Atuty oferty

Opis hotelu

POŁOŻENIE

Położony 2 km od centrum Alany i 120 km od portu lotniczego w Antaly. W pobliżu hotelu znajdują się placówka medyczna, postój taksówek i liczne sklepy, kawiarnie i bary.

PLAŻA

piaszczysta z łagodnym zejściem do morza 30 m od hotelu. Serwis plażowy oraz bar na plaży dodatkowo płatny.

HOTEL

KATEGORIA LOKALNA 3*
Miejski hotel, z 1988, odnowiony w 2012, położony na powierzchni 1700m. Propozycja dla osób lubiących gwar miejscowości turystycznych, amatorów zakupów oraz pragnących skorzystać z uroków życia nocnego Alanyi.

DO DYSPOZYCJI GOŚCI

Recepcja, 3 windy, odpłatne sejfy, restauracja, bar przy basenie, sala TV oraz mała sala spotkań. Za dodatkową opłatą możliwość skorzystania z usług pralni chemicznej, wypożyczalni samochdów i fryzjera. Hotel akceptuje karty kredytowe Mastercard, Eurocard, Visa.

INTERNET

WiFi za dodatkową opłatą.

SPORT, REKREACJA I ROZRYWKA

bezpłatnie: basen, leżaki, parasole i materace przy basenie, siatkówka plażowa, tenis stołowy, wejście do łaźni tureckiej,
odpłatnie: ręczniki plażowe, masaże, sauna, sporty wodne przy plaży.

DLA DZIECI

brodzik o głębokości 40 cm, wysokie krzesełka w restauracji, bezpłatne łóżeczka na zamówienie przed wylotem.

ZAKWATEROWANIE

114 pokoi, pokój standardowy dwuosobowy z możliwośią jednej dostawki, o powierzchni 17m. Wyposażony wklimatyzację, WC, prysznic, suszarkę do włosów, TV/SAT, telefon oraz balkon. Pokoje standardowe dostępne z widokiem na morze lub z bocznym widokiem na morze.

WYŻYWIENIE

All Inclusive: śniadanie 07.30-09.30, obiad 12.00-13.30 i kolacja 19.00-21.00  w formie bufetu, późne śniadanie 09.30-10.00. Napoje bezalkoholowe oraz wino i piwo w godzinach 10.00-22.00.

CENA

Cena zawiera: bilet lotniczy, transfer lotnisko - hotel - lotnisko, zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, opłaty lotniskowe, opiekę polskojęzycznego rezydenta, ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung NNW, KL, bagaż, OC organizatora, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG), VAT.
Cena nie zawiera: opłaty za wizę turecką, dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i chorób przewlekłych, wycieczek fakultatywnych.
W przypadku bagażu, który przekracza obowiązujący bezpłatny limit (ilość sztuk lub wymiary) pobierane będą opłaty za nadbagaż. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu podręcznego podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie.

WARUNKI WJAZDOWE

Wjazd obywateli polskich do Turcji jest możliwy wyłącznie na podstawie ważnego paszportu oraz wizy. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez MSZ Turcji paszport powinien spełniać następujące warunki, aby została wydana wiza turecka:
1. od 1 stycznia 2015 r. wymagana ważność paszportu przy wjeździe wynosi 60 dni od daty wygaśnięcia wizy.
2. dokument posiada co najmniej jedną wolną stronę, w celu umieszczenia na niej wizy. Brak wolnej strony w paszporcie powoduje automatyczną odmowę wjazdu do Turcji.
Przy przekroczeniu granicy osoba wjeżdżająca może zostać poproszona o przedłożenie ważnego ubezpieczenia medycznego bądź dowodu posiadania środków utrzymania.
Uwaga: Posiadacze paszportów tymczasowych nie mogą nabyć wizy w systemie E-visa ani na granicy. Muszą uzyskać ją w tureckiej placówce konsularnej.
Nie ma możliwości wjazdu do Turcji za okazaniem dowodu osobistego.Wiza turystyczna:
Wiza turystyczna upoważnia do pobytu na terenie Turcji przez 90 dni w okresie 180 dni jej ważności (licząc od pierwszego wjazdu) bez prawa wykonywania pracy. Oznacza to, że po wykorzystaniu prawa do trzymiesięcznego pobytu nie można wjechać na teren Turcji do czasu wygaśnięcia nabytej wizy, tj. pół roku po dacie pierwszego przekroczenia granicy.Jak uzyskać wizę turystyczną?
1. przed wyjazdem do Turcji - za pośrednictwem platformy internetowej E-visa: https://www.evisa.gov.tr
Po otwarciu strony należy postępować według instrukcji: zarejestrować się, wypełnić formularz i dokonać za pomocą karty kredytowej opłaty w wysokości 20 USD. Po zakończeniu tej procedury na adres e-mail podany przez wnioskodawcę zostanie przesłane drogą elektroniczną potwierdzenie wydania wizy. Zaleca się wydrukowanie potwierdzenia i zabranie ze sobą w celu przedłożenia podczas kontroli granicznej.
2. po przyjeździe do Turcji - w punktach sprzedaży na przejściach granicznych - do odwołania. Opłatę w wysokości 30 USD, 25 EUR lub 20 GBP uiszcza się gotówką. Strona turecka nie uściśliła, kiedy dokładnie zakończy się możliwość nabywania wiz tą drogą.Każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient odpowiedzialny jest za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora.
http://ankara.msz.gov.pl/pl/sprawy_konsularne/poradnik_dla_turysty/wizy_do_turcji/
Uwaga przeczytaj koniecznie! http://msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/profile_krajow/turcja

DOKUMENTY PODRÓŻY

DOKUMENTY PODRÓŻY WYSYŁANE SĄ MAILEM NA 2 DZNI PRZED WYLOTEM PO GODZINIE 12:00

* Udogodnienia:

 • Kurorty nadmorskie
 • Dla rodzin z dziećmi
 • Basen odkryty
 • Sport
 • Sporty wodne
 • Klimatyzacja
* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu

Dokumenty podróży:

Lokalizacja

Opinie

Znasz ten hotel? Podziel się opinią! Dodaj opinię
2.2

Ocena klientów
na podstawie 1 dodanych opinii

Lokalizacja: 5,0
Pokój: 3,0
Posiłki: 1,0
Basen: 1,0
Czystość: 2,0
Obsługa: 1,0
 • 2.2
  ( sierpień 2018 )

  Nigdy nie wrócimy do tego hotelu.

  Jedyny plus tego hotelu jest taki, że jest blisko plaży oraz blisko miasta. Warunki jakie tam panują są bardzo złe. Obsługa niemiła. W restauracji i barze brud. Nie ma wyboru jedzenia, codziennie to samo. A na dodatek o 22 gaszą światła i wszystko zamykają. Nie polecam nikomu.
  Jedyny plus tego hotelu jest taki, że jest blisko plaży oraz blisko miasta. Warunki jakie tam panują są bardzo złe. Obsługa niemiła. W restauracji i barze brud. Nie ma wyboru jedzenia, codziennie to samo. A na dodatek o 22 gaszą światła i wszystko zamykają. Nie polecam nikomu.

Przewodnik

Wycieczki fakultatywne

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę: Kod oferty: 28082019BVPR8010
1 849 2 499 - 26 %
Zobacz wszystkie warianty
Zapytaj o ofertę »
Teraz płacisz tylko zaliczkę
Cena całkowita:
(dla 2 osób)
3 698
Szczegóły ceny
 •  
 

Zgodnie z ustawą z dnia 24 listopada 2017 r. o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych do rezerwacji imprezy turystycznej doliczona zostanie składka, którą Organizator turystyki w całości odprowadza na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Wysokość składki zależna jest od rodzaju transportu oraz miejsca docelowego imprezy i wynosi:

 • 1) 15 PLN/os. – za imprezy lotnicze czarterowe za wyjątkiem imprez, o których mowa w pkt 6;
 • 2) 13 PLN/os. – za imprezy innym środkiem transportu niż loty czarterowe realizowane poza Europę;
 • 3) 10 PLN/os. – za imprezy innym środkiem transportu niż loty czarterowe realizowane w Europie za wyjątkiem imprez, o których mowa w pkt 6;
 • 4) 7 PLN/os. – za imprezy z dojazdem własnym poza Europą;
 • 5) 5 PLN/os. – za imprezy z dojazdem własnym w Europie;
 • 6) 0 PLN – za imprezy realizowane do krajów mających granicę lądową z Polską oraz na terytorium Polski.
Kup na raty 0%
5 x  zł
Oferta w promocji
Rezerwuj za 100 zł
Zapytaj o ofertę »
śr. 28.08.2019
7 dni
Katowice
AI - All Inclusive
Prima Holiday
Wylot:
Corendon Airlines
śr. 28.08.2019
06:35 - Katowice
10:20 - Antalya
Powrót:
Corendon Airlines
śr. 04.09.2019
04:00 - Antalya
05:45 - Katowice

Szybki kontakt

Jesteś zainteresowany tą ofertą? Zostaw numer telefonu,
oddzwonimy!
* Wyrażam zgodę na kierowanie do mnie przez Travelplanet.pl S.A. informacji handlowejrozwiń drogą elektroniczną i telefoniczną (zgodnie z art. 172 ust. z 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne).
Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzaćrozwiń Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Proszę o kontakt”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.

Gwarancje Travelplanet.pl

 • 1,8 mln zadowolonych Klientów

  Doświadczeni i profesjonalni konsultanci dobiorą najlepszą ofertę do Twoich potrzeb.

 • Gwarancja Ceny

  Wycieczki kosztują dokładnie tyle, ile u organizatorów!

 • Największa liczba wycieczek

  W jednym miejscu możesz porównać i kupić wakacje od ponad 50 organizatorów.

Zamówienie wstępne
 • (zaliczka + ubezpieczenie)
Zaliczka:
 zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Kup na raty 0%:
5 x  zł
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.

KLAUZULA INFORMACYJNA

ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 53-238, ul. Ostrowskiego 9. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Czytaj całość

Wybrana
oferta:

Kleopatra Balik

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
All Inclusive
Termin:
śr. 28.08.2019
Wylot z:
Katowice
Cena
3 698
śr. 28.08.2019
7 dni
Katowice
AI - All Inclusive
Prima Holiday
Standard Sea Side DBL (1UW) 1 849
Standard Sea View DBL (1V2) 1 949