The Westin Palace Milan Ocena: 5/5 Włochy, Mediolan, Mediolan
Pavol K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Kwiecień 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
od 5 586 zł za os.
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
Pavol K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Kwiecień 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
od 5 586 zł za os.
Karol Smolka
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wszystko działało bez problemów, lot, transport do Mediolanu i do hotelu, zameldowanie w hotelu, dzień wyjazdu.
Wszystko działało bez problemów, lot, transport do Mediolanu i do hotelu, zameldowanie w hotelu, dzień wyjazdu.
Śniadanie miałem w cenie zimne, ale nie było to jakoś szczególnie wyróżnione, więc rano przy samoobsługowym bufecie wystarczający wybór /jajecznica, parówki, boczek, salami, szynki, sery, pieczywo i ciasta, owoce, napoje wszelkiego rodzaju/ dobry. Jadłem, co dusza zapragnie. W mieście jedzenie jest dość drogie /Mediolan nie jest tanim miastem, trzeba to brać pod uwagę z góry!/ Polecam odwiedzić dzielnicę Naviglia, niesamowite miejsce obok kanałów, niezliczone pizzerie, restauracje, bary, kawiarnie, wspaniała atmosfera. Kolacja kosztuje około 20 EUR.
ZakwaterowanieDostałem dość duży pokój dwuosobowy (nie ma pokoi jednoosobowych), co nie było wadą. Wyposażenie pokoju bardzo dobre, miło zaskoczyła dobrze wyposażona lodówka po przyjeździe (piwka, lemoniady...), także czajnik elektryczny i saszetki z kawą i herbatą, co szczególnie przy przyjeździe sprawiło radość. Wygodne łóżko, cicha klimatyzacja, ładna łazienka. Jedyny ogólny mały minus, chyba we wszystkich hotelach podobnej kategorii w całej Europie: w pokoju jest telewizor z wieloma programami, którego praktycznie nie używam (nie przyjechałem tam, żeby oglądać telewizję w hotelu), ale bardzo brakuje przynajmniej małego radio, byłoby dobrze po przyjeździe lub rano posłuchać trochę przyjemnej muzyki.
UsługiUsługi odpowiadają standardowi, w danym hotelu chyba tylko brakowało mi możliwości, aby po przybyciu późnym wieczorem napić się kawy w barze lub czegoś innego i posiedzieć. Po prostu zamykali zbyt wcześnie.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Tereza V.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Piękne wakacje, wszystkim polecam.
Piękne wakacje, wszystkim polecam.
Super, bardzo duży wybór kuchni włoskiej.
ZakwaterowanieZakwaterowanie było bardzo ładne, jedyną rzeczą, której nam brakowało, była gniazdko w łazience, ale to drobny szczegół, jednak tym, co nas naprawdę zaskoczyło, było to, że pod koniec pobytu musieliśmy zapłacić 20 euro podatku turystycznego, o czym nie zostaliśmy wcześniej poinformowani.
UsługiSuper, recepcjoniści byli bardzo mili i uprzejmi.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Kwiecień 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Super lokalizacja, odpowiednia na weekend poznawczy.
Super lokalizacja, odpowiednia na weekend poznawczy.
Uzupełnianie bufetu podczas śniadania jest nieco wolniejsze, czasami nie ma już sera/szynki, ale jeśli komuś nie przeszkadza słodkie śniadanie, może rozkoszować się wyśmienitymi rogalikami.
ZakwaterowaniePokój mniejszy, łazienka przestronna. Pozytywnie oceniam przede wszystkim czystość w pokoju (drobna pleśń w kabinie prysznicowej, ale jak na włoskie standardy naprawdę czysto), codziennie czyste ręczniki, pościelone łóżko, uzupełniony papier toaletowy :)
UsługiRecepcjonista chętny do pomocy, udzieli informacji, zadzwoni po taksówkę...
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Blanka Bělohradská
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Październik 2011 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
odpowiedni
Zakwaterowanieodpowiednie do dojazdu do centrum, na zakupy
Usługibardzo dobre
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
od 4 078 zł za os.
Štefan S.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Styczeń 2023 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Anna Menzelová
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Listopad 2013 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Bardzo przyjemny weekend w Europie, chętnie powtórzę. Przez biuro podróży :)
Bardzo przyjemny weekend w Europie, chętnie powtórzę. Przez biuro podróży :)
Wystarczające, smaczne śniadanie.
ZakwaterowanieSzkoda tylko, że 45 minut tramwajem do centrum.
UsługiWszystko spełniło oczekiwania.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Radek W.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Listopad 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
od 3 183 zł za os.
Jarmila Poláčková
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Maj 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wszystko przebiegło całkowicie bez problemów, usługi parkingowe i zakwaterowanie.
Wszystko przebiegło całkowicie bez problemów, usługi parkingowe i zakwaterowanie.
Pokój zawsze posprzątany, codziennie zmieniana pościel, łazienka w porządku, zawsze wymieniane wszystkie ręczniki
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Listopad 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
cena odpowiada jakości wyposażenia hotelu, a usługi były na doskonałym poziomie
cena odpowiada jakości wyposażenia hotelu, a usługi były na doskonałym poziomie
od 3 946 zł za os.
Daniel Š.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Grudzień 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Przeciętny hotel za taką cenę. Bardzo słabe śniadanie. Głośne środki czyszczące. Miniaturowy pokój z 1 łóżkiem. Podatek miejski 4 e / noc płatny dodatkowo przy wymeldowaniu, chociaż cena powinna zawierać wszystkie podatki i opłaty.
Przeciętny hotel za taką cenę. Bardzo słabe śniadanie. Głośne środki czyszczące. Miniaturowy pokój z 1 łóżkiem. Podatek miejski 4 e / noc płatny dodatkowo przy wymeldowaniu, chociaż cena powinna zawierać wszystkie podatki i opłaty.
Dušan S.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Dobry urlop z wyjątkiem zakwaterowania.
Dobry urlop z wyjątkiem zakwaterowania.
Nie było.
WyżywienieTylko śniadanie. Brakowało nam warzyw i owoców.
ZakwaterowanieHotel czysty, przykrywanie tylko kocami, głośny, wszystko było słychać zarówno podczas sprzątania, jak i od sąsiadów.
UsługiOdpowiednie.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
od 3 102 zł za os.
Pavel F.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Listopad 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Nie zostaliśmy poinformowani o konieczności zapłaty opłaty za zakwaterowanie. Zawsze mieliśmy tę kwotę wliczoną w cenę wycieczki.
Nie zostaliśmy poinformowani o konieczności zapłaty opłaty za zakwaterowanie. Zawsze mieliśmy tę kwotę wliczoną w cenę wycieczki.
Tereza P.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Październik 2013 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wakacje były piękne, przyjemne i spełniły oczekiwania
Wakacje były piękne, przyjemne i spełniły oczekiwania
Nieustannie uzupełniany szwedzki stół, ciągle te same potrawy. Na dłuższych wakacjach może to być męczące
ZakwaterowaniePokój czysty, posprzątany, stare meble, ale całkowicie odnowiona łazienka. Niefunkcjonalne połączenie Wi-Fi
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Maj 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Anna Oličová
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Maj 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
To był super długi weekend, zobaczyliśmy wszystko, co chcieliśmy i mieliśmy zaplanowane! Jedynym minusem było to, że okradziono nas z portfeli pierwszego dnia w metrze! Na szczęście od razu to zauważyliśmy i odzyskaliśmy je z powrotem! Pomimo tego incydentu nie pozwoliliśmy, by zepsuł nam humor i cieszyliśmy się tymi czterema dniami.
To był super długi weekend, zobaczyliśmy wszystko, co chcieliśmy i mieliśmy zaplanowane! Jedynym minusem było to, że okradziono nas z portfeli pierwszego dnia w metrze! Na szczęście od razu to zauważyliśmy i odzyskaliśmy je z powrotem! Pomimo tego incydentu nie pozwoliliśmy, by zepsuł nam humor i cieszyliśmy się tymi czterema dniami.
Mieliśmy tylko śniadania i były wspaniałe! Spróbowaliśmy też w Mediolanie ich specjalnych makaronów, a przede wszystkim lodów i boskiej kawy!
ZakwaterowanieHotel był przyjemny, czysty, w spokojnej części. Połączenie do centrum tuż przy hotelu. Śniadania wspaniałe, na pewno każdy znajdzie coś dla siebie, codziennie sprzątany pokój i czyste ręczniki.
UsługiW hotelu w recepcji byli bardzo chętni, aby nam doradzić, jak dotrzeć tam, gdzie chcieliśmy, i zawsze byli uśmiechnięci i uprzejmi. Nie mamy na co narzekać!
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
od 1 773 zł za os.
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Październik 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
od 3 279 zł za os.
Klára H.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Listopad 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wycieczka i hotel spełniły nasze oczekiwania. Byliśmy bardzo zadowoleni.
Wycieczka i hotel spełniły nasze oczekiwania. Byliśmy bardzo zadowoleni.
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
* poza podróżą do hotelu doskonały
* poza podróżą do hotelu doskonały
od 2 885 zł za os.
Ondřej Herlík
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Październik 2011 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Lenka S.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Maj 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
od 3 268 zł za os.