Atuty oferty

Opis hotelu

Kategoria:

***

Opis oferty:

 
Położenie:

Hotel położony nieopodal miasta Famagusta, znanego głównie ze względu na piękne plaże, w odległości ok. 10 km od centrum. Cztery razy dziennie z okolicy hotelu kursuje bus do miasta (płatny dodatkowo). Lotnisko Ercan znajduje się w odległości ok. 40 km od hotelu. Najbliższa restauracja oraz sklepy znajdują się w promieniu około jednego kilometra.
Plaża:

Hotel posiada prywatną, piaszczystą plażę. Leżaki, parasole, materace i ręczniki - bezpłatne.
Do dyspozycji gości:

Recepcja 24 - godz. (z bezpłatnymi sejfami), punkt wymiany walut, pralnia, taras słoneczny. Hotel posiada restaurację Long Beach, bar przy basenie oraz Long Beach Bar na plaży. Goście mogą korzystać z basenu zewnętrznego oraz brodzika dla dzieci. Leżaki, parasole i ręczniki przy basenie - bezpłatne.
Pokoje:

Hotel dysponuje około 60 pokojami 2-osobowymi (z możliwością pojedynczej dostawki dla dziecka lub osoby dorosłej), wyposażonymi w TV-sat, telefon, indywidualnie sterowaną klimatyzację, łazienkę (prysznic, WC, suszarka do włosów) oraz minibar (płatny dodatkowo). Większość pokoi posiada balkon. Łóżeczko dla niemowlęcia - dostępne bezpłatnie.
Wyżywienie:

Śniadania (07:30-10:00) i obiadokolacje (19:30-22:00) w formie bufetu serwowane w restauracji głównej. Napoje do posiłków dodatkowo płatne.Program sportowy i animacyjny:

Dla najmłodszych hotel posiada brodzik, plac zabaw oraz gry video (płatne dodatkowo).
Internet:

Na ternie hotelowego lobby bezpłatny dostęp do internetu WiFi. Ponadto za dodatkową opłatą dostęp do internetu przewodowego.
Kategoria lokalna:

***
Strona www:Program

Dzień Pierwszy
Wyloty z Polski. Zbiórka na 2 godz. przed planowanym wylotem przy stanowisku Rainbow na lotnisku. Aktualne rozkłady lotów prosimy sprawdzać na: stronie operatora.


Dni od drugiego do przedostatniego
Czas na wypoczynek, kąpiele morskie i słoneczne, udział w wycieczkach lokalnych itp.


Dzień ostatni
Wykwaterowanie z hotelu wraz z końcem ostatniej doby hotelowej, transfer na lotnisko, powrót do Polski.


Uwagi do programu
Turecka Republika Cypru Północnego nie jest uznawana przez Unię Europejską jako samodzielne państwo. W związku z powyższym na jej terytorium brak jest opieki konsularnej nad obywatelami Rzeczypospolitej Polskiej. Najbliższa placówka dyplomatyczna znajduje się na terenie Cypru Południowego: Ambasada RP w Nikozji (Nikozja, Kennedy Avenue 12/14, Office 601, 1087 Tel. +35722753517, +35722668415). Rezydenci Biura Podróży Rainbow sprawują kompleksową opiekę na klientami wypoczywającymi na terytorium Cypru Północnego. Klienci są także standardowo ubezpieczeni przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe Europa S.A. Loty realizowane są w następujący sposób: wylot z lotniska w Polsce do międzynarodowego lotniska w Antalyi w Turcji kontynentalnej, następnie z Antalyi do Ercanu jako wewnętrzny lot krajowy na terenie Turcji. Obecnie turyści, którzy chcą przemieszczać się pomiędzy terenami tzw. "Tureckiej Republiki Cypru Północnego" a terenami Republiki Cypryjskiej muszą przekroczyć Zieloną Linię w wyznaczonych miejscach. Są to m.in.: Yeslirmak, Bostanci, Mehetan, Beyarmudu, Akyar w okolicy Famagusty oraz przejście na Ledra Street w Nikozji - przejście tylko piesze na starówce. Przejście odbywa się na podstawie ważnego paszportu lub dowodu osobistego (zaznaczamy, iż w drodze powrotnej należy okazać ten sam dokument, który był okazywany uprzednio). Prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ dotyczącym odwiedzanego kraju: www.msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/ostrzezenia/informacja_dla_podrozujacych_do_tzw__tureckiej_republiki_polnocnego_cypru_


"


Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem, opłaty lotniskowe, transfery lotnisko-hotel-lotnisko, 7 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie wg opisu zakwaterowania, obsługę polskiego przedstawiciela podczas odprawy na lotnisku w Polsce, opiekę polskojęzycznego rezydenta, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).


Cena podstawowa nie obejmuje: wycieczek fakultatywnych, posiłków innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, napojów do posiłków jeśli w opisie hoteli nie podano inaczej oraz innych wydatków osobistych.


Wycieczki lokalne

NIKOZJA - ok. 45 EUR/os. dorosła, 25 EUR/dziecko Nikozja jest jedyną na świecie, wciąż podzieloną na 2 części stolicą, zachowując przy tym w dalszym ciągu swoje niepowtarzalne piękno i charakter - w wąskich uliczkach, architekturze, zwyczajach i kulturze. Podczas naszej wycieczki obejrzymy: Zieloną Linię, mury obronne Nikozji, Meczet Selimiye (Katedra św. Zofii), Wielki Kryty Bazar (Bandabuliya) oraz największy karawanseraj (Buyuk Han).


GUZELYURT - ok. 50 EUR/os. dorosłą, 30 EUR/dziecko Miasto zostało założone przez Spartan, którzy przywieźli ze sobą kult Afrodyty. Zwiedzanie Guzelyurt uwzględnia Klasztor Św. Mamasa (uważanego za patrona omijających podatki) oraz muzeum archeologiczne z unikatowymi zbiorami. Nasza wycieczka zaprowadzi Państwa do ruin miasta Soli ze wspaniałymi mozaikami i pozostałości Pałacu Vouni posiadającego 137 komnat i oszałamiającą panoramę Morze Śródziemnego.


KYRENIA - ok. 50 EUR/os.dorosła, 25 EUR/dziecko W czasie tej całodniowej wycieczki zwiedzamy ruiny zamku, o którym mówi się, że stanowił inspirację dla Walta Disneya przy tworzeniu “Królewny Śnieżki". Zamek Św. Hilariona położony jest na wzgórzu, z którego rozciąga się przepiękny widok na wybrzeże Kyrenii. Udamy się również do wioski Bellapais położonej u stop Gór Pięciu Palców. Znajdujące się w pobliżu Opactwo jest wspaniałym przykładem sztuki gotyckiej, a rozciągający się z niego widok na Kyrenię i Morze Śródziemne zapiera dech w piersiach. Po obiedzie zwiedzicie Państwo zamek w Kyrenii usytuowany w porcie wraz z muzeum “tonącego statku". Będzie też chwila czasu na zwiedzanie bardzo klimatycznego portu kyreńskiego.


PÓŁWYSEP KARPAZ - ok. 50 EUR/os. dorosła, 25 EUR/dziecko To zdecydowanie najpiękniejsza kraina Cypru Północnego, która wciąż jeszcze nie została do końca poznana. Nasza wycieczka obejmuje wizytę w wiosce Dipkarpaz gdzie odwiedzimy słynny klasztor Św. Andrzeja Apostoła. Będziemy mieli również możliwość podziwiania miejscowej flory i fauny, m.in. dzikich osłów, a także popływamy w morzu.


FAMAGUSTA - ok. 50 EUR/os. dorosła, 30 EUR/dziecko Podczas tej wycieczki zwiedzimy klasztor Św. Barnaby, ze słynną “salą ikon" oraz muzeum archeologiczne. Będziemy też mieli możliwość obejrzenia grobowca Św. Barnaby, a następnie ruin starożytnego miasta Salamis, w którym pierwsze ślady osadnictwa datowane są na epokę brązu. Po lunchu zobaczymy potężne mury obronne Famagusty, Wieżę Otella, która podobno zainspirowała Szekspira do napisania słynnego dzieła (zbudowana w XII wieku n.e.), oraz katedrę Św. Mikołaja (Meczet Lala Mustafa Pasza), a także na koniec “Miasto Widmo" Varosa - opuszczoną dzielnicę miasta od czasów podzielenia wyspy pomiędzy Turcję i Grecję.


REJS - ok. 39 EUR/os. dorosła, 24 EUR/dziecko Jeżeli chcecie przeżyć małą przygodę, weźcie pod uwagę nasze specjalne rejsy z portu w Kyrenii, które odkryją tajemnicze piękno wyspy widziane od strony morza. Ustalamy kurs na zachodnie lub na wschodnie wybrzeże (w zależności od pogody). W trakcie rejsu czas na odświeżające kąpiele w morzu, lunch oraz kąpiele słoneczne. Późnym popołudniem relaksujący rejs powrotny do portu w Kyrenii.


Uwaga! Zamieszczone powyżej opisy wycieczek lokalnych są podane wyłącznie informacyjnie i nie stanowią oferty handlowej. Nie gwarantujemy, że będą one wszystkie realizowane. Pełny wykaz atrakcji lokalnych wraz z ich aktualnymi cenami jest dostępny u naszych rezydentów. Wycieczki prowadzone są w języku polskim (przy min. 15 osobach) bądź angielskim. Ich organizatorem nie jest Rainbow, a lokalne biuro, które odpowiada za jakość serwisu. Ustala też ich program, ceny i terminy wyjazdów. Rezydent jest jedynie pośrednikiem w zapisie na imprezy lokalne. Nie ma możliwości płatności kartą kredytową.


Inne

Cypr Północny - informacje ogólne


Waluta
Lira turecka (TRY) 1 PLN- ok. 0,5 TRY 1 USD - ok. 1,5 TRY. Można powszechnie płacić kartami kredytowymi. W miejscowościach turystycznych dostępne są liczne kantory wymiany walut (także w hotelach) oraz bankomaty.


Napiwki
Ogólnie przyjęte jest zostawianie drobnych sum jako napiwków, zwłaszcza kierowcom i przewodnikom podczas lokalnych wycieczek, a także pracownikom hoteli i restauracji. Zdarza się, iż napiwek został dodany do rachunku w restauracji (należy sprawdzić przed płatnością).


Wiza
Obywatele polscy korzystają z prawa do swobodnego przepływu osób w ramach Unii Europejskiej. Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu (niezależnie od jego celu) na terytorium Republiki Cypryjskiej do 90 dni jest ważny paszport lub dowód osobisty. Przed wyjazdem z Polski należy upewnić się, czy dokument jest ważny, w dobrym stanie technicznym i pozwala na stwierdzenie tożsamości (szczególną uwagę należy zwrócić na aktualność zdjęcia).


Czas
+ 1 godzina w stosunku do czasu polskiego.


Orientacyjne ceny
Woda mineralna 1,5 l - ok. 3 TRY, Coca Cola 0,5 l - ok. 4 TRY, kawa ok. 6 TRY, piwo w barze od ok.10 TRY, kolacja w restauracji ok. 60-80 TRY.


Poczta
Znaczek na list lub pocztówkę do Polski kosztuje 4 TRY, pocztówka od 3 TRY.


Elektryczność
Napięcie 230 V, gniazdka tzw. Angielskie, należy zabrać ze sobą adapter (dostępne są również w okolicznych sklepach, cena ok. 3 EUR).


Telefony
Telefony komórkowe działają bez problemu na większości terytorium Cypru. Rozmowy do Polski są dosyć drogie (stawki europejskie), jednak szczegóły kosztów połączeń w roamingu prosimy sprawdzić u swojego operatora komórkowego przed wyjazdem.


W regionie


Kyrenia


Malowniczo położone tuż nad brzegiem krystalicznie czystego morza, w otoczeniu gór, niewielkie miasto, stanowiące centrum turystyczne Cypru Północnego. Najciekawszą częścią miasta jest jego Stare Miasto, mieszczące się tuż przy porcie. Znajdują się tam liczne restauracje i tawerny, najczęściej w odrestaurowanych spichlerzach. Miasto przyciąga turystów także pięknymi, piaszczystymi plażami. W niedalekiej odległości od miasta mieszczą się: XII-wieczny Monastyr Antiphonitis, opactwo augustianów Bellapais oraz zamek Buffavento.


Famagusta


Jedno z najbardziej znanych miast Cypru Północnego, przyciągające rzesze turystów niezwykle pięknymi, piaszczystymi plażami oraz doskonałymi warunkami do uprawiania sportów wodnych. Miasto przeżywało okres świetności w średniowieczu, jako jedno z bogatych miast weneckich. Do naszych czasów zachowały się budynki z tamtego okresu: Pałac Wenecki (Palazzo del Proveditore), a także Katedra św. Mikołaja, będąca obecnie Meczetem Lala Mustafa Pasa.


Wylot
Wyloty z Warszawy i Katowic. Zbiórka na 2 godziny przed planowanym wylotem przy stanowiskach Rainbow na lotnisku.
Aktualne rozkłady lotów prosimy sprawdzać na: stronie operatora.


Turecka Republika Cypru Północnego nie jest uznawana przez Unię Europejską jako samodzielne państwo. W związku z powyższym na jej terytorium brak jest opieki konsularnej nad obywatelami Rzeczypospolitej Polskiej. Najbliższa placówka dyplomatyczna znajduje się na terenie Cypru Południowego: Ambasada RP w Nikozji (Nikozja, Kennedy Avenue 12/14, Office 601, 1087 Tel. +35722753517, +35722668415). Rezydenci Biura Podróży Rainbow sprawują kompleksową opiekę na klientami wypoczywającymi na terytorium Cypru Północnego. Klienci są także standardowo ubezpieczeni przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe Europa S.A. Loty realizowane są w następujący sposób: wylot z lotniska w Polsce do międzynarodowego lotniska w Antalyi w Turcji kontynentalnej, następnie z Antalyi do Ercanu jako wewnętrzny lot krajowy na terenie Turcji. Obecnie turyści, którzy chcą przemieszczać się pomiędzy terenami tzw. "Tureckiej Republiki Cypru Północnego" a terenami Republiki Cypryjskiej muszą przekroczyć Zieloną Linię w wyznaczonych miejscach. Są to m.in.: Yeslirmak, Bostanci, Mehetan, Beyarmudu, Akyar w okolicy Famagusty oraz przejście na Ledra Street w Nikozji - przejście tylko piesze na starówce. Przejście odbywa się na podstawie ważnego paszportu lub dowodu osobistego (zaznaczamy, iż w drodze powrotnej należy okazać ten sam dokument, który był okazywany uprzednio). Prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ dotyczącym odwiedzanego kraju: www.msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/ostrzezenia/informacja_dla_podrozujacych_do_tzw__tureckiej_republiki_polnocnego_cypru_


"


Sezonowość

Zwykle wysoki sezon turystycznyna Cyprze trwa od połowy czerwca do końca sierpnia.

* Udogodnienia:

Bez paszportu Kurorty nadmorskie Dla rodzin z dziećmi Fitness / siłownia Bezpośrednio przy plaży Basen odkryty Blisko lotniska Animacje dla dorosłych Sporty wodne Windsurfing Dostęp do internetu Klimatyzacja Darmowe WiFi

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Lokalizacja

Opinie

4.5

Ocena klientów
na podstawie 5 dodanych opinii

Lokalizacja
4,4
Pokój
4,4
Posiłki
4,2
Basen
4,4
Czystość
4,6
Obsługa
4,8
Klienci polecają hotel dla:
 • par
 • ceniących spokój i ciszę
 • seniorów
 • rodzin z dziećmi poniżej 5 roku życia
 • osób niepełnosprawnych
 • 4.8
  maj 2019

  Podróż poślubna po wielu latach

  Pobyt w tym hotelu był bardzo udany , byliśmy w 24 rocznicę ślubu. Cudowna pogoda , urozmaicone i smaczne jedzenie. Pokój mieliśmy w budynku głównym z widokiem na morze. Pokój był duży z ładnym tarasem , a widoki z niego cudowne. Pokój i łazienka codziennie sprzątane , wymiana ręczników.Dużo basenów i ciepła woda w nich , świetne występy w amfiteatrze i aerobic prowadzony przez animatorów. Obsługa bardzo uprzejma . Na pewno tam wrócimy.Krystyna
  Pobyt w tym hotelu był bardzo udany , byliśmy w 24 rocznicę ślubu. Cudowna pogoda , urozmaicone i smaczne jedzenie. Pokój mieliśmy w budynku głównym z widokiem na morze. Pokój był duży z ładnym tarasem , a widoki z niego cudowne. Pokój i łazienka codziennie sprzątane , wymiana ręczników.Dużo basenów
  i ciepła woda w nich , świetne występy w amfiteatrze i aerobic prowadzony przez animatorów. Obsługa bardzo uprzejma . Na pewno tam wrócimy.Krystyna
 • 5.0
  lipiec 2016

  Cudowne

  Hotel rewelacyjny - kameralnie cicho i spokojnie , piękny basen ,piaszczysta plaża oraz gorąca wręcz woda , jedzenia urozmaicone mini bar uzupełniany co dwa dni pobyt uważam za bardzo udany
  Hotel rewelacyjny - kameralnie cicho i spokojnie , piękny basen ,piaszczysta plaża oraz gorąca wręcz woda , jedzenia urozmaicone mini bar uzupełniany co dwa dni pobyt uważam za bardzo udany
 • 4.2
  lipiec 2016

  Spokojny obiekt na wypoczynek - idealny dla par i rodzin z dziećmi

  Ciche, spokojne, malownicze miejsce położone przy samej plaży. Bungalowy nienajgorsze, co najważniejsze - klimatyzacja i lodówka działały bez zastrzeżeń, a pokój był codziennie sprzątany, łącznie z wymianą ręczników i co kilka dni pościeli. Nad wyraz uprzejmi recepcjoniści - nieba by przychylili gdyby mogli. Nam wymieniono pokój na naszą prośbę, pożyczono ładowarki, zapalniczki i w zasadzie chyba z uśmiechem na twarzy spełniliby każdą prośbę klienta, w ramach swoich możliwości. Niestety nie mieliśmy bungalowa przy samej plaży (choć na zdjęciu w ofercie widnieją jedynie takie), ale nie było źle. Raczej odradzam na wypad większą ekipą znajomych, gdyż na terenie obiektu jest raczej cisza, spokój, spacerujące parki czy kąpiące się rodzinki z dziećmi - dla większej, hałaśliwej grupy znajomych mogłoby to być problematyczne (w obie strony). W ośrodku nie ma także zbyt wielu atrakcji, wifi łapie w zasadzie jedynie w recpcji, okolica także nie jest zbyt atrakcyjna (oprócz długiej plaży - Long Beach) :) Jednak na tygodniowy urlop dla pary to miłe miejsce - spędziliśmy świetny urlop, choć raczej tu już nie wrócimy - trochę zbyt spokojnie.
  Ciche, spokojne, malownicze miejsce położone przy samej plaży. Bungalowy nienajgorsze, co najważniejsze - klimatyzacja i lodówka działały bez zastrzeżeń, a pokój był codziennie sprzątany, łącznie z wymianą ręczników i co kilka dni pościeli. Nad wyraz uprzejmi recepcjoniści - nieba by przychylili gdyby
  mogli. Nam wymieniono pokój na naszą prośbę, pożyczono ładowarki, zapalniczki i w zasadzie chyba z uśmiechem na twarzy spełniliby każdą prośbę klienta, w ramach swoich możliwości. Niestety nie mieliśmy bungalowa przy samej plaży (choć na zdjęciu w ofercie widnieją jedynie takie), ale nie było źle. Raczej odradzam na wypad większą ekipą znajomych, gdyż na terenie obiektu jest raczej cisza, spokój, spacerujące parki czy kąpiące się rodzinki z dziećmi - dla większej, hałaśliwej grupy znajomych mogłoby to być problematyczne (w obie strony). W ośrodku nie ma także zbyt wielu atrakcji, wifi łapie w zasadzie jedynie w recpcji, okolica także nie jest zbyt atrakcyjna (oprócz długiej plaży - Long Beach) :) Jednak na tygodniowy urlop dla pary to miłe miejsce - spędziliśmy świetny urlop, choć raczej tu już nie wrócimy - trochę zbyt spokojnie.
 • 3.7
  czerwiec 2016

  Super miejsce dla mało wymagajacych

  Hotel to zbyt dużo powiedziane. Fajne miejsce dla ludzi ceniących sobie spokój i nie oczekujących luksusu. Miła atmosfera, przyjaźnie nastawiona obsługa, rodzinna atmosfera. Pokoje skromnie urządzone a telewizory w niektórych z poprzedniej epoki. Jedzenie raczej skromne i mało urozmaicone ale wystarczające. Plaża ok. Cisza i możliwość długich spacerów plażą w zupełnej samotności co w przepełnionych hotelach jest nieosiągalne.
  Hotel to zbyt dużo powiedziane. Fajne miejsce dla ludzi ceniących sobie spokój i nie oczekujących luksusu. Miła atmosfera, przyjaźnie nastawiona obsługa, rodzinna atmosfera. Pokoje skromnie urządzone a telewizory w niektórych z poprzedniej epoki. Jedzenie raczej skromne i mało urozmaicone ale wystarczające.
  Plaża ok. Cisza i możliwość długich spacerów plażą w zupełnej samotności co w przepełnionych hotelach jest nieosiągalne.
 • 4.7
  maj 2016

  Piękne miejsce , cudowna atmosfera

  W hotelu panował porządek, personel sprzątał pokoje i dbał o cały ośrodek, miejsce cudownie położone , dla nas bomba ! 🎉😍👌🏼
  W hotelu panował porządek, personel sprzątał pokoje i dbał o cały ośrodek, miejsce cudownie położone , dla nas bomba ! 🎉😍👌🏼
Znasz ten hotel? Podziel się opinią!

Przewodnik

Wycieczki fakultatywne

Filmy i zdjęcia

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
1 967 zł/os.
Kod oferty: 05052021RNBW108352
śr. 05.05.2021
7 dni
Warszawa
HB - Dwa posiłki
Rainbow
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie

Szczegóły lotu

Wylot:
śr. 05.05.2021 , godz. 00:00
Warszawa
śr. 05.05.2021 , godz. 00:00
Ercan
Powrót:
śr. 12.05.2021 , godz. 00:00
Ercan
śr. 12.05.2021 , godz. 00:00
Warszawa
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
 • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Long Beach Resort

Liczba osób:
2 dorosłych + 1 dziecko
Wyżywienie:
HB - Dwa posiłki
Termin:
śr. 05.05.2021
Wylot z:
Warszawa
Cena
5 385
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY
śr. 05.05.2021
7 dni
Warszawa
HB - Dwa posiłki
Rainbow
2 os. pokoj standardowy (31R) 5 385