Kompas Poland

Kompas PolandKompas to globalny organizator turystyki do krajów byłej Jugosławii stąd nazwa "Your Adriatic Ambassador".

Chorwackie biuro Atlas to czołowy lokalny DMC (Destination Management Company), specializuje się w organizacji pobytów turystcznych na miejscu w Chorwacji, stąd określenie "Your Adriatic Host".

Internetowy portal adriatica.net to wiodąca platforma rezerwacyjna wyjazdów turystycznych do Chorwacji i pionier na rynku turystycznych usług internetowych, stąd nazwa "Your Adriatic Navigator".

KOMPAS istnieje na rynku nieprzerwanie od 1951 roku. W Polsce jako KOMPAS POLAND jesteśmy obecni od roku 1993. Od początku działalności w Polsce jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki. Posiadamy zezwolenie Wojewody Mazowieckiego na działalność w zakresie organizowania imprez turystycznych nr 371.

Oferujemy Państwu najlepszy wybór ofert zakwaterowania w hotelach, apartamentach, willach a nawet w latarniach morskich w najpiękniejszych i najciekawszych miejscowościach nad Adriatykiem. Za naszym pośrednictwem wybierzecie się Państwo także w niezapomniany rejs luksusowym statkiem pasażerskim lub jachtem turystycznym po Adriatyku. Nasi doświadczeni pracownicy w każdej chwili służą pomocą oraz informacją aby ułatwić Państwu podjęcie kluczowej, urlopowej decyzji dla całej rodziny.

Dokumenty biura podróży Kompas Poland

wczasy Kompas Poland 2022 i oferty Last Minute Kompas Poland

Chorwacja Chorwacja (108 hoteli) pogoda: Temperatura powietrza: 27 °C Temperatura morza: 21 °C 246 zł
Słowenia Słowenia (2 hotele) pogoda: Temperatura powietrza: 25 °C Temperatura morza: 22 °C 1 174 zł