Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
Petr K.
Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu: Luty 2025
Sunrise Park Ocena: 4/5
Wakacje spełniły swoje zadanie. Jazda na nartach jest świetna. Wyjście na stok to istny horror. Możliwości noclegowe ośrodka znacznie przewyższają możliwości transportowe do stoków narciarskich. Płacenie lokalnym taksówkarzom 10 EUR dziennie za dowiezienie cię do górnej stacji kolejki linowej lub stanie w godzinnej kolejce na taksówkę nie jest dobrą wizytówką. Zakwaterowanie i wyżywienie są bałkańskie. To nie jest kurort alpejski.
Wakacje spełniły swoje zadanie. Jazda na nartach jest świetna. Wyjście na stok to istny horror. Możliwości noclegowe ośrodka znacznie przewyższają możliwości transportowe do stoków narciarskich. Płacenie lokalnym taksówkarzom 10 EUR dziennie za dowiezienie cię do górnej stacji kolejki linowej lub stanie w godzinnej kolejce na taksówkę nie jest dobrą wizytówką. Zakwaterowanie i wyżywienie są bałkańskie. To nie jest kurort alpejski.
Typ bałkański na dobrym poziomie. Jedyny błąd – brak lub niewielkie zainteresowanie sposobem picia klientów w czasie kolacji. Funkcjonalny automat do sprzedaży napojów bezalkoholowych, który wydaje wyłącznie schłodzoną wodę, nie jest właściwym rozwiązaniem.
ZakwaterowanieTo nie są 4 gwiazdki. Gdzie indziej zaledwie 3. Suszarka do włosów w łazience z wystającym, gołym kablem, który nie działa, nie budzi większego zaufania. Kabina prysznicowa o półokrągłej konstrukcji o szerokości 70 cm również nie będzie odpowiednia dla mężczyzny. A przeciąg w łazience przy spuszczaniu wody na wyższym piętrze i zapach ścieków też nic wielkiego. Nie spodziewam się też, że w czterogwiazdkowym hotelu znajdzie się kuchnia z niedziałającą płytą grzewczą. Wybierając się na narty do ośrodka narciarskiego, spodziewam się przechowalni sprzętu narciarskiego, a nie bagażnika z dużym napisem informującym, że hotel nie ponosi odpowiedzialności za zgubienie nart.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Anonym
Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu: Styczeń 2023 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
MPM Sport Ocena: 4/5
Byliśmy bardzo zadowoleni.
Byliśmy bardzo zadowoleni.
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!
Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.