Hotel Bertoldi

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

KATEGORIA

***

REGION

Włochy/TRYDENT-Ski Tour/Folgaria-Lavarone (Skirama Dolomity)

Położenie

na wysokości ok. 1150 m n.p.m., w centrum miejscowości Chiesa Lavarone we włoskim Trydencie. Do miejscowości Lavarone ok. 2 km, do najbliższych tras narciarskich i wyciągów narciarskich Bertoldi, wchodzących w skład Ski Tour dei Forti ok. 2 km. Przystanek skibusa do wyciągów Bertoldi (gratis) znajduje się ok. 30 m od obiektu. Hotel posiada 3 piętra. Do centrum miejscowości i tras narciarskich Folgaria ok. 10 km. Wyposażenie: recepcja (czynna w godz. 08.00-22.00), restauracja, bar, winda, sala TV, przechowalnia sprzętu narciarskiego, parking (gratis).

Internet

tak (WiFi, gratis).

Karty kredytowe

tak (Visa, Mastercard).

Pokoje

(ok. 15 m2), hotel dysponuje 15 dwuosobowymi pokojami z możliwością dwóch dostawek. Łazienka z WC, suszarka do włosów; telefon, TV, sejf.

Sport i relaks

centrum wellness (ok. 60 m2, czynne w godz. 15.30-19.00): hydromasaże, sauna, łaźnia turecka, prysznic aromaterapeutyczny (gratis); solarium (płatne).Pokój zabaw dla dzieci.

Wyżywienie

śniadania w formie bufetu i ciepłe kolacje podawane przez kelnera (wybór z menu), bufet sałatkowy, napoje do kolacji dodatkowo płatne.

Pieski

nie.

Kategoria lokalna

*** Zniżki (na dostawkach) i dopłaty: dzieci do 6,9 lat - gratis, dzieci 7-14,9 lat - 50% zniżki, od 15 lat - 10% zniżki. W terminach Free Ski: dzieci do 6,9 lat - gratis, dzieci 7-14,9 lat - 520 zł zniżki, od 15 lat - 100 zł zniżki. Pokoje jednoosobowe dopłata od 430 do 460 zł/tydz. Gwarancja niezmienności ceny - dopłata 2,5 %. Dopłata za ubezpieczenie od kosztów rezygnacji 3%. Uwaga! Na podstawie Vouchera w kasach w Folgarii, Lavarone-Bertoldi, Costa i Fondo Grande zniżka 10% dla Klientów Otium na karnety Ski Tour: Lavarone-Folgaria-Fiorentini.Kolacja Wigilijna: w cenie.

Kolacja Sylwestrowa

obowiązkowo płatna na miejscu 25 EUR/os.

Świadczenia

7 noclegów, wyżywienie 2 x dziennie wg opisu, ubezpieczenie Signal Iduna - Bezpieczne Podróże (w tym rekreacyjne uprawianie narciarstwa zjazdowego, biegowego lub snowboardu na oznakowanych trasach zjazdowych): KL, KR, NNW i bagażu, opieka włoskiego kontrahenta. Uwaga! Zalecamy dodatkowe ubezpieczenie SKI-OC/SS (w tym sprzęt sportowy) Signal Iduna - 35 zł/os/pobyt. Oferta Free Ski - karnet w cenie: w terminach 07-21.12.13, 04-11.01.14, 08-29.03.2014 karnet 6-dniowy Folgaria-Lavarone-Fiorentini w cenie.

Zakwaterowanie

przyjazd - sobota od godz. 11.00, wyjazd - sobota do godz. 10.00.

Autokar

przejazd komfortowym autokarem (klimatyzacja, WC, bar, video), warunki przewozu, cennik, program i rozkład jazdy: otium.pl/index.phpSamolot i transfer: nie

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY