Atuty oferty

Opis hotelu

Kategoria:

***

Region:

Rosja/Sankt Petersburg

Opis:

Dzień 1. Warszawa - Sankt Petersburg.
Wylot z lotniska Okęcie w Warszawie. Przylot do Sankt Petersburga (dawny Leningrad). Transfer do hotelu. Zakwaterowanie i nocleg.

Dzień 2. Sankt Petersburg.
Śniadanie. Zwiedzanie głównych zabytków miasta wzniesionego przez cara Piotra I Wielkiego nad brzegami Newy. Zobaczymy m. In. Newski Prospekt - główną aleję metropolii, sobór św. Izaaka i katedrę Kazańską, dziedziniec Pałacu Zimowego, gmach Admiralicji. W przerwie zwiedzania czas na lunch. Następnie zobaczymy najstarszy budynek w mieście - Twierdzę Pietropawłowską z majestatyczną katedrą św. Piotra i Pawła (zwieńczoną 122-metrową iglicą), w której znajdują się groby carów, m.in. Św. Aleksandra II oraz św. Mikołaja II. W murach twierdzy znajdują się dwie bramy: Brama Piotrowska oraz Brama Newska. Obiekt posiada wielobarwną iluminację, fotografowaną szczególnie podczas „białych nocy”. Wieczorem dla chętnych możliwość wzięcia udziału w dodatkowo płatnym rejsie po rzece Newie (ok. 55 EUR od osoby). Nocleg.

Dzień 3. Sankt Petersburg (Ermitaż) – Carskie Sioło.
Śniadanie, a następnie wycieczka do Ermitażu - jednej z największych galerii sztuki na świecie, w której znajduje się ok. 4 mln eksponatów. Muzeum mieści się w pięciu pałacach, a jego nazwa pochodzi od skromnego pałacu zimowego Piotra I, przemienionego w galerię sztuki przez carycę Katarzynę II. Po południu wyjazd do Carskiego Sioła – przepięknego barokowego kompleksu pałacowo – parkowego z XVIII-XIX w. założonego przez Katarzynę I, a następnie rozbudowywanego przez kolejnych władców Imperium (m. In. Elżbietę, Katarzynę II, Mikołaja I) wg projektów najlepszych włoskich architektów. To tu znajdowała się słynna Bursztynowa Komnata, wywieziona przez Niemców w czasie II wojny światowej. Dziś możemy podziwiać tylko jej replikę. Część ogrodowa dzieli się na 3 kompleksy – francuski, angielski oraz Zwierzyniec z chińską wioską. Wieczorem powrót do Sankt Petersburga. Nocleg.

Dzień 4. Sankt Petersburg – Warszawa.
Śniadanie. Transfer na lotnisko na lot powrotny do Polski.

Świadczenia:

przelot bezpośredni na trasie Polska - Sankt Petersburg - Polska wraz z opłatami lotniskowymiubezpieczenie KL, NWzakwaterowanie w hotelach 3*** w pokojach dwuosobowychśniadanialokalny transport klimatyzowanymi autokarami/busamizwiedzanie wg programu (bez biletów wstępu do zwiedzanych obiektów)serwis wykwalifikowanego przewodnika lokalnego oraz polskiego pilota

Cena nie zawiera:

obowiązkowa opłata za wstępy do zwiedzanych obiektów, obsługa lokalnych przewodników, serwis miejscowego agenta, zwyczajowe napiwki i inne opłaty lokalne w wysokości ok. 155 EUR na osobę jako pakiet płatny lokalnemu kontrahentowi (pilotowi) na miejscu wycieczki,dopłaty do zakwaterowania w pokoju pojedynczymmiejsca obok siebie w samolocie za dodatkową opłatą (o cenę i dostępność zapytaj sprzedawcę).

Obsługa na miejscu:

W jęz. polskim.

Informacje wizowe:

Od 1 października 2019 r. Federacja Rosyjska wprowadziła możliwość ubiegania się o wizę jednokrotną w celu turystycznym, drogą elektroniczną pod adresem: https://evisa.kdmid.ru. Otrzymana e-wiza uprawnia do wjazdu tylko do Sankt Petersburga i obwodu leningradzkiego.
Wiza elektroniczna wydawana jest bezpłatnie na podstawie wniosku złożonego na powyższej stronie MSZ Rosji nie wcześniej niż 20 i nie później niż 4 dni kalendarzowe przed zaplanowanym wjazdem. Paszport wnioskodawcy powinien być ważny co najmniej 6 miesięcy od daty złożenia wniosku o wydanie wizy elektronicznej. Do wniosku należy dołączyć zdjęcie cyfrowe w postaci pliku elektronicznego. Termin ważności wizy elektronicznej wynosi 30 dni, poczynając od dnia wydania i pozwala na pobyt na terenie Federacji Rosyjskiej (Sankt Petersburga i obwodu leningradzkiego) do 8 dób (włączając dzień wjazdu).

* Udogodnienia:

Kurorty nadmorskie Duże miasta (city breaks)

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
2 890 zł/os.
Kod oferty: 17032021ECTR39691
śr. 17.03.2021
3 dni
Kraków
BB - Śniadania
Ecco Travel
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie
Zapytaj o ofertę

Szczegóły lotu

Wylot:
śr. 17.03.2021 , godz. 00:00
Kraków
śr. 17.03.2021 , godz. 00:00
St Petersburg
Powrót:
sob. 20.03.2021 , godz. 00:00
St Petersburg
sob. 20.03.2021 , godz. 00:00
Kraków
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
  • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Sankt Petersburg - Wenecja Północy

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
BB - Śniadania
Termin:
śr. 17.03.2021
Wylot z:
Kraków
Cena
5 780
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY
śr. 17.03.2021
3 dni
Kraków
BB - Śniadania
Ecco Travel
Pokój dwuosobowy (DBL) 5 780