Atuty oferty

Opis hotelu

Wyróżniliśmy hotel ze względu na:

 • Usytuowanie przy cudownej, piaszczystej plaży
 • Bezpłatne leżaki i parasole na plaży
 • Komfortowe i nowocześnie urządzone pokoje
 • Dogodne połączenie z tętniącym życiem centrum

Kategoria

****

Opis oferty

 
Położenie:

Durrës to jeden z najważniejszych kurortów wakacyjnych Albanii, z szeroką, piaszczystą plażą, bogatą historią oraz rozwiniętą infrastruktura turystyczną, mnóstwem sklepów, restauracji, lokalnych tawern i klubów. Przystanek autobusowy położony jest obok hotelu Palma, a najbliższy sklep spożywczy znajduje się w odległości 20 metrów. Do Tirany, stolicy Albanii, jest ok 35 km. Transfer z lotniska trwa ok 45 min. Hotel zostal zbudowany w 2001 r, a odnowiono go na początku 2017 roku. Posaida 25 pokoi, rozlokowanych na 5 piętrach (winda).
Plaża:

Plaża w Durrës jest długa, piaszczysta i z łagodnym zejściem do morza. Villa Palma położona jest bezpośrednio przy plaży, gdzie ma własny, wydzielony sektor z leżakami i parasolami ( goście hotelu mogą korzystać z nich za darmo).
Do dyspozycji gości:

Recepcja 24h, winda, sejf (w recepcji), restauracja na tarasie, bar, basen, leżaki i parasole bezpłatne.
Pokoje:

Pokoje dwuosobowe, z możliwością jednej dostawki. Wyposażone w łazienkę, balkon, indywidualnie sterowaną klimatyzację, TV-SAT, telefon, lodówkę, suszarkę. Część pokoi posiada bezpośredni widok na morze.
Wyżywienie:

All inclusive: śniadania, obiady, kolacje w formie bufetu (dania kuchni międzynarodowej oraz albańskiej). Napoje bezalkoholowe (woda, soki, herbata, kawa filtrowana), oraz lokalne napoje alkoholowe (piwo, brandy, białe i czerwone wino) dostępne od 10:00 do 22:00.Program sportowy i animacyjny:

Boisko do piłki plażowej. Sporty wodne na plaży (płatne)
Internet:

WiFi na terenie całego hotelu.
Kategoria lokalna:

****
Naszym zdaniem:

Najlepsza lokalizacja hotelu, bezpośrednio przy pięknej, szerokiej, piaszczystej plaży. Wysokie oceny klientów dotyczą przede wszystkim zadbanych, przytulnych pokoi oraz bardzo ładnego otoczenia hotelu. Zapraszamy!
Opinie klientów:

Klienci oceniają ten hotel na 4.6/6. Sprawdź opinie:Program

Dzień pierwszy
Wyloty z Polski. Zbiórka na 2 godz. przed planowanym wylotem przy stanowisku Rainbow na lotnisku. Aktualne rozkłady lotów prosimy sprawdzać na: stronie operatora.


Dni od drugiego do przedostatniego
Czas na wypoczynek, kąpiele morskie i słoneczne, udział w wycieczkach fakultatywnych itp.


Dzień ostatni
Wykwaterowanie z hotelu wraz z końcem ostatniej doby hotelowej, transfer na lotnisko, powrót do Polski.


"


Świadczenia

Cena obejmuje: przelot samolotem, opłaty lotniskowe, transfery lotnisko - hotel - lotnisko, 7 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie wg opisu zakwaterowania, opiekę polskiego rezydenta, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).


Cena nie obejmuje: wycieczek fakultatywnych, posiłków innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, napojów do posiłków jeśli w opisie hoteli nie podano inaczej oraz innych wydatków osobistych.


Wycieczki lokalne

Miasto tysiąca i jednego okna
Podczas wycieczki odwiedzimy centralną Albanię - region tak inny niż wybrzeże i północna część kraju. Zwiedzimy zlokalizowane na górskim zboczu miasto Berat, które nazywane jest "miastem okien" ze względu na wrażenie, jakie można odnieść spoglądając z dystansu na rozsianą po wzgórzach charakterystyczną zabudowę. Odkryjemy wąskie przejścia między oryginalnymi domami i przejdziemy kamiennym mostem. Następnie udamy się na zwiedzanie górującej nad miastem twierdzy, gdzie do dziś mieszkają ludzie i znajduje się Muzeum Onufriego, słynnego pisarza ikon. Po przerwie na pamiątkowe zakupy udamy się na tradycyjny albański obiad.
Powrót z wycieczki popołudniem. Cena ok. 45 EUR.


Po sąsiedzku w Czarnogórze
Wyruszamy o poranku, aby rozpocząć od zwiedzania sięgającego czasów Rzymian Starego Baru - zabytkowych ruin położonych malowniczo na zboczach wpadających do wybrzeża gór. Następnie udamy się do Budwy - jednego z najbardziej znanych miast Czarnogóry, gdzie Wenecjanie pozostawili po sobie przepiękną zabytkową starówkę. Miasto w ciągu roku gości nie tylko turystów, ale także znane festiwale, a na okolicznych plażach odbywają się koncerty gwiazd światowej muzyki. Kolejnym punktem programu i zarazem wisienką na torcie jest Zatoka Kotorska i miasto Kotor, uważane przez niektórych za piękniejsze niż chorwacki Dubrownik. W drodze powrotnej zatrzymamy się na obowiązkowe zdjęcie z wyspą św. Stefana - wizytówką Czarnogóry. Obiadokolacja z kuchnią międzynarodową i lokalną w cenie wycieczki! Wymagany dokument: paszport lub dowód osobisty. Cena ok. 65 EUR.


Ochrydzkie Perły
W trakcie wycieczki wybierzemy się do największego skarbu Macedonii, historycznego miasta Ohrid, które położone jest malowniczo u stóp gór Galiczica i uśpione majestatycznie nad brzegiem najstarszego na Bałkanach jeziora. Przez Greków i Rzymian nazywane Miastem Światła, współcześnie kojarzone z pierwszymi słowiańskimi piśmiennikami, Cyrylem i Metodym. Ohrid stanowi wyjątkowe miejsce na Bałkanach, przez co już od 1979 roku znajduje się na Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO. Podczas pobytu w Macedonii odwiedzimy m.in. położoną na górskich zboczach nad jeziorem Ochrydzkim cerkiew NMP Peribleptos, gdzie odkryjemy przepiękne freski dawnych mistrzów i poznamy historię Ojców Słowiańszczyzny. Udamy się również do antycznego teatru, aby dalej przejść na górującą nad miastem twierdzę Samuela, z której roztacza się bajeczna panorama okolicy. Następnie odbędziemy rejs łódkami po jeziorze Ochrydzkim podziwiając z wody m.in. majestatyczne góry oraz okoliczną dawną wioskę rybacką. Podczas pełnego wrażeń dnia wybierzemy się również do Muzeum Papieru, a także odkryjemy tajemnicę ochrydzkich pereł stanowiących niezapomnianą pamiątkę z podróży do Macedonii. Popołudniu czeka nas przerwa na obiad (dodatkowo płatny) w otoczeniu pięknych gór. Czas wolny w samym sercu miasta Ohrid, którego liczne zabytki są nie tylko atrakcją turystyczną, ale służą również, jako plener dla wielu bałkańskich produkcji filmowych, będzie doskonałym ukoronowaniem macedońskiej przygody. Wymagany dokument: paszport albo dowód osobisty. Cena ok. 55 EUR.


Jak Kraków i Warszawa - z wizytą w bałkańskich stolicach
Albania to kraj o bardzo bogatej i barwnej historii. Podczas całego dnia zwiedzania zobaczymy dwa najbardziej charakterystyczne miasta tego kraju. W pierwszej kolejności udajemy się do Tirany, stolicy Albanii, która pełna jest kontrastów i niespodzianek. Szerokie nowoczesne arterie sąsiadują z wąskimi zapuszczonymi uliczkami. Niedawno wyremontowane i przebudowane centrum zachwyca połączeniem klasyki i nowoczesności, natomiast ruch uliczny przyprawia nawet wytrawnych kierowców o zawrót głowy. Podczas spaceru przez miasto zobaczymy zabytkowy Meczet Ethem Bega oraz Muzeum Historyczne, a także udamy się do Bloku - niegdyś niedostępnej i pilnie strzeżonej dzielnicy rządowej, gdzie zobaczymy m.in. dom Envera Hodży. Następnie odwiedzamy Kruję, historyczną stolicę, często określaną mianem albańskiego Krakowa. Czeka na nas m.in. zabytkowy poturecki bazar pełen rękodzieła, kilimów i filigranowego srebra. Podczas wycieczki odwiedzimy lokalne muzeum, a następnie udamy się na obiad (dodatkowo płatny) i przerwę na czas wolny. Powrót do hoteli w godzinach popołudniowych. Cena ok. 45 EUR.


Czas na Kosowo!
Zapraszamy do najmłodszego państwa w Europe, gdzie odwiedzimy Prizren, miasto nazywane małym Sarajewem. Z Albanii do Kosowa prowadzi niezwykle malownicza trasa - autostrada! - przez imponujące Góry Szar i rozlewiska rzeki Fierze, dzięki temu szybko i wygodnie znajdziemy się w labiryncie wąskich uliczek starego miasta Prizrenu. Z wysokości bizantyjskiej twierdzy zobaczymy panoramę miasta, przespacerujemy się po nim - odwiedzimy meczet Sinan Paszy, cerkiew św. Jerzego, a także przejdziemy przez kamienny XVII-wieczny most i poczujemy niezwykłą atmosferę tureckiej dzielnicy Szadrawan. W trakcie tej wycieczki zaprosimy Państwa na smaczny, lokalny posiłek. Zapraszamy! Uwaga - wymagany paszport! Cena ok. 45 EUR.


Inne

Waluta
ALL - Lek. Można płacić kartami kredytowymi i korzystać z bankomatów. W obiegu są banknoty o nominałach 200, 500, 1000, 2000 i 5000 leków oraz monety o wartości 1, 5, 10, 20, 50 i 100 leków. Euro i dolary wymienić można w kantorach w większych miastach i ośrodkach turystycznych. 100 ALL = 3,14 PLN (sierpień 2016). Zdarza się, że ceny podawane są również w Euro. W większości miejsc i sklepów przyjmowane są płatności w Euro, funtach lub dolarach. Niemniej kurs jest ustalany indywidualnie i zazwyczaj jest niższy od oficjalnego podanego przez Bank Albanii.


Napiwki
Przyjęte jest zostawianie drobnych sum jako napiwków (100-200 ALL). Szczególnie dotyczy to kierowców na wycieczkach lokalnych i kelnerów w restauracjach.


Wiza
Obywatele polscy mogą podróżować do Albanii na podstawie dowodu osobistego. Dokument wjazdowy powinien mieć ważność minimum 3 miesiące od planowanej daty opuszczenia Albanii.


Czas
Taki jak w Polsce.


Język urzędowy
albański


Orientacyjne ceny
Obiad w restauracji od 400 ALL woda 1l - ok 100 ALL piwo w barze ok 200 ALL kawa w kawiarni od 70 ALL. Ceny w kurortach w sezonie są nieco wyższe od tych poza sezonem i tych w głębi kraju.


Poczta
Znaczek na kartkę pocztową kosztuje 70 ALL. W wielu miejscach stoją skrzynki pocztowe, często również w hotelach.


Elektryczność
Napięcie 220 V, 50 Hz. Urządzenia z polskimi wtyczkami działają bez problemów.


Telefony
Telefonia komórkowa jest dość szeroko rozpowszechniona i niweluje tym samym słabą sieć telefonii stacjonarnej. Nie pokrywa ona jednak całego kraju (szczególne trudności z łącznością występują na północy kraju, w górach). Rozmowy lokalne są tanie, natomiast zagraniczne - drogie. Koszty połączeń w roamingu polskich sieci komórkowych prosimy sprawdzać przed wyjazdem u operatora. Warto zabrać telefon bez blokady sim-lock i po przyjeździe kupić lokalną kartę pre paid.


Albania
Zapraszamy do Albanii, kraju nazywanego ,,ostatnią tajemnicą Europy,,. Z dala od wydeptanych ścieżek Europy znajdziemy dziewiczą przyrodę, ciepłe morze, szerokie plaże, ośnieżone góry, liczne zabytki oraz niesamowitą rozmaitość uroczych zakątków. Charakterystyczne bunkry zbudowane w latach 70 ub. wieku można spotkać wszędzie, nawet w ogródku i na plaży. Jest ich kilkaset tysięcy, jeden bunkier miał uratować 4 obywateli. Albania, oprócz takich smaczków kusi przede wszystkim bogatą i ciekawą kuchnią, niezwykłą gościnnością oraz atrakcyjnymi cenami na miejscu.


Albania / Durrës
Jedno z najstarszych i największych miast w Albanii, założone w 625 roku p.n.e. W Durrës warto odwiedzić: Amfiteatr Dyrrahu z początków II wieku (największy na Bałkanach), zabytkową wenecką wieżę mieszczącą się w porcie, od której zaczyna się najlepiej zachowany fragment murów miejskich, Muzeum Archeologiczne z zabytkami kultury starożytnej, Meczet Fatih, Bazylikę z VI wieku. Plaża w Durrës jest długa, piaszczysta i z łagodnym zejściem do morza. Wiele hoteli ma wydzielone strefy, gdzie Klienci danego obiektu mogą korzystać z leżaków i parasoli za darmo.


Albania/Tirana
Tirana - miasto kontrastów, bogaczy i biedaków, kiczu i dobrego smaku. Najbardziej bałkańskie z bałkańskich miejsc, gdzie czas płynie zupełnie innym rytmem. Całkowicie odmienione centrum miasta zachwyca swoją świeżością i zachęca do wieczornych spacerów. Feeria barw, dźwięków i zapachów otacza nas pobudzając wszystkie zmysły. To miejsce, w którym miesza się orient i okcydent, a śpiew muezina wzywającego do modlitwy przeplata się z dźwiękiem muzyki disco płynącej z klubowej uliczki położonej w centrum miasta. Charakterystycznym znakiem Tirany są - obok zabytkowego meczetu i historycznej wieży zegarowej - stalowo-szklana piramida, dawne mauzoleum Envera Hodży oraz tzw. Blok, niegdyś dzielnica rządowa, która była najpilniej strzeżonym fragmentem miasta aż do początku ostatniej dekady XX wieku. Tylko tu spotkamy na ulicy wszystkie modele Mercedesów, a obok nich zaprzęgnięte do wozów drabiniastych osiołki.


Wyloty z: Warszawy, Katowic i Poznania. Zbiórka na 2 godz. przed planowanym wylotem przy stanowisku Rainbow na lotnisku. Aktualne rozkłady lotów prosimy sprawdzać na: stronie operatora.


Sezonowość

Zwykle wysoki sezon turystyczny w Albanii trwa od 15.06 do 15.09. W pozostałych terminach część udogodnień hotelowych może być dostępna w ograniczonym zakresie lub nieczynna.


Wizy - informacje dla sprzedawców

Uwaga!!! W przypadku podróży nieletnich do Albanii:
- jeżeli osoba niepełnoletnia podróżuje w towarzystwie tylko jednego z rodziców, zobowiązana jest posiadać pismo notarialne drugiego z rodziców, przetłumaczone na język angielski przez tłumacza przysięgłego, wyrażające zgodę na podróż dziecka do Albanii.
- jeżeli nieletni wyjeżdża pod opieką osób pełnoletnich niebędących rodzicami widniejącymi w akcie urodzenia, opiekun zobowiązany jest do posiadania pisma notarialnego od obojga rodziców, przetłumaczonego na język angielski przez tłumacza przysięgłego, wyrażającego zgodę na podróż dziecka do Albanii


Wizy

Uwaga!!! W przypadku podróży nieletnich do Albanii:
- jeżeli osoba niepełnoletnia podróżuje w towarzystwie tylko jednego z rodziców, zobowiązana jest posiadać pismo notarialne drugiego z rodziców, przetłumaczone na język angielski przez tłumacza przysięgłego, wyrażające zgodę na podróż dziecka do Albanii.
- jeżeli nieletni wyjeżdża pod opieką osób pełnoletnich niebędących rodzicami widniejącymi w akcie urodzenia, opiekun zobowiązany jest do posiadania pisma notarialnego od obojga rodziców, przetłumaczonego na język angielski przez tłumacza przysięgłego, wyrażającego zgodę na podróż dziecka do Albanii

* Udogodnienia:

 • Bez paszportu
 • Kurorty nadmorskie
 • Bezpośrednio przy plaży
 • Basen odkryty
 • Blisko lotniska
 • Sporty wodne
 • Dostęp do internetu
 • Klimatyzacja
 • Życie nocne
 • Blisko centrum
 • Darmowe WiFi
* Poprawność udogodnień zawsze weryfikuj z opisem hotelu

Dokumenty podróży:

Lokalizacja

Opinie

Znasz ten hotel? Podziel się opinią! Dodaj opinię
4.4

Ocena klientów
na podstawie 8 dodanych opinii

Lokalizacja: 4,5
Pokój: 4,6
Posiłki: 3,6
Basen: 4,3
Czystość: 4,6
Obsługa: 4,8
Klienci polecają hotel dla:
 • par
 • seniorów
 • rodzin z dziećmi powyżej 5 roku życia
 • ceniących spokój i ciszę
 • aktywnych
 • 4.8
  ( wrzesień 2018 )

  wakacje2018 wrzesięń

  Polecam Hotel Vila Palma
  Polecam Hotel Vila Palma
 • 4.5
  ( lipiec 2018 )

  Bardzo nam się podobało.

  Wakacje spędzone w Albanii w hotelu Vila Palma uważam za udane. Piękna muzyka i tańce serwowane podczas wieczorów, urozmaicone jedzenie, przemiła i pomocna obsługa. Bardzo miła i przyjazna atmosfera. Zaskoczyło mnie jedynie to, że na lotnisku w Tiranie po odprawie paszportowej w barach można płacić tylko gotówką poza sklepem wolnocłowym. Nie ma bankomatu:-( Warto więc zostawić sobie jakieś środki, by nie cierpieć z powodu głodu bądź pragnienia :-))))
  Wakacje spędzone w Albanii w hotelu Vila Palma uważam za udane. Piękna muzyka i tańce serwowane podczas wieczorów, urozmaicone jedzenie, przemiła i pomocna obsługa. Bardzo miła i przyjazna atmosfera. Zaskoczyło mnie jedynie to, że na lotnisku w Tiranie po odprawie paszportowej w barach można płacić tylko
  gotówką poza sklepem wolnocłowym. Nie ma bankomatu:-( Warto więc zostawić sobie jakieś środki, by nie cierpieć z powodu głodu bądź pragnienia :-))))
 • 4.7
  ( wrzesień 2017 )

  Ekstra wycieczka!

  Hotel fajny, sympatyczna obsługa, ładna okolica. Jedyna monotonia w jedzeniu to śniadania, z pozostałych posiłków każdy zawsze wybierze coś dla siebie. Polecam!
  Hotel fajny, sympatyczna obsługa, ładna okolica. Jedyna monotonia w jedzeniu to śniadania, z pozostałych posiłków każdy zawsze wybierze coś dla siebie. Polecam!
 • 4.3
  ( wrzesień 2017 )

  Typowo do wypoczynku

  Hotel bardzo ładny, zasługujący na 4 gwiazdki. Zdecydowana przewaga Polaków w starszym wieku. Wokół. Hotelu kompletnie nic nie ma, brak życia nocnego dlatego polecam dla osób chcących tylko wypocząć siedząc w hotelu. Bardzo dużym atutem jest plaża bezpośrednio przy hotelu. Jedzenie jak na 4 gwiazdki dramat.. śniadania ciągle te same bez możliwości wyboru w czym kolwiek bo bardzo ubogie. Obiady i kolacje - przewaga warzyw. Wszystko byłoby okej, gdyby nie fakt, że wszystko było zimne co powodowało że jedzenie traciło swój urok.
  Hotel bardzo ładny, zasługujący na 4 gwiazdki. Zdecydowana przewaga Polaków w starszym wieku. Wokół. Hotelu kompletnie nic nie ma, brak życia nocnego dlatego polecam dla osób chcących tylko wypocząć siedząc w hotelu. Bardzo dużym atutem jest plaża bezpośrednio przy hotelu. Jedzenie jak na 4 gwiazdki
  dramat.. śniadania ciągle te same bez możliwości wyboru w czym kolwiek bo bardzo ubogie. Obiady i kolacje - przewaga warzyw. Wszystko byłoby okej, gdyby nie fakt, że wszystko było zimne co powodowało że jedzenie traciło swój urok.
 • 4.2
  ( sierpień 2017 )

  Hotel i miejscowość warta polecenia do wypoczynku

  Hotel z bardzo ładnymi duzymi pokojami, przy samej plaży z prywatnym basenem. Jedzenie dobre, napoje również szkoda że dostępne tylko do 22 w formule all inclusive. Miła obsługa w hotelu, codzienne sprzątanie pokoju.
  Hotel z bardzo ładnymi duzymi pokojami, przy samej plaży z prywatnym basenem. Jedzenie dobre, napoje również szkoda że dostępne tylko do 22 w formule all inclusive. Miła obsługa w hotelu, codzienne sprzątanie pokoju.
 • 3.8
  ( lipiec 2017 )

  Zależy, kto czego szuka;-)

  Hotel kameralny, z miłą obsługą, czysty,oferuje bardzo monotonne posiłki i kiepskie napoje alkoholowe. Polecam dla par i singli oraz rodzin z dziećmi. Wśród gości przeważają Polacy.
  Hotel kameralny, z miłą obsługą, czysty,oferuje bardzo monotonne posiłki i kiepskie napoje alkoholowe. Polecam dla par i singli oraz rodzin z dziećmi. Wśród gości przeważają Polacy.
 • 4.0
  ( lipiec 2017 )

  udane wczasy

  hotel skromny, czysty, z bezpośrednim wyjściem na plażę, wygodne leżaki , uprzejma obsługa, jedyny mankament to brak drugiej windy i zbyt monotonne posiłki. W dobrej cenie można odwiedzić Macedonię i Czarnogórę.
  hotel skromny, czysty, z bezpośrednim wyjściem na plażę, wygodne leżaki , uprzejma obsługa, jedyny mankament to brak drugiej windy i zbyt monotonne posiłki. W dobrej cenie można odwiedzić Macedonię i Czarnogórę.

Przewodnik

Wycieczki fakultatywne

Filmy i zdjęcia

Uwaga! Cena uległa zmianie.
Cena za osobę: Kod oferty: 30072019RNBW143036
2 835 - zł %
Zobacz wszystkie warianty
Zapytaj o ofertę »
Teraz płacisz tylko zaliczkę
Cena całkowita:
(dla 2 osób)
5 671
Szczegóły ceny
 •  
 

Zgodnie z ustawą z dnia 24 listopada 2017 r. o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych do rezerwacji imprezy turystycznej doliczona zostanie składka, którą Organizator turystyki w całości odprowadza na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Wysokość składki zależna jest od rodzaju transportu oraz miejsca docelowego imprezy i wynosi:

 • 1) 15 PLN/os. – za imprezy lotnicze czarterowe za wyjątkiem imprez, o których mowa w pkt 6;
 • 2) 13 PLN/os. – za imprezy innym środkiem transportu niż loty czarterowe realizowane poza Europę;
 • 3) 10 PLN/os. – za imprezy innym środkiem transportu niż loty czarterowe realizowane w Europie za wyjątkiem imprez, o których mowa w pkt 6;
 • 4) 7 PLN/os. – za imprezy z dojazdem własnym poza Europą;
 • 5) 5 PLN/os. – za imprezy z dojazdem własnym w Europie;
 • 6) 0 PLN – za imprezy realizowane do krajów mających granicę lądową z Polską oraz na terytorium Polski.
Kup na raty 0%
5 x  zł
Oferta w promocji
Rezerwuj za 100 zł
Zapytaj o ofertę »
wt. 30.07.2019
7 dni
Poznań
AI - All Inclusive
Rainbow
Wylot:
wt. 30.07.2019
14:25 - Poznań
16:20 - Tirana
Powrót:
wt. 06.08.2019
11:30 - Tirana
13:25 - Poznań

Szybki kontakt

Jesteś zainteresowany tą ofertą? Zostaw numer telefonu,
oddzwonimy!
* Wyrażam zgodę na kierowanie do mnie przez Travelplanet.pl S.A. informacji handlowejrozwiń drogą elektroniczną i telefoniczną (zgodnie z art. 172 ust. z 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne).
Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzaćrozwiń Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Proszę o kontakt”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.

Gwarancje Travelplanet.pl

 • 1,4 mln zadowolonych Klientów

  Doświadczeni i profesjonalni konsultanci dobiorą najlepszą ofertę do Twoich potrzeb.

 • Gwarancja Ceny

  Wycieczki kosztują dokładnie tyle, ile u organizatorów!

 • Największa liczba wycieczek

  W jednym miejscu możesz porównać i kupić wakacje od ponad 50 organizatorów.

Zamówienie wstępne
 • (zaliczka + ubezpieczenie)
Zaliczka:
 zł
Rzeczywiste raty 0% - bez odsetek i pierwszej wpłaty. Wybór płatności ratalnej będzie dostępny w dalszych krokach.
Kup na raty 0%:
5 x  zł
Wystarczy 100 zł zaliczki aby zarezerwować tę ofertę. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 30 dni przed datą wyjazdu.
Czytaj więcej

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Dalej”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.

KLAUZULA INFORMACYJNA

ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 53-238, ul. Ostrowskiego 9. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Czytaj całość

Wybrana
oferta:

Vila Palma

Liczba osób:
2 dorosłych
Wyżywienie:
All Inclusive
Termin:
wt. 30.07.2019
Wylot z:
Poznań
Cena
5 671
wt. 30.07.2019
7 dni
Poznań
AI - All Inclusive
Rainbow
2 os. Pokój Standardowy od strony gór (3E5) 2 835