Miłe wakacje, wybraliśmy się na słońce, którego mieliśmy pod dostatkiem, aquapark, wycieczki, pływanie w morzu, wszystko to miało miejsce, więc byliśmy w pełni usatysfakcjonowani.
PlażaPlaża znajduje się w niewielkiej odległości od hotelu, ale nie jest dobrze utrzymana. W pobliżu znajdują się jednak piękne plaże, do których można dotrzeć pieszo lub lokalnym transportem. Te w centrum nie były w ogóle zatłoczone, były małe, ale ładne, czyste, z leżakami, co było satysfakcjonujące.
Wyżywienieśniadania all inclusive były dobre, duży wybór, obiady i kolacje nie przypadły nam do gustu, wszystko się powtarzało i nie było wyboru, najlepszy był bar sałatkowy, kiepski bar przekąskowy, rodzaj mini-fast foodu, zawsze tylko frytki :-( napoje znowu standardowe, piwo, wino (dobre) i lokalny alkohol, soczyste + limuzyna, woda
ZakwaterowanieZakwaterowanie było przyjemne, z pewnością nie na poziomie 4*, ale było czyste, czyli spełniało standard...
UsługiUsługi? I jakie? Na pewno nie dostali za to 4 gwiazdek :-) W hotelu w ogóle nic się nie działo, obsługa była czasami miła, ale bez rewelacji. Jeśli szukasz spokojnego hotelu, gdzie nikt cię nie zauważy przez cały dzień, nawet przy barze, to polecam. Hotel nie oferuje żadnych wieczornych rozrywek, nic dla dzieci. Ale byliśmy tam w kwietniu, więc może latem atmosfera jest bardziej ożywiona. Nie zatrzymywaliśmy się w hotelu zbyt często, więc nie mieliśmy z nim do czynienia tak jak inni.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate