Natalia D.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2025
W opisie wycieczki znajduje się informacja że np sejf jest dodatkowo płatny, ale nie minibar. Było delikatne zdziwienie gdy przy wymeldowaniu dostałam informację o konieczności zapłacenia 102€ za korzystanie z minibaru, byliśmy 5 nocy więc to nie była zawrotna ilość. Przy zakwaterowaniu też nikt nie powiedział że minibar jest płatny.
W opisie wycieczki znajduje się informacja że np sejf jest dodatkowo płatny, ale nie minibar. Było delikatne zdziwienie gdy przy wymeldowaniu dostałam informację o konieczności zapłacenia 102€ za korzystanie z minibaru, byliśmy 5 nocy więc to nie była zawrotna ilość. Przy zakwaterowaniu też nikt nie powiedział że minibar jest płatny.
Nie było dostępu do plaży
WyżywienieByłam w opcji tylko ze śniadaniami. 5 dni - codziennie to samo, kompletnie żadnej zmiany jakiegokolwiek dania, ogólnie niezbyt zjadliwa jajecznica, boczek, bułki chleb, dwa rodzaje wędlin, ser, salami, płatki na mleku, wyboru praktycznie żadnego.
ZakwaterowaniePokój czysty i codziennie sprzątany, chociaż pierwszego dnia nie było żelu pod prysznic i mydła do rąk to po zgłoszeniu na następny dzień praktycznie od razu zostało doniesione. Pokój bez zastrzeżeń.
UsługiKorzystałam tylko z basenu, czysty, dookoła też czysto. Nie mam zastrzeżeń
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)







