Atuty oferty

Opis hotelu

Opinia Doradcy Travelplanet.pl - Aleksandra

Hotel skromny, w bliskiej odległości do atrakcji miasta.

Heronissos to typowo miejski hotel położony na niewielkim terenie. Posiada mały basen, niewielkie lobby, pokoje skromne, dość duże, czyste. W bezpośrednim sąsiedztwie hotelu znajdują się charakterystyczne dla Greków niedokończone budynki z wystającymi drutami, co nie wygląda estetycznie. Hotel polecam dla młodych osób chcących korzystać z atrakcji kurortu i życia nocnego, lub jako bazę do zwiedzania wyspy.

Polecam dla:

Zobacz szczegółowe oceny

Lokalizacja: 4.0
Pokój: 4.0
Basen: 2.0
Czystość: 4.0
Obsługa: 4.0


Podatek turystyczny
Przy zakwaterowaniu od Klientów pobierany jest obowiązkowy podatek turystyczny. Jego wysokość zależy od lokalnej kategorii danego hotelu i wynosi od 0,25 EUR (obiekty 1-2 gwiazdkowe) do 4 EUR (obiekty 5 gwiazdkowe) od pokoju za dzień.

* Udogodnienia:

 • Bez paszportu
 • Kurorty nadmorskie
 • Basen odkryty
 • Rowery
 • Blisko lotniska
 • Animacje dla dorosłych
 • Golf
 • Dostęp do internetu
 • Klimatyzacja
 • Życie nocne
 • Darmowe WiFi
* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu

Dokumenty podróży:

Lokalizacja

Opinie

Znasz ten hotel? Podziel się opinią! Dodaj opinię
4.2

Ocena klientów
na podstawie 9 dodanych opinii

Lokalizacja: 4,3
Pokój: 3,6
Posiłki: 4,3
Basen: 3,9
Czystość: 4,0
Obsługa: 4,7
Klienci polecają hotel dla:
 • miłośników życia nocnego
 • singli
 • par
 • aktywnych
 • rodzin z dziećmi poniżej 5 roku życia
 • 4.5
  ( czerwiec 2019 )

  Podobało nam się

  Hotel bardzo czysty, codziennie zmiana ręczników , ścielenie łóżek . Bardzo miła obsługa w hotelowej restauracji, na portierni . Jedzenie dość urozmaicone, w ciągu dnia kawa bardzo słaba, dostępna tylko w barze przy basenie. Brak w pokojach wody do picia, dostępna tylko w barze przy basenie w malutkich kubeczkach. Szafy w pokojach czuć stęchlizną , zapewne przez wilgoć . Brak w hotelu ciszy nocnej, młodzież bardzo głośna całe noce, trudno było odpocząć . Dla osób lubiących rozrywkę idealne miejsce, polecam 😊
  Hotel bardzo czysty, codziennie zmiana ręczników , ścielenie łóżek . Bardzo miła obsługa w hotelowej restauracji, na portierni . Jedzenie dość urozmaicone, w ciągu dnia kawa bardzo słaba, dostępna tylko w barze przy basenie. Brak w pokojach wody do picia, dostępna tylko w barze przy basenie w malutkich
  kubeczkach. Szafy w pokojach czuć stęchlizną , zapewne przez wilgoć . Brak w hotelu ciszy nocnej, młodzież bardzo głośna całe noce, trudno było odpocząć . Dla osób lubiących rozrywkę idealne miejsce, polecam 😊
 • 4.3
  ( październik 2018 )

  hotel oceniam pozytywnie

  Hotel na przyzwoitym poziomie, w dobrej lokalizacji
  Hotel na przyzwoitym poziomie, w dobrej lokalizacji
 • 4.3
  ( lipiec 2018 )

  Było fajnie, ale...

  Ogólnie hotel sam w sobie fajny, ładny,czysty, jedzenie bardzo dobre, obsługa szczególnie od baru przy basenie bardzo pozytywna i zabawna, lokalizacja super wszędzie blisko, ale hotel jak zaobserwowaliśmy przez cały pobyt chce zarobić chyba więcej niż może. Robią tzw. over booking, sprzedają więcej pokoi niż mają przez co goście tracą swój czas na przenoszenie się z hotelu do hotelu, czekanie na wysprzatanie pokoi itd. Przyjeżdżając na miejsce zostaliśmy poinformowani dopiero przy recepcji że nie ma dla nas dostępnego pokoju za który jak wiadomo zapłaciliśmy wykupując wakacje, zostaliśmy przeniesi do sąsiedniego hotelu który podobno był lepszy standardem, chociaż wcale bym nie powiedziała nie wiedząc że ma ta 1 gwiazdkę więcej. Po 2 dniach musieliśmy się wymeldować i przenieść do tego hotelu w którym mieliśmy być od samego początku straciliśmy czas na pakowanie przechodzenie i czekanie na wysprzatanie pokoju. Na szczęście w ramach rekompensaty dostaliśmy jedyny wyremontowany pokój w hotelu który był naprawdę ładny i czysty wraz z owocami i winem, ale byliśmy bardzo oburzeni faktem że przyjeżdżając zaledwie na tydzień byliśmy stratni tyle czasu za który zapłaciliśmy jak na prostych ludzi nie mało pieniędzy. Oczywiście to nie dotyczyło tylko nas razem z nami była to grupa około 10 osób a później jak widzieliśmy siedząc przy basenie co chwilę kogoś przenosili w jedną i w drugą stronę.
  Ogólnie hotel sam w sobie fajny, ładny,czysty, jedzenie bardzo dobre, obsługa szczególnie od baru przy basenie bardzo pozytywna i zabawna, lokalizacja super wszędzie blisko, ale hotel jak zaobserwowaliśmy przez cały pobyt chce zarobić chyba więcej niż może. Robią tzw. over booking, sprzedają więcej pokoi
  niż mają przez co goście tracą swój czas na przenoszenie się z hotelu do hotelu, czekanie na wysprzatanie pokoi itd. Przyjeżdżając na miejsce zostaliśmy poinformowani dopiero przy recepcji że nie ma dla nas dostępnego pokoju za który jak wiadomo zapłaciliśmy wykupując wakacje, zostaliśmy przeniesi do sąsiedniego hotelu który podobno był lepszy standardem, chociaż wcale bym nie powiedziała nie wiedząc że ma ta 1 gwiazdkę więcej. Po 2 dniach musieliśmy się wymeldować i przenieść do tego hotelu w którym mieliśmy być od samego początku straciliśmy czas na pakowanie przechodzenie i czekanie na wysprzatanie pokoju. Na szczęście w ramach rekompensaty dostaliśmy jedyny wyremontowany pokój w hotelu który był naprawdę ładny i czysty wraz z owocami i winem, ale byliśmy bardzo oburzeni faktem że przyjeżdżając zaledwie na tydzień byliśmy stratni tyle czasu za który zapłaciliśmy jak na prostych ludzi nie mało pieniędzy. Oczywiście to nie dotyczyło tylko nas razem z nami była to grupa około 10 osób a później jak widzieliśmy siedząc przy basenie co chwilę kogoś przenosili w jedną i w drugą stronę.
 • 4.3
  ( wrzesień 2017 )

  Podobalo nam sie

  Obsługa bardzo miła i wykwalifikowana, blisko do morza, czysto. Pokoje mogłyby być jednak na wyższym poziomie i nieciekawe widoki z okna.
  Obsługa bardzo miła i wykwalifikowana, blisko do morza, czysto. Pokoje mogłyby być jednak na wyższym poziomie i nieciekawe widoki z okna.
 • 3.8
  ( wrzesień 2017 )

  Hotel ze średniej półki

  Na plus zasługuje bardzo miła obsługa, zarówno w recepcji, jak i w jadalni oraz przy barze. Duży basen z wieloma miejscami na odpoczynek. Jedzenie choć powtarzalne - bardzo dobre. Na minus pokoje: wzięliśmy pokój z podwyższonym standardem, a mieliśmy pokój gorszy od znajomych, którzy wybrali pokój standardowy. Stare meble, grzyb wewnątrz szafek, telewizor, który śnieżył i co jakiś czas odbierał w kolorze czarno-białym. Raz po łazience biegał karaluch, który najprawdopodobniej wyszedł z odpływu. Pokoje i mycie podłóg odbywało się każdego dnia.
  Na plus zasługuje bardzo miła obsługa, zarówno w recepcji, jak i w jadalni oraz przy barze. Duży basen z wieloma miejscami na odpoczynek. Jedzenie choć powtarzalne - bardzo dobre. Na minus pokoje: wzięliśmy pokój z podwyższonym standardem, a mieliśmy pokój gorszy od znajomych, którzy wybrali pokój standardowy.
  Stare meble, grzyb wewnątrz szafek, telewizor, który śnieżył i co jakiś czas odbierał w kolorze czarno-białym. Raz po łazience biegał karaluch, który najprawdopodobniej wyszedł z odpływu. Pokoje i mycie podłóg odbywało się każdego dnia.
 • 2.7
  ( czerwiec 2017 )

  Na pewno tam nie wrócę!

  Warunki w hotelu bardzo średnie. Na początku dostaliśmy pokój śmierdzący, obdrapany, po prostu ohydny. Po bardzo długiej kłótni został zmieniony ale niechętnie a warunki i tak nie były o wiele lepsze. Łazienki bardzo małe-nie można się nawet obrócić. Pokoje sprzątane codziennie ale polegało to tylko na wymianie pościeli i ręczników. Balkony i łazienki nie były sprzątane, pokój nawet nie był odkurzony. Jedzenie też bez rewelacji, praktycznie codziennie to samo. Brakowało też etykiet przy potrawach, przekąsek było bardzo mało. Nie polecam tego hotelu.
  Warunki w hotelu bardzo średnie. Na początku dostaliśmy pokój śmierdzący, obdrapany, po prostu ohydny. Po bardzo długiej kłótni został zmieniony ale niechętnie a warunki i tak nie były o wiele lepsze. Łazienki bardzo małe-nie można się nawet obrócić. Pokoje sprzątane codziennie ale polegało to tylko
  na wymianie pościeli i ręczników. Balkony i łazienki nie były sprzątane, pokój nawet nie był odkurzony. Jedzenie też bez rewelacji, praktycznie codziennie to samo. Brakowało też etykiet przy potrawach, przekąsek było bardzo mało. Nie polecam tego hotelu.
 • 4.2
  ( lipiec 2016 )

  Bardzo nam się podobało na pewno tam wrócimy

  Hotel czysty, jedzenie bardzo dobre, i nie monotonne, obsługa na 5. Chcieli byśmy tam wrócić. Hotel nie przy samej promenadzie ale dzięki temu w nocy, można spać. Noce na promenadzie są naprawdę głośne ;) . Miejscowość typowo turystyczna ale jest gdzie pochodzić na spacery, warto odwiedzić Old Chersonisos, oraz dojść promenadą do końca, widoki przepiękne.
  Hotel czysty, jedzenie bardzo dobre, i nie monotonne, obsługa na 5. Chcieli byśmy tam wrócić. Hotel nie przy samej promenadzie ale dzięki temu w nocy, można spać. Noce na promenadzie są naprawdę głośne ;) . Miejscowość typowo turystyczna ale jest gdzie pochodzić na spacery, warto odwiedzić Old Chersonisos,
  oraz dojść promenadą do końca, widoki przepiękne.

Przewodnik

Filmy i zdjęcia

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę: Kod oferty: 16062019TUIZ4876
1 566 - zł %
Zobacz wszystkie warianty
Zapytaj o ofertę »
Teraz płacisz tylko zaliczkę
Cena całkowita:
(dla 2 osób)
3 132
Szczegóły ceny
 •  
 

Zgodnie z ustawą z dnia 24 listopada 2017 r. o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych do rezerwacji imprezy turystycznej doliczona zostanie składka, którą Organizator turystyki w całości odprowadza na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Wysokość składki zależna jest od rodzaju transportu oraz miejsca docelowego imprezy i wynosi:

 • 1) 15 PLN/os. – za imprezy lotnicze czarterowe za wyjątkiem imprez, o których mowa w pkt 6;
 • 2) 13 PLN/os. – za imprezy innym środkiem transportu niż loty czarterowe realizowane poza Europę;
 • 3) 10 PLN/os. – za imprezy innym środkiem transportu niż loty czarterowe realizowane w Europie za wyjątkiem imprez, o których mowa w pkt 6;
 • 4) 7 PLN/os. – za imprezy z dojazdem własnym poza Europą;
 • 5) 5 PLN/os. – za imprezy z dojazdem własnym w Europie;
 • 6) 0 PLN – za imprezy realizowane do krajów mających granicę lądową z Polską oraz na terytorium Polski.
Kup na raty 0%
5 x  zł
Oferta w promocji
Rezerwuj za 100 zł
Zapytaj o ofertę »
N 16.06.2019
3 dni
Warszawa
AI - All Inclusive
TUI
Wylot:
Ryanair Sun S.A.
N 16.06.2019
17:50 - Warszawa
21:50 - Heraklion
Powrót:
Śr 19.06.2019
06:55 - Heraklion
08:55 - Warszawa

Szybki kontakt

Jesteś zainteresowany tą ofertą? Zostaw numer telefonu,
oddzwonimy!
* Wyrażam zgodę na kierowanie do mnie przez Travelplanet.pl S.A. informacji handlowejrozwiń drogą elektroniczną i telefoniczną (zgodnie z art. 172 ust. z 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne).
Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzaćrozwiń Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Proszę o kontakt”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.

Gwarancje Travelplanet.pl

 • 1,4 mln zadowolonych Klientów

  Doświadczeni i profesjonalni konsultanci dobiorą najlepszą ofertę do Twoich potrzeb.

 • Gwarancja Ceny

  Wycieczki kosztują dokładnie tyle, ile u organizatorów!

 • Największa liczba wycieczek

  W jednym miejscu możesz porównać i kupić wakacje od ponad 50 organizatorów.

Zamówienie wstępne
 • (zaliczka + ubezpieczenie)
Zaliczka:
 zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Kup na raty 0%:
5 x  zł
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.

KLAUZULA INFORMACYJNA

ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 53-238, ul. Ostrowskiego 9. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Czytaj całość

Wybrana
oferta:

Heronissos

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
All Inclusive
Termin:
N 16.06.2019
Wylot z:
Warszawa
Cena
3 132
N 16.06.2019
3 dni
Warszawa
AI - All Inclusive
TUI
Pokój 2-osobowy w supercenie (DZZ1) 1 566
Pokój 2-osobowy (DZX1) 1 601