Hotel Skiopening - Park Diamant

Opis hotelu

K

****

R

Dolomity, Włochy

S

W cenie imprezy (tylko w terminie 13-18.12.19): 5 noclegów z 2 posiłkami 4-dniowy skipass Dolomiti Superski spotkanie z Adamem Małyszem uroczysta kolacja otwarcia sezonu w Gran Tobia z open barem przebierana impreza otwarcia sezonu (nagrody za najlepsze przebranie) zawody narciarskie z cennymi nagrodami w tym także "zjazd w przebraniu" codzienne Apres Ski na stoku z DJem testy najnowszych modeli nart Kod oferty 03317S 2A/3A/4A Pokoje premium o wyższym standardzie S2D

P

spokojne, na skraju miejscowości, w pobliżu hotelu Rubino Executive. Do centrum Campitello ok. 300 m. Region narciarski Col Rodella ok. 200 m.

W

40 pokoi, recepcja, jadalnia, restauracja a la carte, sala TV, bar, winda. Wi-Fi w cenie.

W

śniadanie i obiadokolacja. 16.12 uroczysta kolacja otwarcia sezonu i skiopening party!

Z

z wanną lub prysznicem, WC, suszarką, telefonem, TV sat., sejfem, część pokoi po remoncie.

W

kryty basen z urządzeniem do pływania pod prąd (6 x 2,5 m), nowa siłownia i zewnętrzna sauna z jacuzzi, łaźnia parowa (czynne w godz. 15:30-18:30, oprócz sobót).

O

ok. 1,30 EUR/dzień/os.

P

w cenie (w miarę dostępności). Garaż ok. 9 EUR/noc.

S

Wyciąg: ok. 200 m (Col Rodella, połączenie z Sella Ronda)Skibus: ok. 200 m (za opłatą)Trasa biegowa: ok. 50 mSzkółka narciarska: ok. 600 mWypoż. sprzętu: ok. 400 mNarciarnia: w hotelu

K

4 gwiazdki.

W

Prosimy o zwrócenie uwagi na rodzaj zarezerwowanego przelotu. W zależności od linii lotniczej limity bagażu głównego mogą wynosić od 30 kg do 0 kg/osoba. (standardowo przy przelotach czarterowych wynoszą 20 kg/osoba).

Hotel w ofertach organizatorów

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu