Atuty oferty

Opis hotelu

Kategoria:

****

Opis oferty:

 
Położenie:

Hotel Florida Norte 4* (lub podobny) położony blisko centrum Madrytu, tuż przy stacji metra Principe Pío (naprzeciwko hotelu również centrum handlowe) w niedalekiej odleglości od Pałacu Królewskiego i Gran Via i Plaza de Espana (w odległości 10 min. spaceru) oraz 200 m od parku Campo del Moro.
Uwaga! Możliwa zmiana na inny hotel ***/**** o podobnym standardzie.
Do dyspozycji gości:

Całodobowa recepcja, windy, przechowalnia bagażu. W hotelu także kawiarnia i restauracja oraz sklep z pamiątkami.
Pokoje:

Niewielkie, standardowo urządzone pokoje 2-osobowe, wyposażone w łazienkę (wanna/ prysznic oraz wc), sejf (dodatkowo płatny), tv-sat, a także bezprzewodowy internet. Z hotelu roztaczają się widoki na Pałac Królewski i park.
Wyżywienie:

Śniadania serwowane w restauracji hotelowej.
Program

Dzień 1. - 29.12
Zbiórka na lotnisku im. Chopina w Warszawie, stanowisko Rainbow (w strefie Biura Podróży", w łączniku pomiędzy strefą B a C lotniska). Wylot do Madrytu (możliwa przesiadka). Po przylocie transfer do hotelu, zakwaterowanie i nocleg. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na stronie:


Dzień 2. - 30.12
Po śniadaniu proponujemy autokarową wycieczkę do Escorialu i Segovia. El Escorial to fascynujący kompleks klasztorno - pałacowy wybudowany w okresie renesansu i położony u stóp gór Sierra de Guadarrama. To pałace, katedra, panteony (z grobowcami królów z dynastii Habsburgów i Burbonów), biblioteka a także niezliczone ilości skarbów sztuki (m.in. Tycjan, Valezquez, El Greco). Następnie przejazd do Segovia - miasta poetów. Zobaczymy rzymski akwedukt wybudowany w I w. n. e., Casa de los Picos, Plac Św. Marcina, Plaza Mayor z późnogotycką katedrą oraz bajkowy zamek - Alcazar de Segovia - jedna z siedzib Królów Katolickich. Późnym popołudniem (jeśli czas na to pozwoli) zwiedzanie Muzeum Prado (między innymi prace Velazqueza, El Greco, Breughla, Tycjana). Wieczorem powrót do hotelu. Dla chętnych wieczorny flamenco show w jednej z madryckich restauracji - cena ok. 55 EUR/os.


Dzień 3. - 31.12
Po śniadaniu wycieczka autokarowa do Toledo, duchowej stolicy kraju. W programie między innymi katedra ze wspaniałymi zbiorami sztuki gotyckiej, barokowej i renesansowej. Ponadto kościół Św. Tomasza, synagoga zbudowana w stylu mauretańskim - Matki Boskiej Białej oraz Plaza de Zocodover z Alkazarem. Po południu powrót do hotelu. Dla osób, które wykupiły kolację sylwestrową transfer do restauracji.
Uwaga! Powrót do hotelu (po kolacji sylwestrowej) we własnym zakresie.


Dzień 4. - 01.01
Po śniadaniu proponujemy wycieczkę "Madryt Habsburgów", w programie: Puerta del Sol (centralny plac Madrytu zpomnikiem przedstawiającym herb miasta), Plaza Mayor z arkadowymi galeriami oraz konnym pomnikiem Filipa III. Dodatkowo ogromny Palacio Real, czyli rezydencja królewska (tylko z zewnątrz), Paseo del Prado - czyli zielona promenada otoczona muzeami, galeriami i bogatymi rezydencjami oraz Plac Hiszpański z pomnikiem Don Kichota i Sancho Pansy. Program tego dnia realizowany jest komunikacją miejską. Wieczorem powrót do hotelu.


Dzień 5. - 02.01
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i transfer na lotnisko w Madrycie, wylot do Warszawy (możliwa przesiadka)na lotnisko im. F.Chopina


Uwagi do programu
- Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu.
- Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych.
- Zamieszczone w ofercie opisy wycieczek fakultatywnych są podane wyłącznie informacyjnie i nie stanowią oferty handlowej. Nie gwarantujemy, że będą one wszystkie realizowane. Pełny wykaz dostępnych atrakcji fakultatywnych wraz z ich aktualnymi cenami jest dostępny u naszych pilotów/rezydentów.


"


Świadczenia

Cena obejmuje: przelot do/z Madrytu (możliwa przesiadka), zakwaterowanie w hotelu (4 rozpoczęte doby hotelowe), śniadania kontynentalne, transfery hotel - lotnisko - hotel, program turystyczny j. w., opiekę pilota, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL i bagaż).


Cena podstawowa nie obejmuje: dodatkowych posiłków, kolacji sylwestrowej (za dopłatą), biletów wstępu do zwiedzanych atrakcji, przejazdów komunikacją miejską, lokalnych przewodników, podatku lokalnego ok. 5 EUR/os. za pobyt (płatne na miejscu) oraz innych wydatków osobistych. Wstępy do zwiedzanych atrakcji, koszty przewodników lokalnych oraz napiwki dla obsługi (razem ok. 120 EUR/os. - płatne na miejscu).


KOLACJA SYLWESTROWA (za dodatkową dopłatą)


Zorganizowana w restauracji w centrum miasta: przekąski, dania ciepłe, sałatki, deser. Kawa, herbata, woda i lampka wina musującego na osobę o północy. Napoje dodatkowo płatne. Muzyka elektroniczna, niewielki parkiet do tańca. Około północy proponujemy spacer na Puerta del Sol, gdzie bawią się mieszkańcy Madrytu. Pobliskie restauracje, kluby i bary są otwarte do samego rana! Dokładny program kolacji sylwestrowej podany zostanie wlistopadzie 2019 w osobnym komunikacie, który dostępny będzie w biurach agencyjnych i własnych Rainbow oraz na stronie internetowej: www R.pl. Uwagi! - Powrót do hotelu we własnym zakresie.


Opinie klientów

Klienci oceniają tę wycieczkę na 3.8/6. Sprawdź opinie: "


META Description

Wspaniały Pałac Królewski! • Toledo - duchowa stolica Hiszpanii • Muzeum Prado • Fantastyczny El Escorial • Segovia - miasto poetów • Wspaniała zabawa sylwestrowa!

* Udogodnienia:

Bez paszportu Duże miasta (city breaks)

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Przewodnik

Wycieczki fakultatywne

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
3 009 zł/os.
Kod oferty: 29122019RNBW25877
niedz. 29.12.2019
4 dni
Warszawa
BB - Śniadania
Rainbow
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie
Zapytaj o ofertę

Szczegóły lotu

Wylot:
niedz. 29.12.2019 , godz. 10:50
Warszawa
niedz. 29.12.2019 , godz. 14:45
Madryt
Powrót:
czw. 02.01.2020 , godz. 15:30
Madryt
czw. 02.01.2020 , godz. 19:10
Warszawa
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
  • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Sylwester - Madryt

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
BB - Śniadania
Termin:
niedz. 29.12.2019
Wylot z:
Warszawa
Cena
6 018
niedz. 29.12.2019
4 dni
Warszawa
BB - Śniadania
Rainbow
2 os. pokoj standardowy (26Q) 6 018