Atuty oferty
Otwarte granice

oferta dostępna dla turystów z Polski

dowiedz się więcej

Opis hotelu

Opinia Doradcy Travelplanet.pl
Katarzyna P

Super standard ze świetną lokalizacją

Hotel urządzony w eleganckim i nowoczesnym stylu, bardzo ładny design, jak dla mnie zrobiony ze smakiem i gustem. Sam hotel położony jest idealnie na uboczu, jednakże z bliską dostępnością do tętniącego życiem miasta Laganas, gdzie dla miłośników życia nocnego czeka moc atrakcji i zabawy do białego rana. Hotel posiada dwa budynki oraz dwa baseny , a wszystkie pokoje są urządzone bardzo gustowanie. Gardelli leży przy bardzo pięknej, szerokiej plaży z widokiem na wyspę Marathonissi. Specjalnie dla klientów hotel posiada pas zielni oddzielający hotel od plaży. W tym hotelu każdy poczuje się swobodnie. Jak dla mnie hotel dla par i osób dorosłych.

Polecam dla: dla par, dla miłośników życia nocnego, dla seniorów, dla singli, dla aktywnych, dla ceniących spokój i ciszę

Lokalizacja
5.0
Pokój
5.0
Basen
4.0
Czystość
5.0

Kategoria:

****

Opis oferty:

 

Program

Dzień Pierwszy
Wyloty z Polski. Zbiórka na 2 godz. przed planowanym wylotem przy stanowisku Rainbow na lotnisku. Aktualne rozkłady lotów prosimy sprawdzać na: stronie operatora.


Dni od drugiego do przedostatniego
Czas na wypoczynek, kąpiele morskie i słoneczne, udział w wycieczkach fakultatywnych itp.


Dzień ostatni
Wykwaterowanie z hotelu wraz z końcem ostatniej doby hotelowej, transfer na lotnisko, powrót do Polski.


"


Świadczenia

Cena obejmuje: przelot samolotem, opłaty lotniskowe, transfery lotnisko - hotel - lotnisko, 4 rozpoczęte doby hotelowe, wyżywienie wg opisu zakwaterowania, opiekę polskiego rezydenta, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).Cena nie obejmuje: wycieczek fakultatywnych, posiłków innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, napojów do posiłków jeśli w opisie hoteli nie podano inaczej oraz innych wydatków osobistych.


Cena nie obejmuje greckiego podatku turystycznego, którego wprowadzenie zapowiedziano na I kwartał 2018 i którego wysokość szacuje się na 7-10 EUR za osobę za tydzień pobytu. Podatek płatny będzie w recepcji przed zakwaterowaniem. Szczegoły w opisach hoteli.


Wycieczki lokalne

WYCIECZKI FAKULTATYWNE (ceny orientacyjne, bez biletów wstępu)


DOOKOŁA ZAKYNTHOS - ok. 27 EUR
Relaksująca wycieczka, która pozwala poznać najpiękniejsze zakątki wyspy m.in. winiarnia Callinicas z degustacją lokalnych win, Skinari - ze swymi słynnymi Błękitnymi Jaskiniami, zapierający dech w piersiach widok na Zatokę Wraku, Klasztor św. Dionizosa - patrona Zakynthos, Miejscowość Exo Hora z najstarszym drzewkiem oliwnym, liczacym ok. 2700 lat. Punkt widokowy Katastari z doskonałym widokiem na zatokę Alikanas i wyspę Kefalonię. Wycieczka wiedzie przez tradycyjne wioski i zalesione wzgórza, przeznaczona dla tych, którzy pragną poznać wyspę Zakynthos nie tylko od strony pięknych plaż i morza. Lunch oraz łóki do Błękitnych Grot nie są wliczone w cenę.


REJS - NAVAJO, BŁĘKITNE JASKINIE i plażowanie - ok. 29 EUR
Najbardziej popularna wycieczka - całodzienny rejs, podczas którego będzie czas na plażowanie i kąpiele oraz wizytę w tzw. Zatoce Wraku (Navaggio lub Navajo), gdzie na otoczonej wysokimi skałami urokliwej plaży spoczywa wrak statku - jest to najczęściej fotografowana plaża na terenie całej Grecji . Zatrzymamy się również na zrobienie zdjęć w pobliżu Skinari - Błękitnych Jaskiń. Drinki, lody i przekąski będą dostępne na pokładzie łodzi. (Postój na kąpiel zależy od kapitana statku i w zależności od wysokości fal może odbyć się w innej zatoce).


WYCIECZKA DO KAIKI - ok. 25 EUR
Zapraszamy na spotkanie z żółwiami Caretta Caretta! Podczas tej wycieczki, przy odrobinie szczęścia, będziecie Państwo mogli zobaczyć słynne żółwie morskie w Zatoce Laganas. Relaksujący dzień na łodzi z kąpielami w Jaskiniach Keri oraz w pobliżu idyllicznej wyspy Zatoki Laganas - Marathonisi. Prosimy o zabranie własnego lunchu, na pokładzie statku, czasem dostępny jest bar z przekąskami, lecz nie możemy tego zagwarantować. Doskonały rejs dla rodzin z dziećmi!


KEFALONIA - promem i autokarem - ok. 50 EUR
Całodzienna wycieczka na pobliską wyspę Kefalonię. W programie przepłynięcie promem na Kefalonię i zwiedzanie dwóch jaskiń - Melissani z podziemnym jeziorem oraz Dragorati ze stalaktytami. Zatrzymamy się także w stolicy wyspy Argostoli, zobaczymy plaże Myrthos oraz klasztor Św. Gerssimosa. Czas wolny w nadmorskiej, malowniczej miejscowości z widokiem na wyspę Itaka znanej z opowieści o Odyseuszu.


OLIMPIA - promem i autokarem - ok. 55 EUR
Całodzienna wycieczka na półwysep Peloponez, dzięki której poznamy prawdziwą Grecję teraz i w przeszłości. Wczesnym rankiem wyjazd z hotelu, a następnie rejs promem do Kyllini na Peloponezie. Przejazd do Olimpii - kolebki igrzysk olimpijskich. Zwiedzimy muzeum i ruiny antycznego miasta z przewodnikiem. Będzie również czas na spacer w Starożytnej Olimpii oraz lunch i zakupy w centrum dzisiejszego miasteczka. Bilety wstępu do muzeum i starożytnej części Olimpii nie są wliczone.


Uwaga! Zamieszczone powyżej opisy wycieczek fakultatywnych są podane wyłącznie informacyjnie i nie stanowią oferty handlowej. Nie gwarantujemy, że będą one wszystkie realizowane. Pełny wykaz atrakcji fakultatywnych wraz z ich aktualnymi cenami jest dostępny u naszych rezydentów.
Wycieczki prowadzone są w języku polskim (przy min. 15-20 osobach w zależności od wycieczki). Ich organizatorem nie jest Rainbow , a lokalne biuro, które odpowiada za jakość serwisu. Ustala też ich program, ceny i terminy wyjazdów. Rezydent jest jedynie pośrednikiem w zapisie na imprezy fakultatywne. Nie ma możliwości płatności kartą kredytową.


Inne

ZAKYNTHOS informacje ogólne


Waluta
EUR - Euro. Płatności kartami kredytowymi akceptowane są w niektórych miejscach, korzystanie z bankomatów jest możliwe w miejscowościach turystycznych. W miejscowościach turystycznych istnieje wiele miejsc w których można wymienić funty brytyjskie lub dolary USA. Nie ma możliwości wymiany złotówek.


Napiwki
Przyjęte jest zostawianie drobnych sum jako napiwków. Szczególnie dotyczy to kierowców na wycieczkach lokalnych i kelnerów w restauracjach. Zdarza się, że napiwek zostaje doliczony do rachunku. Często w restauracjach dolicza się 1 EUR za chleb podawany przed posiłkiem.


Wiza
Obywatele polscy mogą podróżować do Grecji na podstawie dowodu osobistego.


Czas
+ 1 godzinę w stosunku do czasu polskiego.


Orientacyjne ceny
Obiad w tawernie od 8-10 EUR woda 1 l - 1.5 EUR piwo w barze od 2.5 EUR kawa w kawiarni od 2,5-4,5 EUR


Poczta
Znaczek na kartkę pocztową kosztuje 0.80 EUR. Kartki ze znaczkiem najlepiej zostawiać w recepcji do wysłania.


Elektryczność
Napięcie 220 V, 50 Hz. Urządzenia z polskimi wtyczkami działają bez problemów.


Telefony
Karty telefoniczne można kupić w sklepach i kioskach w pobliżu publicznych aparatów telefonicznych. Karty telefoniczne kosztują 5 EUR (100 jednostek). Telefony komórkowe działają w całej Grecji, mogą występować problemy z zasięgiem w budynkach hotelowych. Rozmowy lokalne są tanie, natomiast zagraniczne - dość drogie. Koszty połączeń w roamingu polskich sieci komórkowych prosimy sprawdzać przed wyjazdem u operatora.


W regionie


Zakynthos
Jedna z najładniejszych wysp Jońskich jest pełna zieleni - gaje oliwne, winorośle, sady cytrusowe i sosnowe lasy. Do tego piękne piaszczyste plaże, a morze i niebo w kolorze "electric blue". Na szczególną uwagę jednak zasługują dwa miejsca - zatoka Navajo, której zdjęcia stały się, obok Santorini, jednym z fotograficznych symboli Grecji oraz zatoka Laganas, gdzie swoje siedliska mają żółwie careta careta.


Laganas
Najpopularniejszy kurort Zakynthos z bardzo długą piaszczystą plażą i niezliczonymi możliwościami rozrywek, szczególnie wieczornych i nocnych. To miejsce dla osób kochających plażę w ciągu dnia i życie nocne wieczorami.


Kalamaki
To spokojna miejscowość wakacyjna położona nad malowniczą zatoką. Plaża łagodnie opada do morza i stanowi idealne i bezpieczne miejsce dla dzieci. Z Kalamaki nie daleko także do Laganas i stolicy wyspy - miasta Zakynthos.


Argassi
Doskonale zlokalizowana miejsowość wakacyjna - tylko 5 km od stolicy wyspy i głównego portu. Do najpopularniejszej plaży na półwyspie Vasilikoss ok. 10 km. Plaża w Argassi jest wąska i piaszczysto-żwirowa. Nie jest zagospodarowana.


Tsilivi
Położona w zatoce miejscowość jest dobrym miejscem dla rodzin z dziećmi. Długa, piaszczysta, dobrze zagospodarowana plaża, której przyznano błękitą flagę za czystość i łagodne zejście do morza oraz wiele atrakcji zarówno dla dzieci jak i dorosłych. W miasteczku tawerny bary i sklepy których przybywa z każdym rokiem bo miejscowość od kilku lat zyskuje na popularności wśród turystów.


Alykanas
Nieduży, urokliwy i spokojny kurort położony jest na północno-wschodnim wybrzeżu wyspy. Alykanas słynie z ładnej, piaszczystej plaży (nagrodzonej Błękitną Flagą), dużej ilości lasów i ciekawych widoków na górzystą Kefallonię. Oddalony od zgielku wielkich kurortów, lecz nie pozbawiony uroczych, tadycyjnych tawern, barów i kawiarni. Doskonaly wybor dla indywidualistów i rodzin z dziećmi.


Wyloty z: Warszawy, Katowic, Wrocławia, Krakowa, Gdańska, Bydgoszczy, Łodzi i Poznania. Zbiórka na 2 godz. przed planowanym wylotem przy stanowisku Rainbow na lotnisku. Aktualne rozkłady lotów prosimy sprawdzać na: stronie operatora.


"


Sezonowość

Zwykle wysoki sezon turystyczny w Grecji trwa od 15.06 do 15.09.

Podatek turystyczny
Przy zakwaterowaniu od Klientów pobierany jest obowiązkowy podatek turystyczny. Jego wysokość zależy od lokalnej kategorii danego hotelu i wynosi od 0,25 EUR (obiekty 1-2 gwiazdkowe) do 4 EUR (obiekty 5 gwiazdkowe) od pokoju za dzień.

Informacje dotyczące COVID-19:
Zgodnie z nowymi zasadami wprowadzonymi przez rząd Grecji, Wszyscy turyści przybywający do tego kraju zobowiązani są na co najmniej 24 godzin przed podróżą (zalecamy 72 godzin), do wypełnienia formularza Passenger Locator Form (PLF).
Formularz dostępny jest na stronie www: travel.gov.gr
Należy w nim umieścić informacje o miejscu przylotu, adresie pobytu w Grecji, podstawowe dane osobowe i miejscu pobytu w ciągu ostatnich 14 dni przed przylotem. Po uzupełnieniu wszystkich wymaganych danych, podróżujący otrzyma kod QR, który należy wydrukować lub zapisać na urządzeniu mobilnym.

UWAGA: Plik otrzymasz w dniu planowanego przybycia do Grecji (o północy).
Tuż po wyjściu z samolotu, na podstawie tych danych pracownicy służb granicznych podejmą decyzję czy wjeżdżający może przekroczyć granicę, czy musi poddać się badaniu na COVID-19. Do chwili otrzymania wyniku badania, podróżujący ma obowiązek pozostania w izolacji w miejscu pobytu podanym w formularzu.

UWAGA: Osoby nieprzestrzegające przepisów, podlegają grzywnie w kwocie 500 Euro.

* Udogodnienia:

Bez paszportu Kurorty nadmorskie Dla rodzin z dziećmi Fitness / siłownia Bezpośrednio przy plaży Basen odkryty Blisko lotniska Animacje dla dorosłych Dostęp do internetu Klimatyzacja Blisko centrum Darmowe WiFi

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Lokalizacja

Opinie

4.0

Ocena klientów
na podstawie 51 dodanych opinii

Lokalizacja
4,7
Pokój
4,0
Posiłki
3,4
Basen
4,1
Czystość
4,0
Obsługa
3,9
Klienci polecają hotel dla:
 • par
 • miłośników życia nocnego
 • aktywnych
 • singli
 • ceniących spokój i ciszę
 • 5.0
  wrzesień 2019

  Najlepsza wycieczka na jakiej kiedykolwiek byłem

  Spontaniczny wyjazd ze znajomymi. Oceniam go 10/10. Wspaniała obsługa hotelu, wszędzie czysto i pachnąco. Bardzo mili barnai, którzy nie robili jednego drinka tylko zawsze dwa. Bardzo ładna pani w recepcji, uśmiechnięta i pomocna. Pierwszej nocy bardzo to odczuliśmy. Naszego kolege okradli na plaży, zabrali dosłownie wszystko, telefon, portfel, kartę do pokoju. W badzo szybkim czasie Pan ochroniarz otworzył nam drzwi od pokoju, gdzie mogliśmy wszystko po blokować. Pani na recepcji, mimo tego że była 3 w nocy, bardzo przejmowała się co będzie dalej, jednocześnie bardzo nam pomogła, dając wskazówki gdzie nastepnego dnia mamy się udać, żeby dotrzeć na policję portową. Mimo nieciekawej przygody, która była pierwszego dnia, kolejne 6 dni w hotelu przeminęły nam w wspaniałej atmosferze, jednym słowem czuliśmy się jak w domu. Ostatniego dnia czuliśmy ogromny sumtek, że musimy odjeżdzać z tak wspaniałego miejsca. Na dodotaek, mogę dodać że poznaliśmy super ludzi! Z dwoma barmanami utrzymujemy nadal kontakt na facebooku, co prawda piszemy z nimi po angielsku, ale najważniejsze że się rozumiemy, i wspominamy dawne czasy.:)
  Spontaniczny wyjazd ze znajomymi. Oceniam go 10/10. Wspaniała obsługa hotelu, wszędzie czysto i pachnąco. Bardzo mili barnai, którzy nie robili jednego drinka tylko zawsze dwa. Bardzo ładna pani w recepcji, uśmiechnięta i pomocna. Pierwszej nocy bardzo to odczuliśmy. Naszego kolege okradli na plaży,
  zabrali dosłownie wszystko, telefon, portfel, kartę do pokoju. W badzo szybkim czasie Pan ochroniarz otworzył nam drzwi od pokoju, gdzie mogliśmy wszystko po blokować. Pani na recepcji, mimo tego że była 3 w nocy, bardzo przejmowała się co będzie dalej, jednocześnie bardzo nam pomogła, dając wskazówki gdzie nastepnego dnia mamy się udać, żeby dotrzeć na policję portową. Mimo nieciekawej przygody, która była pierwszego dnia, kolejne 6 dni w hotelu przeminęły nam w wspaniałej atmosferze, jednym słowem czuliśmy się jak w domu. Ostatniego dnia czuliśmy ogromny sumtek, że musimy odjeżdzać z tak wspaniałego miejsca. Na dodotaek, mogę dodać że poznaliśmy super ludzi! Z dwoma barmanami utrzymujemy nadal kontakt na facebooku, co prawda piszemy z nimi po angielsku, ale najważniejsze że się rozumiemy, i wspominamy dawne czasy.:)
 • 3.7
  wrzesień 2019

  Drugi raz tam na pewno nie pojadę, znajomym również nie poleciłabym tego hotelu.

  Jedzenie: szwedzki stół, dużo warzyw gotowanych jak i surowych, ryby i mięso również gotowane lub pieczone, owoce morza (mule) były tylko 2 razy w ciągu 8 dni pobytu - uważam że to zdecydowanie za mało jak na ten rejon. Na pochwałę zasługują słodkości serwowane do obiadu i kolacji - naprawdę wyśmienite. Ogólna ocena - ok.<br />Hotel - bulwersujący dla mnie okazał się być regulamin na którym są tylko zakazy i kary pieniężne np. 10 Euro za ubrudzenie ręczniku podkładem ... w żadnym hotelu nie spotkałam się z takimi kryteriami - porażka. Pokój rodzinny bardzo mało. Ciężko było się poruszać w okół łóżka nie mówiąc już o rozłożeniu walizki. Za to lokalizacja bardzo dobra, kilka kroków do morzą, basen w porządku ale bez atrakcji dla dzieci. Obsługa ok, animatorzy do bani. Kelnerzy pilnowani na każdym kroku czy nie za dużo leją alkoholu czy czasem o 23:01 nie naleją drinka... Ogólna ocena 2 w skali 5 :(
  Jedzenie: szwedzki stół, dużo warzyw gotowanych jak i surowych, ryby i mięso również gotowane lub pieczone, owoce morza (mule) były tylko 2 razy w ciągu 8 dni pobytu - uważam że to zdecydowanie za mało jak na ten rejon. Na pochwałę zasługują słodkości serwowane do obiadu i kolacji - naprawdę wyśmienite.
  Ogólna ocena - ok.
  Hotel - bulwersujący dla mnie okazał się być regulamin na którym są tylko zakazy i kary pieniężne np. 10 Euro za ubrudzenie ręczniku podkładem ... w żadnym hotelu nie spotkałam się z takimi kryteriami - porażka. Pokój rodzinny bardzo mało. Ciężko było się poruszać w okół łóżka nie mówiąc już o rozłożeniu walizki. Za to lokalizacja bardzo dobra, kilka kroków do morzą, basen w porządku ale bez atrakcji dla dzieci. Obsługa ok, animatorzy do bani. Kelnerzy pilnowani na każdym kroku czy nie za dużo leją alkoholu czy czasem o 23:01 nie naleją drinka... Ogólna ocena 2 w skali 5 :(
 • 3.5
  wrzesień 2019

  Hotel w bardzo dobrej lokalizacji

  Hotel pięknie wykończony. Widoki z recepcji robią wrażenie. Pokoje w miarę czyste. Wszystko byłoby na 5 gdyby nie posiłki, które w większości były niesmaczne, a cały bar w pakiecie "all inclusive" składał się z taniego alkoholu, najtańszych napoi i po prostu nie chciało się ich pić, były równie niesmaczne jak większość dań.
  Hotel pięknie wykończony. Widoki z recepcji robią wrażenie. Pokoje w miarę czyste. Wszystko byłoby na 5 gdyby nie posiłki, które w większości były niesmaczne, a cały bar w pakiecie "all inclusive" składał się z taniego alkoholu, najtańszych napoi i po prostu nie chciało się ich pić, były równie niesmaczne
  jak większość dań.
 • 4.8
  sierpień 2019

  Bardzo!

  Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu w tym hotelu!! Pokoje czyste, co drugi dzień wymieniane ręczniki i pościel. Obsługa przemiła!! <br />Hotel położony jest z dala od centrum i jest tuż obok morza. Brak infrastruktury dla dzieci - jest to hotel typowo dla par i grupy znajomych. <br />Jedzenie podawane w formie szwedzkiego stołu - przepyszne, dużo regionalnego jedzenia co uważamy za plus i dużo do wyboru. Patery na bieżąco uzupełniane.<br />Przyczepiłabym się tylko o wodę która jest podawana do kolacji - za długo stoi w butelce i czuć że jest nieświeża. Ale w zamian można wziąć świeżą ze zbiornika przy barze. <br />Szkoda że większość gości hotelowych nie szanuje prośby o oficjalny strój na kolacji = długie spodnie.<br />Bardzo dużo animacji - my nie korzystaliśmy ale jak ktoś lubi to ma duży wachlarz możliwości. Animatorzy i rezydenci bardzo mili i pomocni :)<br />Minus to disco - polo grane wieczorami ale kto co lubi :)<br />Klima działała bez problemu.
  Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu w tym hotelu!! Pokoje czyste, co drugi dzień wymieniane ręczniki i pościel. Obsługa przemiła!!
  Hotel położony jest z dala od centrum i jest tuż obok morza. Brak infrastruktury dla dzieci - jest to hotel typowo dla par i grupy znajomych.
  Jedzenie podawane
  w formie szwedzkiego stołu - przepyszne, dużo regionalnego jedzenia co uważamy za plus i dużo do wyboru. Patery na bieżąco uzupełniane.
  Przyczepiłabym się tylko o wodę która jest podawana do kolacji - za długo stoi w butelce i czuć że jest nieświeża. Ale w zamian można wziąć świeżą ze zbiornika przy barze.
  Szkoda że większość gości hotelowych nie szanuje prośby o oficjalny strój na kolacji = długie spodnie.
  Bardzo dużo animacji - my nie korzystaliśmy ale jak ktoś lubi to ma duży wachlarz możliwości. Animatorzy i rezydenci bardzo mili i pomocni :)
  Minus to disco - polo grane wieczorami ale kto co lubi :)
  Klima działała bez problemu.
 • 5.0
  sierpień 2019

  Polecam

  Wszystko zgodne z opisem. Blisko do piaszczystej plaży, pokoje przestrzenne, czysciutkie, klimatyzowane. Ręczniki i pościel zmieniane co drugi dzień. Osoby w recepcji bardzo miłe i chętne do udzielenia pomocy. Jedzenie pyszne, różnorodne.
  Wszystko zgodne z opisem. Blisko do piaszczystej plaży, pokoje przestrzenne, czysciutkie, klimatyzowane. Ręczniki i pościel zmieniane co drugi dzień. Osoby w recepcji bardzo miłe i chętne do udzielenia pomocy. Jedzenie pyszne, różnorodne.
 • 4.0
  sierpień 2019

  Całkiem przyjemnie

  Ogólnie hotel fajny chociaż dałbym mu cztery gwiazdki z minusem
  Ogólnie hotel fajny chociaż dałbym mu cztery gwiazdki z minusem
 • 4.5
  sierpień 2019

  bardzo przyjemny hotel chetnie bym tam wrocil

  swietna lokalizacja mila obsluga jedzenie smaczne ale troche monotonne
  swietna lokalizacja mila obsluga jedzenie smaczne ale troche monotonne
Znasz ten hotel? Podziel się opinią!

Przewodnik

Wycieczki fakultatywne

Filmy i zdjęcia

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
1 668 zł/os.
Kod oferty: 01062021RNBW38681
wt. 01.06.2021
3 dni
Katowice
AI - All Inclusive
Rainbow
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie
Zapytaj o ofertę

Szczegóły lotu

Wylot:
wt. 01.06.2021 , godz. 00:00
Katowice
wt. 01.06.2021 , godz. 00:00
Zakynthos
Powrót:
pt. 04.06.2021 , godz. 00:00
Zakynthos
pt. 04.06.2021 , godz. 00:00
Katowice
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
 • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Gardelli Resort

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
All Inclusive
Termin:
wt. 01.06.2021
Wylot z:
Katowice
Cena
3 336
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY
wt. 01.06.2021
3 dni
Katowice
AI - All Inclusive
Rainbow
2 os. pokoj standardowy (31R) 3 336
2 os. pokoj superior (2JH) 3 379
2 os. pokoj rodzinny (2N1) 3 968