Lenka B.
Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu: Marzec 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Alle 3 Baite Ocena: 3/5
bardzo przyjemny hotelik tuż naprzeciw stoku narciarskiego z uprzejmą i miłą obsługą
bardzo przyjemny hotelik tuż naprzeciw stoku narciarskiego z uprzejmą i miłą obsługą
smaczna i bogata
Zakwaterowanieczyste pokoje z balkonami i widokiem na góry
Usługidoskonałe
Sportdoskonale przygotowane stoki narciarskie, słońce, mało ludzi - głównie Czesi
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)



