Best Western Blaise & Francis Ocena: 4/5 Włochy, Mediolan, Mediolan
Petronela V.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Kwiecień 2024
od 2 506 zł za os.
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
Petronela V.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Kwiecień 2024
od 2 506 zł za os.
Petr Lavička
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Listopad 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Przytulny hotel w China Town w Mediolanie
Przytulny hotel w China Town w Mediolanie
Nie ma nic do zarzucenia śniadaniu. To dobrze, ciągle dokładają, każdy wybierze.
ZakwaterowanieJeśli dostaniesz pokój nr 138, odmów go natychmiast. Śmierdzi tam smażonym jedzeniem i nie da się go wywietrzyć. Natychmiast po przyjeździe poskarżyliśmy się na pokój, ale ponieważ hotel był pełny, po prostu wysłali kogoś ze sprayem o zapachu, aby spryskał pokój. Na szczęście łazienka i garderoba były w porządku, ale klimatyzator ciągle lał. Pokój znajdował się prawdopodobnie nad hotelową kuchnią.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Alice P.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wycieczka była dobrze zorganizowana. Podczas całego pobytu nie napotkaliśmy żadnych trudności. Wszystko przebiegało zadowalająco dla podróżnego.
Wycieczka była dobrze zorganizowana. Podczas całego pobytu nie napotkaliśmy żadnych trudności. Wszystko przebiegało zadowalająco dla podróżnego.
Do centrum miasta były dostępne środki komunikacji miejskiej, które znajdowały się w pobliżu hotelu.
WyżywieniePonieważ korzystaliśmy w obiekcie noclegowym tylko z opcji śniadania, można stwierdzić, że oferta posiłków była szeroka. Nie zabrakło naszego ulubionego crostaty. Do dyspozycji były również świeże owoce. Poza tym w centrum Mediolanu można spróbować praktycznie wszystkiego, od pizzy ferita po owoce morza. Dania są zawsze starannie przygotowane. Kuchnia mediolańska należy do najlepszych.
ZakwaterowanieJuż wcześniej przebywałam w hotelu o podobnym wyposażeniu. Na tej podstawie odświeżyłam sobie tę atmosferę, która jest naprawdę magiczna. Dodatkowo mieliśmy do dyspozycji pokój z widokiem na zewnętrzny taras i nowoczesne wieżowce, więc cała satysfakcja była po naszej stronie.
UsługiPersonel hotelu był miły i uprzejmy. Wszystkie usługi działały na profesjonalnym poziomie. Nie mam żadnych zastrzeżeń.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
od 2 587 zł za os.
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Kwiecień 2024
Złe wrażenie z hotelu
Złe wrażenie z hotelu
Po prostu standardowe śniadanie
ZakwaterowanieNajgorsze, w jakim kiedykolwiek byłem
UsługiZłą rzeczą było to, że nie było gdzie zaparkować i powiedziano nam, abyśmy znaleźli miejsce, sam hotel nie zapewnił nam parkingu. Skończyło się na parkowaniu na czymś w rodzaju placu budowy naprzeciwko hotelu i każdego dnia musieliśmy szukać miejsca
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
od 2 454 zł za os.
Pavol K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Kwiecień 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
od 5 586 zł za os.
Karol Smolka
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wszystko działało bez problemów, lot, transport do Mediolanu i do hotelu, zameldowanie w hotelu, dzień wyjazdu.
Wszystko działało bez problemów, lot, transport do Mediolanu i do hotelu, zameldowanie w hotelu, dzień wyjazdu.
Śniadanie miałem w cenie zimne, ale nie było to jakoś szczególnie wyróżnione, więc rano przy samoobsługowym bufecie wystarczający wybór /jajecznica, parówki, boczek, salami, szynki, sery, pieczywo i ciasta, owoce, napoje wszelkiego rodzaju/ dobry. Jadłem, co dusza zapragnie. W mieście jedzenie jest dość drogie /Mediolan nie jest tanim miastem, trzeba to brać pod uwagę z góry!/ Polecam odwiedzić dzielnicę Naviglia, niesamowite miejsce obok kanałów, niezliczone pizzerie, restauracje, bary, kawiarnie, wspaniała atmosfera. Kolacja kosztuje około 20 EUR.
ZakwaterowanieDostałem dość duży pokój dwuosobowy (nie ma pokoi jednoosobowych), co nie było wadą. Wyposażenie pokoju bardzo dobre, miło zaskoczyła dobrze wyposażona lodówka po przyjeździe (piwka, lemoniady...), także czajnik elektryczny i saszetki z kawą i herbatą, co szczególnie przy przyjeździe sprawiło radość. Wygodne łóżko, cicha klimatyzacja, ładna łazienka. Jedyny ogólny mały minus, chyba we wszystkich hotelach podobnej kategorii w całej Europie: w pokoju jest telewizor z wieloma programami, którego praktycznie nie używam (nie przyjechałem tam, żeby oglądać telewizję w hotelu), ale bardzo brakuje przynajmniej małego radio, byłoby dobrze po przyjeździe lub rano posłuchać trochę przyjemnej muzyki.
UsługiUsługi odpowiadają standardowi, w danym hotelu chyba tylko brakowało mi możliwości, aby po przybyciu późnym wieczorem napić się kawy w barze lub czegoś innego i posiedzieć. Po prostu zamykali zbyt wcześnie.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Tereza V.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Piękne wakacje, wszystkim polecam.
Piękne wakacje, wszystkim polecam.
Super, bardzo duży wybór kuchni włoskiej.
ZakwaterowanieZakwaterowanie było bardzo ładne, jedyną rzeczą, której nam brakowało, była gniazdko w łazience, ale to drobny szczegół, jednak tym, co nas naprawdę zaskoczyło, było to, że pod koniec pobytu musieliśmy zapłacić 20 euro podatku turystycznego, o czym nie zostaliśmy wcześniej poinformowani.
UsługiSuper, recepcjoniści byli bardzo mili i uprzejmi.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Kateřina Rážová
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Listopad 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Podobało nam się zakwaterowanie, z wyjątkiem kilku drobiazgów, ale poza tym byliśmy zadowoleni. Hotel znajduje się blisko metra, a tuż obok hotelu znajduje się supermarket, więc to duży plus. Z pewnością nie zawahalibyśmy się ponownie zatrzymać w hotelu.
Podobało nam się zakwaterowanie, z wyjątkiem kilku drobiazgów, ale poza tym byliśmy zadowoleni. Hotel znajduje się blisko metra, a tuż obok hotelu znajduje się supermarket, więc to duży plus. Z pewnością nie zawahalibyśmy się ponownie zatrzymać w hotelu.
od 1 573 zł za os.
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Kwiecień 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Super lokalizacja, odpowiednia na weekend poznawczy.
Super lokalizacja, odpowiednia na weekend poznawczy.
Uzupełnianie bufetu podczas śniadania jest nieco wolniejsze, czasami nie ma już sera/szynki, ale jeśli komuś nie przeszkadza słodkie śniadanie, może rozkoszować się wyśmienitymi rogalikami.
ZakwaterowaniePokój mniejszy, łazienka przestronna. Pozytywnie oceniam przede wszystkim czystość w pokoju (drobna pleśń w kabinie prysznicowej, ale jak na włoskie standardy naprawdę czysto), codziennie czyste ręczniki, pościelone łóżko, uzupełniony papier toaletowy :)
UsługiRecepcjonista chętny do pomocy, udzieli informacji, zadzwoni po taksówkę...
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Blanka Bělohradská
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Październik 2011 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
odpowiedni
Zakwaterowanieodpowiednie do dojazdu do centrum, na zakupy
Usługibardzo dobre
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
od 4 078 zł za os.
Michal Janků
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Październik 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Celowo wybraliśmy hotel 4*, niestety było to całkowite rozczarowanie.
Celowo wybraliśmy hotel 4*, niestety było to całkowite rozczarowanie.
Śniadanie bardzo dobre i różnorodne. Ratowało ogólne wrażenie, ale samo w sobie to nie wystarcza.
ZakwaterowanieW pokoju nie było ogrzewania aż do soboty, więc było zimno. Wanna w łazience była spleśniała. Ręczniki śmierdziały octem, więc wycieranie było bardzo nieprzyjemne.
Brakowało nam również kapci, które w hotelach 4* są standardem, co sprawiło, że było jeszcze zimniej.
Standardowy według 4*
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Jana P.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Listopad 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Oceniamy bardzo pozytywnie.
Oceniamy bardzo pozytywnie.
W hotelu jedliśmy tylko śniadanie, które było doskonałe.
UsługiPersonel bardzo uprzejmy, serdeczny i pomocny. Hotel czysty i ładny. Tylko drobne niedociągnięcia.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Jana Hradečná
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2011 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Jarmila Poláčková
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Maj 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wszystko przebiegło całkowicie bez problemów, usługi parkingowe i zakwaterowanie.
Wszystko przebiegło całkowicie bez problemów, usługi parkingowe i zakwaterowanie.
Pokój zawsze posprzątany, codziennie zmieniana pościel, łazienka w porządku, zawsze wymieniane wszystkie ręczniki
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Listopad 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
cena odpowiada jakości wyposażenia hotelu, a usługi były na doskonałym poziomie
cena odpowiada jakości wyposażenia hotelu, a usługi były na doskonałym poziomie
od 3 946 zł za os.
Anna Menzelová
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Listopad 2013 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Bardzo przyjemny weekend w Europie, chętnie powtórzę. Przez biuro podróży :)
Bardzo przyjemny weekend w Europie, chętnie powtórzę. Przez biuro podróży :)
Wystarczające, smaczne śniadanie.
ZakwaterowanieSzkoda tylko, że 45 minut tramwajem do centrum.
UsługiWszystko spełniło oczekiwania.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Radek W.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Listopad 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
od 3 183 zł za os.
Štefan S.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Styczeń 2023 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Ondřej Herlík
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Październik 2011 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Maj 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Inne miejscowości w regionie