Matimpex

MatimpexJuż od 1989 roku organizujemy wycieczki i wakacje w całej Europie. Od początku swojej działalności organizujemy wycieczki autokarowe na południe Europy. Szczególną popularnością cieszą się wycieczki do Włoch, podczas których można zwiedzić najpiękniejsze włoskie miasta – wycieczka Włochy Autokarem 7 dni jest już niemal legendą! Od kilku lat proponujemy również wydłużony program zwiedzania Włoch oraz wycieczkę do Rzymu i Toskanii.

Od 2011 roku dużym zainteresowaniem cieszy się również zwiedzanie Chorwacji.Od 2004 roku naszą specjalnością są weekendy lotnicze w najpiękniejszych miejscach w Europie. Barcelona, Londyn, Lizbona, Paryż, Rzym, Madryt, a od tego roku także Wenecja, Istambuł i Sankt Petersburg – ciągle rozszerzamy listę o kolejne europejskie destynacje.Każdego roku organizujemy również kilkadziesiąt wycieczek dla grup na specjalne zamówienia, przygotowanych według ciekawych programów, ze świadczeniami ściśle dostosowanymi do oczekiwań Klientów.

W grudniu 2007 roku otrzymaliśmy kolejny certyfikat: "Najlepsze w Polsce" za "organizację weekendów lotniczych do stolic i metropolii europejskich". Od tego czasu nie spoczęliśmy na laurach – stale doskonalimy nasze europejskie weekendy: umożliwiamy wyloty z lotnisk w całej Polsce, rozbudowujemy programy wycieczek, a także proponujemy coraz lepsze hotele. W 2011 r. zostaliśmy ponownie docenieni przez naszych Klientów certyfikatem "Najlepsze w Polsce" za "wysoką jakość weekendów lotniczych".W 2012 roku wychodząc naprzeciw sugestiom naszych Klientów, wprowadziliśmy również nową propozycje łączącą w sobie komfort podróży samolotem z bogatym programem wycieczki objazdowej - zapraszamy więc na wycieczkę: Rzym i Północne Włochy, podczas, której zwiedzą Państwo najpiekniejsze włoskie regiony!

Dokumenty biura podróży Matimpex