Prima Holiday

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą biura Prima Holiday. Prima Holiday to firma koncentrująca się na organizacji wyjazdów tylko do wybranych kierunków – najbardziej popularnych wśród polskich turystów – takich jak Bułgaria, Tunezja, Turcja i Egipt. Organizacja wyjazdów do tych miejsc to nasza specjalność po­twierdzona wieloletnim doświadczeniem.
Głównym celem biura Prima Holiday jest oferowanie usług na najwyższym pozio­mie oraz nieustanne poszerzanie i podwyższanie ich jako­ści. Naszą dewizą jest profesjonalizm, wysoka jakość świad­czeń, solidność i wiarygodność. Koncentracja w organizacji wypoczynku do wybranych, tylko konkretnie określonych kierunków pozwala nam być ekspertami w tej dziedzinie.
Prima Holiday posiada gwarancję ubezpieczeniową na kwotę 1 000 000 zł wystawioną przez wiodącego w Euro­pie ubezpieczyciela ERV – Europäische Reiseversicherung AG Oddział w Polsce.
Poprzez wdrożenie do naszej oferty tylko hoteli wybranych ze szczególną starannością, tworzymy produkt na najwyż­szym poziomie. Znaczna większość obiektów Prima Holiday jest bardzo wysoko oceniana na opiniotwórczym portalu turystycznym Ho­lidayCheck i posiada oceny powyżej 4,5 na 6 możliwych punktów oraz rekomendacje turystów min. 75%. Potwier­dzenie tych informacji znajdą Państwo w naszym katalo­gu Lato 2013, gdzie przy opisie poszczególnych obiektów hotelowych zamieściliśmy odpowiednie wyróżnienia w postaci piktogra­mów HolidayCheck.
Zapewniamy wybór oferty dopasowany do Państwa gustów, potrzeb i możliwości. Są to wakacje – rodzinne z akwaparkami, ekonomiczne (budżetowe), dla osób nie­pełnosprawnych oraz te najbardziej luksusowe.Przy opisach po­szczególnych hoteli w katalogu zamieściliśmy ikony charakteryzują­ce dany obiekt,dzięki czemu szybko i trafnie można odna­leźć ten, który spełni Państwa oczekiwania.Podobne zastosowanie użyliśmy także na niniejszej stronie internetowej, gdzie pogrupowaliśmy hotele zgodnie z udogodnieniami danego obiektu .
Korzystając z usług biura Prima Holiday możecie Państwo liczyć na życzliwość, miłą i kulturalną obsługę,a przede wszystkim na efektywny wypoczynek.

Pozostali partnerzy

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY