Anonym
Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu: Grudzień 2012 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Das Schütz Ocena: 4/5
Ładny hotel w doskonałej lokalizacji. Narty zakładasz i zdejmujesz bezpośrednio przed hotelem. Świetne wyżywienie i zakwaterowanie.
Ładny hotel w doskonałej lokalizacji. Narty zakładasz i zdejmujesz bezpośrednio przed hotelem. Świetne wyżywienie i zakwaterowanie.
Czy ta recenzja była pomocna? (10) (0)



