Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z nami

+48 22 104 41 16

Otium

OtiumOtium travel service (OTIUM POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Smolki 5, 30-513 Kraków)

jest jednym z wiodących tour operatorów specjalizującym się w organizacji wyjazdów zimowych. Od początku działalności, wysłało w góry ponad 100 tyś miłośników białego szaleństwa. W naszym systemie dostępne są hotele o różnym standardzie, apartamenty w: Alpach, Dolomitach oraz Tatrach i Karkonoszach. Latem ponad 100 hoteli i apartamentów we Wloszech i Chorwacji.

Dlaczego Klienci nas wybierają

Bo oferujemy wyjazdy na każdą kieszeń, bo proponujemy liczne zniżki na karnety narciarskie, bo nam po prostu zależy, bo narty, to też nasza pasja. Otium specjalizuje się w wyjazdach narciarskich w Alpy do: Włoch, Francji, Austrii, Szwajcarii ale także w słowackie Niskie i Wysokie Tatry. Autokar zapewni tani dojazd w Alpy. Dla grup dowolny kierunek i rodzaj transportu.

Otium dla młodych duchem

Uzyskaj dostęp do najlepszych miejsc zimowych w Alpach. Oferujemy wiele promocyjnych pakietów wyjazdowych po zaskakująco niskich cenach. W każdym sezonie jest to kilka innych stacji, które gwarantują, że podróż z nami, będzie zawsze Inna. Jesteśmy znani z bogatej oferty FREE SKI w najlepszych cenach na rynku.

Dokumenty biura podróży Otium

Otium - oferty Last Minute i na wakacje 2024

Austria Austria (64 hotele) pogoda: Temperatura powietrza: 21 °C 1 201 zł
Chorwacja Chorwacja (2 hotele) pogoda: Temperatura powietrza: 23 °C Temperatura morza: 18 °C 3 271 zł
Polska Polska (3 hotele) pogoda: Temperatura powietrza: 16 °C Temperatura morza: 9 °C 1 660 zł
Włochy Włochy (64 hotele) pogoda: Temperatura powietrza: 24 °C Temperatura morza: 19 °C 1 201 zł