Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z nami

+48 22 104 41 16

Kompas Poland

Kompas PolandKompas to globalny organizator turystyki do krajów byłej Jugosławii stąd nazwa "Your Adriatic Ambassador" (KOMPAS POLAND sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Willowej 8/10 lok. 2, 00-790 Warszawa).

Chorwackie biuro Atlas to czołowy lokalny DMC (Destination Management Company), specializuje się w organizacji pobytów turystcznych na miejscu w Chorwacji, stąd określenie "Your Adriatic Host".

Internetowy portal adriatica.net to wiodąca platforma rezerwacyjna wyjazdów turystycznych do Chorwacji i pionier na rynku turystycznych usług internetowych, stąd nazwa "Your Adriatic Navigator".

KOMPAS istnieje na rynku nieprzerwanie od 1951 roku. W Polsce jako KOMPAS POLAND jesteśmy obecni od roku 1993. Od początku działalności w Polsce jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki. Posiadamy zezwolenie Wojewody Mazowieckiego na działalność w zakresie organizowania imprez turystycznych nr 371.

Oferujemy Państwu najlepszy wybór ofert zakwaterowania w hotelach, apartamentach, willach a nawet w latarniach morskich w najpiękniejszych i najciekawszych miejscowościach nad Adriatykiem. Za naszym pośrednictwem wybierzecie się Państwo także w niezapomniany rejs luksusowym statkiem pasażerskim lub jachtem turystycznym po Adriatyku. Nasi doświadczeni pracownicy w każdej chwili służą pomocą oraz informacją aby ułatwić Państwu podjęcie kluczowej, urlopowej decyzji dla całej rodziny.

Dokumenty biura podróży Kompas Poland

Kompas Poland - oferty Last Minute i na wakacje 2024

Bośnia i Hercegowina Bośnia i Hercegowina (2 hotele) pogoda: Temperatura powietrza: 21 °C Temperatura morza: 18 °C 1 201 zł
Chorwacja Chorwacja (156 hoteli) pogoda: Temperatura powietrza: 23 °C Temperatura morza: 18 °C 1 201 zł
Czarnogóra Czarnogóra (7 hoteli) pogoda: Temperatura powietrza: 22 °C Temperatura morza: 18 °C 591 zł
Słowacja Słowacja (1 hotel) pogoda: Temperatura powietrza: 21 °C 1 375 zł
Słowenia Słowenia (6 hoteli) pogoda: Temperatura powietrza: 21 °C Temperatura morza: 18 °C 5 152 zł