Hotel Girasole

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

K

***

R

Dolomity, Włochy

P

do centrum Bormio ok. 9 km.

W

rustykalny, prosty hotel w stylu schroniska górskiego z widokiem panoramicznym (51 pokoi). Pomieszczenie klubowe z Wifi za opłatą, pub z muzyką, sala śniadaniowa/jadalnia, bar/kawiarnia, restauracja samoobsługowa z dużym tarasem słonecznym. Bar apres ski. Winda, sklepy.

W

bufet śniadaniowy i kolacyjny. Do kolacji w godz. 19:30-20:30 1/4 l wina, woda, a dla dzieci 1 napój w cenie.

Z

prysznic, WC, TV, telefon. WLAN za opłatą. A1A/2A: pokój 2-os. A2B: pokój 2-os., całkowicie odnowione, dodatkowo suszarka i sejf. A2F: jak A2B, dla 4 os.

S

menu sylwestrowe na życzenie ok. 30 EUR/os. (wino i 1 lampka szampana), dzieci 2-13 lat ok. 15 EUR.

S

tenis stołowy, piłkarzyki. Za opłatą: bilard.

W

za opłatą: sauna i jacuzzi.

D

pokój zabaw.

R

za opłatą: tenis stołowy, piłkarzyki, bilard.

O

ok. 1,30 EUR/dzień/os. od 18 lat.

P

w cenie.

Z

ok. 5 EUR/dzień.

S

Gwarancja śniegu!Bezpośrednio na terenach narciarskich Bormio 2000Wypoż. sprzętu/szkółka narciarska: w hoteluNarciarnia: w hotelu

D

10% zniżki na posiłki do godz. 15:00 w restauracji samoobsługowej w hotelu. 10% zniżki na wypożyczalni sprzętu oraz w szkółce narciarskiej przy hotelu.

Z

1-2 dzieci (do 6 lat): pobyt gratis, (7-18 lat): zniżka procentowa.

K

3 gwiazdki.

W

Prosimy o zwrócenie uwagi na rodzaj zarezerwowanego przelotu. W zależności od linii lotniczej limity bagażu głównego mogą wynosić od 30 kg do 0 kg/osoba. (standardowo przy przelotach czarterowych wynoszą 20 kg/osoba).

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY