dla mnie posiłek bez mięsa. Bufet śniadaniowy również był bogaty (kilka rodzajów pieczywa, jajecznica, parówki, sery, wędliny, owoce, warzywa, jogurty, musli, dżemy, soki, po prostu prawie wszystko, co można jeść na śniadanie). Zwracam jednak uwagę na bardzo wysokie ceny napojów w restauracji i ogólnie we wszystkich restauracjach - piwo w przeliczeniu 100-110 zł, kawa, herbata 90 zł, woda 60-70 zł.
ZakwaterowanieJeśli chodzi o jakość zakwaterowania, nie mam prawie żadnych zastrzeżeń. Hotel jest nowo wyremontowany, więc wszystko w nim jest całkowicie nowe (remont odbył się w 2013 roku). Pokoje są bardzo gustownie urządzone, widok jest albo na góry, albo na mały rynek. Łazienka jest sprzątana codziennie, a łóżka ścielone. Jedyną drobnostką, która psuła ogólne świetne wrażenie, była naprawdę mała przestrzeń w toalecie i w kabinie prysznicowej, gdzie mój partner ze swoją potężną posturą (186 cm, 107 kg) ledwo się mieścił i ciągle o coś się ocierał. Nie dotyczy to jednak wszystkich pokoi i jest to tylko drobnostka, więc ogólnie mogę hotel tylko polecić. Jeśli komuś przeszkadza szum wody, powinien zarezerwować pokój w prawej części hotelu z oknami wychodzącymi na rynek. Po lewej stronie hotelu bowiem płynie szumiący potok z wodospadu.
UsługiByliśmy bardzo zadowoleni z informacji udzielanych przez recepcję. Zawsze doradzali nam, gdzie danego dnia najlepiej się wybrać, a gdzie lepiej nie (pogoda w górach jest dość kapryśna). Dowiedzieliśmy się, gdzie można zatankować LPG (w całym Salzburgu jest chyba tylko jedna stacja, którą trudno znaleźć, więc najlepiej zatankować w mieście Puch – wystarczy zjechać z autostrady i już tam jesteś). Wszystko, co potrzebowaliśmy wiedzieć o wycieczkach, natychmiast dla nas sprawdzali. W pokoju jest dodatkowo telewizor z kanałem, na którym ciągle emitowane są obrazy z gór wokół doliny Gastein, więc człowiek jest dobrze zorientowany, jak gdzie jest. Przy śniadaniu zawsze jest kartka z wyborem spośród 2 dań na kolację i około czterema propozycjami tematycznych wycieczek (niestety nie są najtańsze). Recepcjoniści są bardzo pomocni, nawet wymienili nam pokój drugiego dnia, po tym jak biuro podróży w swoich informacjach podało, że wszystkie pokoje mają balkon, a następnie zarezerwowało nam pokój bez balkonu.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)
Filtruj opinie
Roman V.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Hotel w centrum miasta, w okolicy restauracje, kawiarnie oraz na przykład Billa. Niedaleko hotelu termalne kąpiele, kolejka linowa na jeden z okolicznych szczytów. Spokojniejsze miejsce, ale każdy znajdzie tu coś dla siebie.
Hotel w centrum miasta, w okolicy restauracje, kawiarnie oraz na przykład Billa. Niedaleko hotelu termalne kąpiele, kolejka linowa na jeden z okolicznych szczytów. Spokojniejsze miejsce, ale każdy znajdzie tu coś dla siebie.
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Jaroslav V.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
ogólna satysfakcja zgodna z oczekiwaniami
ogólna satysfakcja zgodna z oczekiwaniami
basen nie był częścią hotelu
Wyżywieniedoskonałe jedzenie, zwłaszcza kolacja
Zakwaterowanieładne zakwaterowanie
Usługibez uwag
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Rudolfa R.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Listopad 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wakacje spełniły nasze oczekiwania, otoczenie było piękne, możliwość wędrówek (nie wymagających). Jedynym minusem było to, że mimo iż wymagaliśmy również parkingu w garażu (był on częścią vouchera), agencja nie zapewniła nam parkingu w wybranym przez nas terminie, więc w hotelu nic o tym nie wiedzieli i mieli notatkę o parkowaniu przed i po naszym terminie. Również pracownica agencji na początku nie była zbyt chętna do komunikacji z recepcją hotelu i dopiero po naszym ponownym naleganiu wpisała to żądanie do umowy za drugim razem. Ta sytuacja była nieprzyjemna, podróż za granicę miała ponad 400 km, a jechaliśmy z poczuciem, że parking jest zapewniony. Szok po przyjeździe był znaczny, jednak po uzgodnieniu z recepcją zapewniono nam miejsce w garażu, ale za wyższą cenę niż podana na stronie agencji.
Wakacje spełniły nasze oczekiwania, otoczenie było piękne, możliwość wędrówek (nie wymagających). Jedynym minusem było to, że mimo iż wymagaliśmy również parkingu w garażu (był on częścią vouchera), agencja nie zapewniła nam parkingu w wybranym przez nas terminie, więc w hotelu nic o tym nie wiedzieli i mieli notatkę o parkowaniu przed i po naszym terminie. Również pracownica agencji na początku nie była zbyt chętna do komunikacji z recepcją hotelu i dopiero po naszym ponownym naleganiu wpisała to żądanie do umowy za drugim razem. Ta sytuacja była nieprzyjemna, podróż za granicę miała ponad 400 km, a jechaliśmy z poczuciem, że parking jest zapewniony. Szok po przyjeździe był znaczny, jednak po uzgodnieniu z recepcją zapewniono nam miejsce w garażu, ale za wyższą cenę niż podana na stronie agencji.
Kuchnia austriacka jest trochę podobna do naszej, ale mają inną kombinację dodatków i mięsa. Mimo to warto spróbować ich potraw, są bardzo smaczne. Ponieważ mieliśmy półpensję, co było bardzo korzystne ze względu na możliwość wycieczek i wędrówek, jedliśmy również obiady w innych restauracjach. Jedzenie było co prawda trochę droższe niż u nas, ale mimo to mogliśmy sobie pozwolić na ciepły obiad. Wszędzie panowała przyjemna atmosfera, nie czekaliśmy długo na obsługę, a jedzenie było doskonałe.
ZakwaterowanieHotel znajdował się bezpośrednio na placu Bad Hofgastein. Mieliśmy pokój z widokiem bezpośrednio na plac. Zaletą było to, że w centrum miasteczka była strefa piesza.
UsługiUsługi hotelowe były na wysokim poziomie profesjonalizmu, obsługa w restauracji znakomita, nigdy nie czekaliśmy zbyt długo.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)
Kateřina Z.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Hotel znajduje się w centrum miasteczka Bad Hofgastein, pośrodku Doliny Gastein. Cała dolina jest absolutnie zachwycająca, otoczona niezliczonymi górskimi szczytami z skałkami, alpejskimi łąkami, jeziorami i wodospadami. Piękna jest również ścieżka doliną z Bad Hofgastein do Bad Gastein, zaczynająca się za kościołem. Pomysłów na wycieczki jest mnóstwo, a po wycieczce polecam relaks w termach Alpentherme z wodą o idealnej temperaturze. Miasteczko jest bardzo malownicze, czysto utrzymane, wszędzie kwiaty w oknach. Około 50 m od hotelu znajduje się Billa (z cenami akceptowalnymi dla Czechów :-)). W przypadku niekorzystnej pogody można odwiedzić jaskinię Entrische Kirche niedaleko Dorfgastein, jednak ostrzegam, że dojście do niej zajmuje 45 minut pod górę, a przed wejściem płynie wodospad, więc kto nie ma parasola, ten całkiem mocno zmoknie, a w jaskini jest 6 st. C, więc potem zmarznie :-D i nie ma tam zbyt wiele do zobaczenia, około 5 stalaktytów, chodzi raczej o duchową atmosferę i pozytywną energię. Przewodniczka nie mówi po angielsku, więc kto nie zna niemieckiego, z jaskini niewiele zrozumie. Na kolejki linowe przygotujcie około 300,-/1 kierunek, ale warto wjechać na górę – oszczędzić nogi i na górze pochodzić po grzbietach z pięknymi widokami. Do Doliny Gastein chętnie wrócimy jeszcze raz.
Hotel znajduje się w centrum miasteczka Bad Hofgastein, pośrodku Doliny Gastein. Cała dolina jest absolutnie zachwycająca, otoczona niezliczonymi górskimi szczytami z skałkami, alpejskimi łąkami, jeziorami i wodospadami. Piękna jest również ścieżka doliną z Bad Hofgastein do Bad Gastein, zaczynająca się za kościołem. Pomysłów na wycieczki jest mnóstwo, a po wycieczce polecam relaks w termach Alpentherme z wodą o idealnej temperaturze. Miasteczko jest bardzo malownicze, czysto utrzymane, wszędzie kwiaty w oknach. Około 50 m od hotelu znajduje się Billa (z cenami akceptowalnymi dla Czechów :-)). W przypadku niekorzystnej pogody można odwiedzić jaskinię Entrische Kirche niedaleko Dorfgastein, jednak ostrzegam, że dojście do niej zajmuje 45 minut pod górę, a przed wejściem płynie wodospad, więc kto nie ma parasola, ten całkiem mocno zmoknie, a w jaskini jest 6 st. C, więc potem zmarznie :-D i nie ma tam zbyt wiele do zobaczenia, około 5 stalaktytów, chodzi raczej o duchową atmosferę i pozytywną energię. Przewodniczka nie mówi po angielsku, więc kto nie zna niemieckiego, z jaskini niewiele zrozumie. Na kolejki linowe przygotujcie około 300,-/1 kierunek, ale warto wjechać na górę – oszczędzić nogi i na górze pochodzić po grzbietach z pięknymi widokami. Do Doliny Gastein chętnie wrócimy jeszcze raz.
Między Bad Hofgasteinem a Bad Gasteinem znajduje się jezioro, w którym można się kąpać. Woda z daleka wyglądała bardzo czysto, podobnie jak plaże, ponieważ w Austrii do tej pory prawie zawsze i wszędzie było czysto. Jednak nie kąpaliśmy się, ponieważ temperatura w ciągu dnia zazwyczaj nie przekraczała 20 st.C. (w tym roku (2014) był chłodny koniec sierpnia, a w górach rano było 6 st.C., a na wyższych szczytach nawet jednego dnia spadł śnieg).
WyżywienieByliśmy bardzo zadowoleni z jedzenia. Czterodaniowe menu na kolację było zawsze bardzo smaczne i ilościowo w sam raz. Kucharz to prawdziwy profesjonalista. Personel jest bardzo uprzejmy, a ponieważ jestem wegetarianką, zawsze bez problemu przygotowywano dla mnie posiłek bez mięsa. Bufet śniadaniowy również był bogaty (kilka rodzajów pieczywa, jajecznica, parówki, sery, wędliny, owoce, warzywa, jogurty, musli, dżemy, soki, po prostu prawie wszystko, co można jeść na śniadanie). Zwracam jednak uwagę na bardzo wysokie ceny napojów w restauracji i ogólnie we wszystkich restauracjach - piwo w przeliczeniu 100-110 zł, kawa, herbata 90 zł, woda 60-70 zł.
ZakwaterowanieJeśli chodzi o jakość zakwaterowania, nie mam prawie żadnych zastrzeżeń. Hotel jest nowo wyremontowany, więc wszystko w nim jest całkowicie nowe (remont odbył się w 2013 roku). Pokoje są bardzo gustownie urządzone, widok jest albo na góry, albo na mały rynek. Łazienka jest sprzątana codziennie, a łóżka ścielone. Jedyną drobnostką, która psuła ogólne świetne wrażenie, była naprawdę mała przestrzeń w toalecie i w kabinie prysznicowej, gdzie mój partner ze swoją potężną posturą (186 cm, 107 kg) ledwo się mieścił i ciągle o coś się ocierał. Nie dotyczy to jednak wszystkich pokoi i jest to tylko drobnostka, więc ogólnie mogę hotel tylko polecić. Jeśli komuś przeszkadza szum wody, powinien zarezerwować pokój w prawej części hotelu z oknami wychodzącymi na rynek. Po lewej stronie hotelu bowiem płynie szumiący potok z wodospadu.
UsługiByliśmy bardzo zadowoleni z informacji udzielanych przez recepcję. Zawsze doradzali nam, gdzie danego dnia najlepiej się wybrać, a gdzie lepiej nie (pogoda w górach jest dość kapryśna). Dowiedzieliśmy się, gdzie można zatankować LPG (w całym Salzburgu jest chyba tylko jedna stacja, którą trudno znaleźć, więc najlepiej zatankować w mieście Puch – wystarczy zjechać z autostrady i już tam jesteś). Wszystko, co potrzebowaliśmy wiedzieć o wycieczkach, natychmiast dla nas sprawdzali. W pokoju jest dodatkowo telewizor z kanałem, na którym ciągle emitowane są obrazy z gór wokół doliny Gastein, więc człowiek jest dobrze zorientowany, jak gdzie jest. Przy śniadaniu zawsze jest kartka z wyborem spośród 2 dań na kolację i około czterema propozycjami tematycznych wycieczek (niestety nie są najtańsze). Recepcjoniści są bardzo pomocni, nawet wymienili nam pokój drugiego dnia, po tym jak biuro podróży w swoich informacjach podało, że wszystkie pokoje mają balkon, a następnie zarezerwowało nam pokój bez balkonu.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Bardzo przyjemny, wyraźnie niedawno całkowicie odnowiony hotel bezpośrednio w centrum miasteczka Bad Hofgastein, blisko wyciągów narciarskich, ścieżek rowerowych oraz spacerów po okolicy. Wspaniała kuchnia, w opcji półpensjonatu - śniadanie w formie bufetu, kolacja serwowana w czterech daniach, niemal gastronomia pełna wrażeń :-), przyjazny i bardzo pomocny personel mówiący po angielsku.
Bardzo przyjemny, wyraźnie niedawno całkowicie odnowiony hotel bezpośrednio w centrum miasteczka Bad Hofgastein, blisko wyciągów narciarskich, ścieżek rowerowych oraz spacerów po okolicy. Wspaniała kuchnia, w opcji półpensjonatu - śniadanie w formie bufetu, kolacja serwowana w czterech daniach, niemal gastronomia pełna wrażeń :-), przyjazny i bardzo pomocny personel mówiący po angielsku.
Pokoje są ogólnie dość małe, ale my dostaliśmy, jakimś zrządzeniem losu, ten największy (według mapy hotelu) z dwoma balkonami. Perfekcyjna czystość, codzienne sprzątanie.
UsługiHotel nie jest zbyt duży, znajduje się bezpośrednio w centrum, więc nie ma zbyt wiele miejsca na sportowe aktywności wewnątrz (nie ma basenu ani placu zabaw dla dzieci). Parking około 200 m od hotelu - bezpłatny. Jednak całe dni spędzaliśmy na turystyce i wycieczkach rowerowych (mają przechowalnię na rowery/narty), więc nie brakowało nam innych usług. Ponadto w hotelu jest pokój, gdzie można grać na Xboxie i PlayStation (dla starszych dzieci) oraz około 3 minuty pieszo do kąpieliska Alpentherme Gastein. Dostęp do internetu jest oczywisty. Na początku pobytu otrzymaliśmy kartę Gastein, z którą korzystaliśmy z rabatów na różne wejścia itp. Ogólnie byliśmy bardzo zadowoleni.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (10) (0)
Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!
Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.
Ładowanie położenia hotelu i opisu...