Andrea Junger, Phd
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Grudzień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Ogólna satysfakcja
Ogólna satysfakcja
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
od 935 zł za os.
Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach
Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży
Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.
Poniżej średniej (Na podstawie 106 opinii)
Zablokowane opinie: 8
1. najwyższa ocena z 2 hoteli w Annaberg
Andrea Junger, Phd
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Grudzień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Ogólna satysfakcja
Ogólna satysfakcja
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Martina D.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Super wakacje
Super wakacje
Była doskonała i smaczna, ale dla nas porcje były zbyt duże
ZakwaterowanieKiedy zobaczyliśmy hotel z zewnątrz, trochę się przestraszyliśmy. Ale muszę powiedzieć, że w środku hotel był czysty i przytulny, a właściciele starali się spełnić wszystkie nasze prośby.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Filtruj opinie
Věra Š.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2026
Wreszcie satysfakcja
Wreszcie satysfakcja
Śniadanie było dość proste, zawsze takie samo, ale dla nas wystarczające. Kolacja składała się z 4 dań: zupy, sałatki, dania gotowego i deseru – wszystko pyszne. Było tego tak dużo, że nie dało się wszystkiego zjeść.
ZakwaterowanieDla nas, niepalących, zapach papierosów po wejściu do budynku stanowił duży problem. Palenie prawdopodobnie odbywało się w pobliżu drzwi wejściowych, a zapach typowy dla restauracji z czwartej grupy cenowej z dawnych czasów unosił się na korytarzu, czasami czuliśmy go nawet w pokoju na pierwszym piętrze. Pokój był malutki, nie było gdzie go trzymać. Sprzęt był stary, ale wszystko było czyste. Podczas pobytu sprzątanie nie było zbyt częste. Przechowalnia sprzętu narciarskiego była stara, ale ogrzewana.
UsługiObsługa w restauracji była miła i pomocna, jestem bardzo zadowolony.
SportWyciąg narciarski w zasięgu spaceru. Pierwszy wyciąg krzesełkowy jest dość stary, zawsze trzeba było zejść całą trasą, a na górze bar apres ski. Teren narciarski jest wystarczający, mimo że trasy są krótkie, bez kolejek. Mnóstwo restauracji.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Alexandr P.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2025
Zajmowaliśmy prawdopodobnie dwa najgorsze pokoje w pensjonacie. Oba pokoje były bardzo małe, z umywalką i prysznicem w pokoju, ale prysznic miał tylko zasłonkę, a z kranu przy umywalce wypływał zaledwie litr wody na minutę. W drugim przypadku „łazienka” była zamknięta, ale na powierzchni 1,8 metra kwadratowego znajdował się prysznic, umywalka i toaleta!! O zgrozo, nigdy więcej tu nie przyjdę!!.
Zajmowaliśmy prawdopodobnie dwa najgorsze pokoje w pensjonacie. Oba pokoje były bardzo małe, z umywalką i prysznicem w pokoju, ale prysznic miał tylko zasłonkę, a z kranu przy umywalce wypływał zaledwie litr wody na minutę. W drugim przypadku „łazienka” była zamknięta, ale na powierzchni 1,8 metra kwadratowego znajdował się prysznic, umywalka i toaleta!! O zgrozo, nigdy więcej tu nie przyjdę!!.
„Szwedzki bufet” – dwa rodzaje salami, jeden ser, jedna miska jogurtu, podróżne opakowanie dżemów i serów oraz dwa rodzaje soków. Wszystko to znikało po dziesięciu osobach i trzeba było powiadomić kelnera, aby to uzupełnił. Kolacja zawsze zaczynała się od bardzo słonej zupy i kolejnego dania o jakości naszych bufetów. Ostatnie danie, z przymrużeniem obu oczu, można było nazwać deserem.
ZakwaterowanieW tak małym pokoju wstawili dodatkowe łóżko w jedynym wolnym kącie. Szafa jest pusta i znajduje się w niej jedynie kołdra i poduszka z dodatkowego łóżka, więc nasze rzeczy położyliśmy na dodatkowym łóżku. Przyjechali tylko „posprzątać” nasz pokój pierwszego dnia, może to i dobrze, bo w przeciwnym razie wznieciliby centymetrową warstwę kurzu pod łóżkiem. Gdy włączono światło w „łazience”, uruchomiła się wentylacja, która natychmiast obudziła całe piętro. Mimo że nie byliśmy zbyt mokrzy, nie mieliśmy gdzie się osuszyć.
Usługi„Pomieszczenie na narty” było gorsze niż piwnica na ziemniaki. Ponadto nie dało się go zamknąć, mimo że właściciel pokazał nam „grif”, jak to zrobić, pozostało otwarte od drugiego dnia. A punktem kulminacyjnym była płatność. W tym czasie próbowali nas ciągle oszukać, wystawiając dwa rachunki, twierdząc, że zapomnieli o czymś naliczyć lub że była to jakaś dopłata. Po prostu horror. Właściwie nie wszystko, piwo było dobre ????????????
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Ondřej L.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2020 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
za te pieniądze odpowiadające usługi i wyposażenie hotelu
za te pieniądze odpowiadające usługi i wyposażenie hotelu
śniadanie takie samo z możliwością wyboru według gustu każdego, obiadokolacja obfita - 4 dania
Zakwaterowanieodpowiada wydanym pieniądzom
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)
Edita Musilová
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2020 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wakacje się udały, wszystko przebiegało bez wypadków i innych komplikacji. Doceniliśmy pieszą dostępność ośrodka narciarskiego od miejsca zakwaterowania. Trasy narciarskie były pięknie przygotowane i różnorodne pod względem trudności.
Wakacje się udały, wszystko przebiegało bez wypadków i innych komplikacji. Doceniliśmy pieszą dostępność ośrodka narciarskiego od miejsca zakwaterowania. Trasy narciarskie były pięknie przygotowane i różnorodne pod względem trudności.
Jedzenie było bardzo smaczne, pani domu jest miłą damą. Po trzydaniowej kolacji musieliśmy rozpiąć guzik w spodniach.
ZakwaterowanieZakwaterowanie w pensjonacie odpowiadało cenie, było standardowe, czyste, panowała tam trochę domowa atmosfera.
UsługiPółwyżywienie, śniadanie - bufet szwedzki, kolacja serwowana w trzech daniach - zupa, danie główne, deser, możliwość wyboru spośród dwóch dań. Dieta bezglutenowa nie stanowi tutaj żadnego problemu.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Michaela Černá
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2020 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Pobyt i wyżywienie odpowiadały cenie, polecam dla niewymagających klientów. Personel mówił tylko po niemiecku, ale udało nam się porozumieć.
Pobyt i wyżywienie odpowiadały cenie, polecam dla niewymagających klientów. Personel mówił tylko po niemiecku, ale udało nam się porozumieć.
Proste śniadanie kontynentalne. Kolacja - wybór spośród dwóch dań + zupa i deser. Na stoku spróbowaliśmy lokalnych specjałów.
ZakwaterowaniePokój był czysty i przytulny. Tylko niedokończony prysznic i toaleta wyglądały dziwnie. Szczególnie prysznic, który jest murowaną budką w rogu pokoju z zasłoną.
UsługiStarszy, ale zadbany hotel.
SportPogoda nam nie sprzyjała, ale stoków i wyciągów było wystarczająco, włącznie z bufetem.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!
Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.
Ładowanie położenia hotelu i opisu...