Atuty oferty

Opis hotelu

POŁOŻENIE :

Położony w spokojnej okolicy, w miejscowości Obzor - 3 km od centrum (kilka razy dziennie kursuje shuttle bus ok 1leva). Oddalony od międzynarodowego lotniska w Warnie ok. 49km i ok. 40km w Burgas.

PLAŻA :

Przy hotelu (druga linia brzegowa). Publiczna i piaszczysta z łagodnym zejściem do morza. Leżaki i parasole bezpłatnie, brak ręczników plażowych.

HOTEL :

Kategoria lokalna 4*
Przytulny, butikowy, gustowny hotel usytuowany w spokojnej okolicy, idealny dla rodzin z dziećmi. Składa się z dwóch 6-piętrowych budynków. Polecany dla rodzin z dziećmi, MIŚ PRIMUŚ zaprasza naszych najmłodszych Klientów do swojego klubu w języku polskim. Planujemy wspólne gry, zabawy, malowanie i konkursy.
W hotelu smaczna, róznorodna kuchnia. Hotel lubiany pi wysoko opiniowany przez Gości.

DO DYSPOZYCJI GOŚCI :

Ogólne i usługi: recepcja, lobby, windy, room service, usługa prania i prasowania, wypożyczalnia rowerów.
Restauracje i bary: restauracja główna, bar.

INTERNET :

Bezpłatne Wi-Fi w pomieszczeniach ogólnodostępnych oraz w pokojach.

SPORT, REKREACJA I ROZRYWKA :

Bezpłatnie: 2 baseny zintegrowane brodzikiem, leżaki i parasole przy basenie, sala fitness, siatkówka, program animacyjny.
Odpłatnie: sporty wodne przy plaży (oferta zewnętrzna).

DLA DZIECI :

Basen, plac zabaw, za opłatą i na zamówienie łóżeczko dla dziecka do 2 lat (ok. 3 EUR/dzień), wysokie krzesła w restauracji, mini disco.
W tym hotelu w ścisłym sezonie dla naszych najmłodszych Klientów MIS PRIMUS zaprasza do swojego klubu w języku polskim. Planujemy gry i zabawy, malowanie, konkursy, mini disco.

ZAKWATEROWANIE :

Hotel oferuje 130 komfortowych, przestronnych i gustownie urządzonych pokoi.
Pokój typu Standard: dwuosobowy z możliwością dwóch dostawek dla dzieci lub jednej dla dorosłej.
Wyposażenie: łazienka (prysznic, suszarka do włosów, WC), klimatyzacja, sejf za opłatą, lodówka, TV, balkon lub taras.

WYŻYWIENIE :

All Inclusive: śniadanie, obiad i kolacja w formie bufetu, lekkie przekąski wciągu dnia, lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe w godzinach 11.00-22.00 w wyznaczonych barach. Do obiadu i kolacji podawane są tylko napoje bezalkoholowe, wino i piwo. All Inclusive nie zawiera importowanych i wysokojakościowych napojów alkoholowych, soków ze świeżych owoców, napojów butelkowanych i energetycznych, kawy typu espresso.

DOBA HOTELOWA :

UWAGA!!! DOBA HOTELOWA KOŃCZY SIĘ O GODZINIE 11:00

INFORMACJE DODATKOWE :

*  Klub Misia Primusia
* Na zamówienie dostępne są pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych.
* Hotel nie akceptuje zwierząt.

KONTAKT :

marinasands.bg

CENA :

Cena zawiera - oferta z przelotem: bilet lotniczy [dla czarterów bagaż 23kg + 5 kg bagaż podręczy / dla przelotów low costowych Ryanair/WizzAir bagaż 10kg + mała podręczna torebka / dla lotów rejsowych LOT tylko bagaż podręczny 8kg], opłaty lotniskowe i transfer lotnisko - hotel - lotnisko, zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, opiekę polskojęzycznego rezydenta (przy  pobytach od 19 czerwca do 18 września), ERGO Reiseversicherung AG NNW, KL, bagaż, OC organizatora, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG), VAT.
Cena zawiera - oferta z dojazdem własnym: zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, ERGO Reiseversicherung AG NNW, KL, bagaż (od momentu rozpoczęcia imprezy do jej zakończenia z wyłączeniem czasu trwania dojazdu własnego), OC organizatora, VAT.
Cena nie zawiera: obowiązkowej opłaty klimatycznej 6 euro/os./pobyt (płatnej na miejscu u rezydenta), dodatkowego ubezpieczenia: od kosztów rezygnacji ( ok 3% wartości rezerwacji), chorób przewlekłych( ok. 68 PLN/os/tydz.), a także dodatkowego ubezpieczenie KL w okresie pandemii (w tym COVID-19 - KL do 20 000 EUR) / cena ok. 47.12 PLN/ os/tydz.), opłaty za bagaż rejestrowany [na połączeniach low costowych ok. 300pln/bagaż / na połączeniach rejsowych LOT ok 250pln/bagaż], wycieczek fakultatywnych.
Przy połączeniach rejsowych cena uzależniona jest od dostępności miejsc w samolocie w danej taryfie cenowej. Linie lotnicze podają ceny aktualne na chwile zapytania. W związku z powyższym ze względu na wyczerpanie się danych taryf, do momentu podpisania umowy cena może ulegać zmianom.
W przypadku bagażu, który przekracza obowiązujący bezpłatny limit (ilość sztuk lub wymiary) pobierane będą opłaty za nadbagaż. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu podręcznego podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie.

BAGAŻ :

Uwaga! Przy przelotach przewoźnikiem Bułgaria Air waga bagażu łączonego nie może przekroczyć 23kg!
W przypadku bagażu, który przekracza obowiązujący bezpłatny limit (ilość sztuk lub wymiary) pobierane będą opłaty za nadbagaż. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu podręcznego podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie.

WARUNKI WJAZDOWE :

* dokumentem podróży uprawniającym do wjazdu i pobytu (niezależnie od jego celu) na terytorium Bułgarii jest ważny  dowód osobisty lub paszport. 
* Obywatele polscy korzystają z prawa do swobodnego przepływu osób w ramach Unii Europejskiej/Europejskiego Obszaru Gospodarczego.
* każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient odpowiedzialny jest za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora.

DOKUMENTY PODRÓŻY :

DOKUMENTY PODRÓŻY WYSYŁANE SĄ MAILEM NA 2 DZNI PRZED WYLOTEM PO GODZINIE 12:00

COVID-19 :

Ogolne wytyczne sanitarne w Bułgarii
LOTNISKO W WARNIE I BURGAS
- na lotnisko mogą wejść tylko pasażerowie
- elektroniczny pomiar temperatury osób wchodzących 
- zwiększona częstotliwość dezynfekcji urządzeń do kontroli 
- markery podłogowe do dystansu społecznego (min. 1,5 m)
- ogólnodostępne środki do dezynfekcji na terenie lotniska
- obsługa lotniska wyposażona w środki osobistej ochrony (maseczki i rękawiczki)Przyjazd gosci hotelowych:
- Musza byc zachowane odpowiednie normy odległosci, wynoszace połtora metra, pomiedzy osobami, również członkami tej samej rodziny lub grupy.
- Hotel Informuje o maksymalnej liczbie Gosci, ktora moze przebywac w danej czesci obiektu, a takze obowiązku zachowania odległosci przestrzennej co najmniej 1,5 metra.
- Dozowniki z płynnymi srodkami odkazajacymi będą umieszczane w punktach dostepnych dla Gosci i personelu wewnatrz obiektu - w szczegolnosci przy wejsciach, w recepcji, przy wejsciach do windy, przy wejsciu do pomieszczen w ktorych serwowany jest catering i rozrywka, a takze przy wejsciach do publicznych toalet, stref basenowych itp.Zalecenia dla hoteli podczas kwaterowania w recepcji: 
- Jednoczesnie mozna meldowac do 2 osob, chyba, ze naleza do jednej rodziny lub grupy.
- Zaleca sie korzystac z płatnosci bezgotowkowych/zblizeniowych. Nalezy ograniczyc do minimum czas jaki goscie spedzaja w recepcji.
- Recepcjonisci sa odpowiednio przeszkoleni w zakresie COVID-19 aby moc skutecznie, bezpiecznie i profesjonalnie wykonywac swoje obowiazki nie dopuszczajac do rozprzestrzeniania sie wirusa w obiekcie.
- Goscie będą informowani o procedurach i polityce obiektu dotyczacej bezpieczenstwa i ochrony oraz srodkach zapobiegawczych zastosowanych w stosunku do COVID-19 w danym obiekcie.
- Recepcjonisci są odpowiednio szkoleni na wypadek,  gdy zajdzie podejrzenie obecnosci wirusa wsrod gosci hotelowych. Lista odpowiednich numerow telefonow do regionalnych władz ds. zdrowia, instytucji medycznej, z ktora obiekt zakwaterowania ma umowe o swiadczenie usług, pogotowia ratunkowa, apteki itp. musi byc dostepna dla pracownikow recepcji w łatwo dostepnym miejscu.W Lobby hotelowym:
Nalezy unikac gromadzenia sie obcych ludzi. Nalezy przestrzegac 1,5m odstepu od obcych osob. Korzystanie z wind powinno byc ograniczone do jak najmniejszej liczby osobSprzatanie:
Podczas pandemii Covid hotele bedą stosować  bardziej specjalistyczne srodki czyszczace i dezynfekujace (biocydy).
W szczególności dotyczy to powierzchni, takich jak klamki, przyciski windy, porecze, przełaczniki, klamki, ramiona krzeseł i płaskie powierzchnie, w tym blaty w obszarach roboczych i jadalniach itp. Tam, gdzie to mozliwe, drzwi i okna powinny pozostac otwarte w ciagu dnia. Wymagane jest zachowanie niezbednej odległosci miedzy personelem a goscmi (co najmniej 2 metry). Zastosowanie będzie miała również czesta dezynfekcja publicznych toalet, wind, recepcji (po kazdym kontakcie z Klientem), klamek, poreczy, uchwytow, telefonow, klawiatur komputerowych i innych czesto dotykanych powierzchni.Restauracje i miejsca rozrywki:
- Konieczne jest przestrzeganie wytycznych, wydanych przez Bułgarska Agencje Bezpieczenstwa Zywnosci i koordynowanych przez Ministra Zdrowia. Priorytetem musi byc ochrona zdrowia. Nalezy, tam gdzie to mozliwe, stosowac techniki bezdotykowe", takie jak np. serwowanie dan ala carte zamiast bufetow.
- Nalezy zachecac Gosci do umycia rak przed jedzeniem i stosowac dozowniki płynow wirusobojczych podczas wchodzenia i wychodzenia ze stref gastronomicznych.
- Musza byc zachowane odpowiednie odległosci pomiedzy obcymi osobami oraz wyznaczone odpowiednie ciagi piesze.
- Wdrozenie srodkow czyszczenia i dezynfekcji we wszystkich obszarach roboczych restauracji (bufety, otwarte obszary restauracji; kuchnie itp.) jako ogolny srodek zapobiegawczy podczas całej epidemii COVID-19. Zwłaszcza przy czesto dotykanych przedmiotach - takich jak stoły, krzesła, porcelana, sztucce, przyprawy itp.
- Dozwolone jest oferowanie jedzenia w formie bufetu, ale pod warunkiem, ze jedzenie jest umieszczone za przezroczysta bariera i jest wydawane przez pracownika wyposazonego w maske i rekawiczki. Niedozwolona jest samoobsługa ani bezposredni kontakt gosci z jedzeniem.
- Przy stole powinny siedziec maksymalnie 4 osoby. Odległosci pomiedzy stolikami powinny wynosic minimum 1,5 metra.Baseny i obiekty sportowe:
- Dozwolone jest korzystanie z basenow. Przy basenach powinien znalezc sie dozownik z płynem do dezynfekcji.
- Animacje powinny byc przeprowadzane na zewnatrz budynkow z zachowaniem odpowiednich odległosci.
- Nie zezwala sie na korzystanie z hal do zajec rekreacyjnych wewnatrz pomieszczen, placow zabaw dla dzieci, sal gier, basenow krytych, dyskotek i innych, ktore wiaza sie z tłumem ludzi, chyba ze nastapi zmiana w zarzadzeniu Ministra Zdrowia.
- W centrach spa/wellness czynne beda tylko baseny, chyba, ze nastapi zmiana w zarzadzeniu Ministra Zdrowia.Ponadto przy wjeździe do Bułgarii Klienci powinni wypełnić oświadczenie załączone do dokumentów podróży (do pobrania również na stronie Prima Holiday) i przekazać je organom celnym na lotnisku. Zalecamy wykupienie dodatkowego ubezpieczenia KL chroniącego w przypadku zachorowania na COVID.

* Udogodnienia:

Bez paszportu Kurorty nadmorskie Dla rodzin z dziećmi Fitness / siłownia Basen odkryty Zwierzęta domowe Dostęp do internetu Klimatyzacja Darmowe WiFi

* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu.

Lokalizacja

Opinie

4.5

Ocena klientów
na podstawie 8 dodanych opinii

Lokalizacja
4,3
Pokój
4,9
Posiłki
4,6
Basen
4,4
Czystość
4,6
Obsługa
4,5
Klienci polecają hotel dla:
 • rodzin z dziećmi powyżej 5 roku życia
 • par
 • ceniących spokój i ciszę
 • rodzin z dziećmi poniżej 5 roku życia
 • seniorów
 • 3.7
  lipiec 2020

  Tak sobie

  Byliśmy w hotelu pod koniec lipca. Hotel i pokoje zadbane. Wyżywienie bardzo dobre, każdy znajdzie coś dla siebie chociaż mi brakowało ziemniaków;). Na plaży brak toaiet! Odległość od hotelu do plaży ok 250 metrów więc przydałby się jakiś bar. Hotel ma w ofercie podwózkę do Obzoru (najbliższe miasteczko) i wypożyczalnię rowerów, ale to tylko oferta, której w praktyce niestety nie ma. Plusem są darmowe leżaki na plaży jednak jak zwykle zajęte. Okolica niezbyt przyjazna, nie ma gdzie pospacerować. Do Obzoru ok3 km ale droga na najgorszym odcinku bez chodnika, spory odcinek pod górkę.
  Byliśmy w hotelu pod koniec lipca. Hotel i pokoje zadbane. Wyżywienie bardzo dobre, każdy znajdzie coś dla siebie chociaż mi brakowało ziemniaków;). Na plaży brak toaiet! Odległość od hotelu do plaży ok 250 metrów więc przydałby się jakiś bar. Hotel ma w ofercie podwózkę do Obzoru (najbliższe miasteczko)
  i wypożyczalnię rowerów, ale to tylko oferta, której w praktyce niestety nie ma. Plusem są darmowe leżaki na plaży jednak jak zwykle zajęte. Okolica niezbyt przyjazna, nie ma gdzie pospacerować. Do Obzoru ok3 km ale droga na najgorszym odcinku bez chodnika, spory odcinek pod górkę.
 • 4.5
  sierpień 2019

  Polecamy z całą pewnością!

  Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu w Marina Sands! <br /><br />Lokalizacja,plaża,hotel,animacje,jedzenie..wszystko cudowne, zasługuje na wysoką ocenę.<br />Jesteśmy pod wrażeniem Mariny (oczywiście jak na bułgarski standard).<br /><br />Obiekt polecamy dla rodzin z dziećmi oraz na romantyczne wakacje. Położony jest z dala od wszystkiego dlatego docenią go turyści z dużych miast,którzy chcą choć na chwilę odpocząć w spokoju z dala od tłumów, zgiełku, hałasu a przede wszystkim natłoku turystów i głośnych imprez.<br /><br />*Prywatna plaża przy hotelu jest przepiękna, leżaki dla każdego.<br />*Do najbliższego miasteczka można dojśc na piechotę plażą ok 20-30 minut.<br />*Codziennie animacje, dyskoteki dla dzieci i atrakcje dla starszych. Gdy pogoda była gorsza animatorzy organizowali ciekawe zajęcia.<br />*Jedzenie przepyszne, różnorodne, przekąski w ciągu dnia<br />*Kelnerzy i barmani bardzo uprzejmi.<br />* Hotel czysty ( w miarę nowy), wystrój kwestią gustu ale pokoje ogromne, przestronne, jasne i przyjemne<br /><br />Niewielkie minusy: pokoje z widokiem na basen- byliśmy z małym dzieckiem, podczas wieczornych animacji jednak było trochę za głośno ( ale dalo się przeżyć więc nie narzekamy).<br />Bułgarzy z natury nie są chyba zbyt mili..pracownicy recepcji więc do takich nie należeli ale za to rezydent bardzo w porządku.<br /><br /><br />
  Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu w Marina Sands!

  Lokalizacja,plaża,hotel,animacje,jedzenie..wszystko cudowne, zasługuje na wysoką ocenę.
  Jesteśmy pod wrażeniem Mariny (oczywiście jak na bułgarski standard).

  Obiekt polecamy dla rodzin z dziećmi oraz na romantyczne wakacje.
  Położony jest z dala od wszystkiego dlatego docenią go turyści z dużych miast,którzy chcą choć na chwilę odpocząć w spokoju z dala od tłumów, zgiełku, hałasu a przede wszystkim natłoku turystów i głośnych imprez.

  *Prywatna plaża przy hotelu jest przepiękna, leżaki dla każdego.
  *Do najbliższego miasteczka można dojśc na piechotę plażą ok 20-30 minut.
  *Codziennie animacje, dyskoteki dla dzieci i atrakcje dla starszych. Gdy pogoda była gorsza animatorzy organizowali ciekawe zajęcia.
  *Jedzenie przepyszne, różnorodne, przekąski w ciągu dnia
  *Kelnerzy i barmani bardzo uprzejmi.
  * Hotel czysty ( w miarę nowy), wystrój kwestią gustu ale pokoje ogromne, przestronne, jasne i przyjemne

  Niewielkie minusy: pokoje z widokiem na basen- byliśmy z małym dzieckiem, podczas wieczornych animacji jednak było trochę za głośno ( ale dalo się przeżyć więc nie narzekamy).
  Bułgarzy z natury nie są chyba zbyt mili..pracownicy recepcji więc do takich nie należeli ale za to rezydent bardzo w porządku.


 • 4.2
  sierpień 2019

  Marina Sands

  +nowy hotel<br />+przestronne i eleganckie pokoje<br />+ blisko plaża i darmowe leżaki<br />+ fajny basen i pool bar<br />+ sympatyczna obsługa obiektu<br />+ możliwość transportu do Obzor busem hotelowym (osobiście polecam spacer droga, trasa wzdłuż plaży nie dla każdego, szczególnie nie dla rodzin z małymi dziećmi)<br />+animacje dla dzieciaków <br />+spokojna i cicha okolica<br /><br />-mięso w restauracji, jak nie surowe to wizualnie i smakowo wręcz nieapetyczne <br />- kawa... polecam zabranie ze sobą kawy i parzenia w pokoju lub wycieczkę do kawiarni<br />- "walka" o leżaki obok basenu, oczywiście to nie minus dla samego hotelu, ponieważ widnieją tablice informujące o zakazie rezerwacji ich swoimi ręcznikami, a raczej mentalność ludzi.. Proszę się przygotować na różne sytuacje<br /><br />Polecamy ten hotel, ponieważ wypoczelismy, a jednocześnie dobrze się bawiliśmy. <br /><br />
  +nowy hotel
  +przestronne i eleganckie pokoje
  + blisko plaża i darmowe leżaki
  + fajny basen i pool bar
  + sympatyczna obsługa obiektu
  + możliwość transportu do Obzor busem hotelowym (osobiście polecam spacer droga, trasa wzdłuż plaży nie dla każdego, szczególnie nie dla rodzin
  z małymi dziećmi)
  +animacje dla dzieciaków
  +spokojna i cicha okolica

  -mięso w restauracji, jak nie surowe to wizualnie i smakowo wręcz nieapetyczne
  - kawa... polecam zabranie ze sobą kawy i parzenia w pokoju lub wycieczkę do kawiarni
  - "walka" o leżaki obok basenu, oczywiście to nie minus dla samego hotelu, ponieważ widnieją tablice informujące o zakazie rezerwacji ich swoimi ręcznikami, a raczej mentalność ludzi.. Proszę się przygotować na różne sytuacje

  Polecamy ten hotel, ponieważ wypoczelismy, a jednocześnie dobrze się bawiliśmy.

 • 4.5
  sierpień 2019

  Bardzo nam się podobało

  Polecamy wszystkim ten hotel na wakacyjny wypoczynek
  Polecamy wszystkim ten hotel na wakacyjny wypoczynek
 • 4.8
  sierpień 2019

  Super wakacje

  Wakacje bardzo udane, hotel godny polecenia trochę na uboczu ( do najbliższego sklepu 2 km Plaza )dzięki temu nie ma tłoku na plaży. Woda czysta plaża w miarę też. Dużo ładnych muszli na plaży.Jedzenie średnie, ale w miarę różnorodne i każdy z nas znalazł coś dla siebie. Przy basenie dobre pączki i drinki. Obsługa miła. Pokoje ładne i czyste.
  Wakacje bardzo udane, hotel godny polecenia trochę na uboczu ( do najbliższego sklepu 2 km Plaza )dzięki temu nie ma tłoku na plaży. Woda czysta plaża w miarę też. Dużo ładnych muszli na plaży.Jedzenie średnie, ale w miarę różnorodne i każdy z nas znalazł coś dla siebie. Przy basenie dobre pączki i
  drinki. Obsługa miła. Pokoje ładne i czyste.
 • 4.8
  sierpień 2019

  Super!

  W hotelu Marina Sands w Obzorze gościlismy przez 7 dni w sierpniu 2019. Wszystko nam się podobało. Jest to hotel, który zostal oddany do użytku 2 lata temu Pokój bardzo ładny, balkon, piękna łazienka, duża szafa z wieszakami. Czajnik, sejf w pokoju, wf'i na terenie obiektu - bezpłatnie. Pokój sprzątany codziennie, dokładane mydełka i szampony, papier toaletowy. Podczas pobytu zmieniono nam nawet pościel. Wybór dań w restauracji ogromny, każdy znajdzie coś dla siebie. Duży wybór pieczywa, owoców, słodkości. Obok basenu dwa bary - różne alkohole, burgery lub pizza, pączki, gofry, ciasteczka, lody... Basen dosyć duży, brodzik dla dzieci. Wieczorem basen i fontanna są podświetlane kolorowymi lampami. Wokół basenu leżaki, parasole. Wokół hotelu jest dużo miejsca, gdzie można przysiąść - dużo krzesełek, kanap itp. Plaża jest cudowna - oddalona o około 100 m od hotelu. Na plaży lezaki i parasole. Czysty piaasek, ciepła woda, dużo muszelek. Cała obsługa hotelu była bardzo miła i troskliwa. Jest nawet mały plac zabaw dla dzieci. Wieczorem dyskoteki dla dzieci i dla dorosłych.<br />Z lotniska w Bourgas do hotelu jedzie się około 1,5 godz.<br />Zdecydowanie polecamy ten hotel.
  W hotelu Marina Sands w Obzorze gościlismy przez 7 dni w sierpniu 2019. Wszystko nam się podobało. Jest to hotel, który zostal oddany do użytku 2 lata temu Pokój bardzo ładny, balkon, piękna łazienka, duża szafa z wieszakami. Czajnik, sejf w pokoju, wf'i na terenie obiektu - bezpłatnie. Pokój sprzątany
  codziennie, dokładane mydełka i szampony, papier toaletowy. Podczas pobytu zmieniono nam nawet pościel. Wybór dań w restauracji ogromny, każdy znajdzie coś dla siebie. Duży wybór pieczywa, owoców, słodkości. Obok basenu dwa bary - różne alkohole, burgery lub pizza, pączki, gofry, ciasteczka, lody... Basen dosyć duży, brodzik dla dzieci. Wieczorem basen i fontanna są podświetlane kolorowymi lampami. Wokół basenu leżaki, parasole. Wokół hotelu jest dużo miejsca, gdzie można przysiąść - dużo krzesełek, kanap itp. Plaża jest cudowna - oddalona o około 100 m od hotelu. Na plaży lezaki i parasole. Czysty piaasek, ciepła woda, dużo muszelek. Cała obsługa hotelu była bardzo miła i troskliwa. Jest nawet mały plac zabaw dla dzieci. Wieczorem dyskoteki dla dzieci i dla dorosłych.
  Z lotniska w Bourgas do hotelu jedzie się około 1,5 godz.
  Zdecydowanie polecamy ten hotel.
 • 4.8
  lipiec 2019

  Wojtek

  Super hotel. Jechaliśmy rodziną 2+2 myślałem,że dostaniemy pokój z dostawką, a tu super niespodzianka dwie sypialne. Wygodne łózka, bardzo ładne pokoje , klimatyzacja, ładna łazienka, balkon, dwa telewizory. Ważne -woda dostępna w baniakach przy recepcji. Super animacje dla dzieci. <br />Polecam dla lubiących spokój. Do sklepu daleko 3km, ale kursuje busik za 20 leva.
  Super hotel. Jechaliśmy rodziną 2+2 myślałem,że dostaniemy pokój z dostawką, a tu super niespodzianka dwie sypialne. Wygodne łózka, bardzo ładne pokoje , klimatyzacja, ładna łazienka, balkon, dwa telewizory. Ważne -woda dostępna w baniakach przy recepcji. Super animacje dla dzieci.
  Polecam dla
  lubiących spokój. Do sklepu daleko 3km, ale kursuje busik za 20 leva.
Znasz ten hotel? Podziel się opinią!

Przewodnik

Wycieczki fakultatywne

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę:
zł/os.
2 599 zł/os.
Kod oferty: 06082021BVPR191869
pt. 06.08.2021
7 dni
Katowice
AI - All Inclusive
Prima Holiday
Zobacz inne warianty
Zakwaterowanie
Zapytaj o ofertę

Szczegóły lotu

Wylot:
pt. 06.08.2021 , godz. 20:35
Katowice
Bulgarian Air Charter
pt. 06.08.2021 , godz. 23:40
Bourgas
Powrót:
pt. 13.08.2021 , godz. 18:45
Bourgas
Bulgarian Air Charter
pt. 13.08.2021 , godz. 19:45
Katowice
Zamówienie wstępne
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące.
Ta oferta jest dostępna online. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość jej opłacenia.
Cena całkowita (): 2 460
Zaliczka:  zł
 • (zaliczka + ubezpieczenie)
Kup na raty 0%: 5 x  zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.
KLAUZULA INFORMACYJNA
ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Wybrana oferta:

Marina Sands

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
All Inclusive
Termin:
pt. 06.08.2021
Wylot z:
Katowice
Cena
5 198
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY
pt. 06.08.2021
7 dni
Katowice
AI - All Inclusive
Prima Holiday
Standard DBL BOJ (1YC) 5 198