Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z nami

+48 22 104 41 16

Prestige Tours

Prestige ToursTradycje działalności Prestige Tours (Prestige Tours & Incentive Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Lubicz 3, 31-034 Kraków) sięgają 1992 roku, właśnie wtedy osoby tworzące firmę zajęły się profesjonalnie organizacją wyjazdów pozaeuropejskich. Biuro powstało w 2006 roku i od tego czasu zdobywa uznanie i pozycję. Wielu z Państwa zna nas od lat z dbałości o przygotowywane wyjazdy, ze znajomości świata, podróżniczej pasji i poważnego podejścia do każdego projektu. Stale pracujemy, by nasza praca przynosiła coraz lepsze efekty. Z wycieczkami i wyjazdami integracyjnymi jest jak z oddawanym do druku tekstem. Można w nieskończoność go poprawiać, a doskonałość jest wciąż nieosiągalna.Naszą domeną są wyjazdy egzotyczne o wysokim standardzie, ciekawych i niebanalnych programach.

Specjalizujemy się też w poważnych i skomplikowanych wyjazdach dla firm. Możemy pochwalić się dziesiątkami doskonałych realizacji imprez typu incentive dla banków, korporacji, firm farmaceutycznych, telekomunikacyjnych i wielu innych podmiotów. Klienci korporacyjni wyjeżdżali z nami do dziesiątków państw.Do projektów podchodzimy elastycznie i z entuzjazmem. Nie dziwi nas, gdy ktoś chce pojechać na afrykańskim słoniu, ugotować jajko w gejzerze, wynająć bezludną wyspę, czy zorganizować sfingowany napad na pociąg.Szlaki zostały już dawno przez nas przetarte, my nie eksperymentujemy. Odwiedziliśmy tysiące miejsc w stu kilkudziesięciu krajach również po to, by orientować się, że wyjazdy w niektóre miejsca to strata Państwa czasu i pieniędzy. Znamy doskonale świat, dlatego mamy przewagę nad innymi, „zwykłymi” biurami.

Autorem programów wycieczek objazdowych jest Jacek Torbicz, geograf i dziennikarz, autor programów radiowych i wieloletni redaktor naczelny magazynu "Globtroter". Jacek Torbicz przejechał prawie wszystkie proponowane trasy na siedmiu kontynentach.Jako organizator turystyki posiadamy gwarancję ubezpieczeniową w Towarzystwie Ubezpieczeń i Reasekuracji AXA S.A. opiewającą na kwotę 886.336,49 złotych. Pokrywa ona koszty powrotu turystów do kraju oraz jest gwarancją zwrotu poniesionych wpłat za imprezę turystyczną.

Dokumenty biura podróży Prestige Tours

Prestige Tours - oferty Last Minute i na wakacje 2024

Arabia Saudyjska Arabia Saudyjska (1 hotel) pogoda: Temperatura powietrza: 37 °C Temperatura morza: 29 °C 15 667 zł
Dania Dania (1 hotel) pogoda: Temperatura powietrza: 17 °C Temperatura morza: 10 °C 15 667 zł
Jordania Jordania (1 hotel) pogoda: Temperatura powietrza: 27 °C Temperatura morza: 21 °C 9 881 zł
Madera Madera (1 hotel) pogoda: Temperatura powietrza: 22 °C Temperatura morza: 19 °C 5 669 zł
Norwegia Norwegia (1 hotel) pogoda: Temperatura powietrza: 16 °C Temperatura morza: 10 °C 11 569 zł
Seszele Seszele (1 hotel) pogoda: Temperatura powietrza: 31 °C Temperatura morza: 29 °C 35 415 zł