Apartmánový dům Erik Ocena: 4/5 Włochy, Livigno, Livigno
Petr C.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
Petr C.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Šárka H.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Grudzień 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Całkowita satysfakcja
Całkowita satysfakcja
Mieliśmy własne wyżywienie
ZakwaterowanieZakwaterowanie wysokiej jakości, praktyczne, tylko drobne niedociągnięcia w kuchni jeśli chodzi o wyposażenie. Na przykład brakowało czajnika elektrycznego.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
PAvlína A.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Petr P.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Karel K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Grudzień 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
W tym samym hotelu byliśmy już 2 razy wcześniej, a teraz po raz trzeci mamy najgorsze doświadczenia. Najprawdopodobniej jest to spowodowane biurem podróży, ponieważ w tym roku zostaliśmy umieszczeni w tylnej dobudówce hotelu, budynku oddalonym od recepcji i basenu. Z innym biurem podróży mieliśmy w poprzednich latach lepsze pokoje, zarówno pod względem wielkości, jak i na przykład nie brakowało wanny, a pokój znajdował się w głównym budynku, tak jak recepcja.
W tym samym hotelu byliśmy już 2 razy wcześniej, a teraz po raz trzeci mamy najgorsze doświadczenia. Najprawdopodobniej jest to spowodowane biurem podróży, ponieważ w tym roku zostaliśmy umieszczeni w tylnej dobudówce hotelu, budynku oddalonym od recepcji i basenu. Z innym biurem podróży mieliśmy w poprzednich latach lepsze pokoje, zarówno pod względem wielkości, jak i na przykład nie brakowało wanny, a pokój znajdował się w głównym budynku, tak jak recepcja.
Znane trasy zjazdowe są zawsze doskonale przygotowane i naśnieżone.
WyżywienieOczekiwania spełnione, ilość jak w poprzednich latach. Na śniadanie tylko kawa podawana na zamówienie, po jednej filiżance. W poprzednich latach dostawaliśmy na stół dzbanek i sami dolewaliśmy kawę do filiżanki.
ZakwaterowanieMały pokój w porównaniu do poprzednich lat. Nie ma gdzie suszyć odzieży narciarskiej, ponieważ wieszaki w szafie są tylko wewnątrz szafy. Ogrzewanie jest wyłączane centralnie aż do wieczora, a potem z kolei grzeje do nocy. Ciepła woda leci tak cienkim strumieniem, że nie jest możliwe kulturalne branie prysznica. Zamek w drzwiach do pokoju ledwo co nie był na skraju rozpadnięcia się.
UsługiUsługi według ceny. Katastrofalne jest Wi-Fi. Nie można dołączyć ani jednego zdjęcia w formacie jpg do maila. Co kilka minut połączenie całkowicie się zrywa. Wysyłanie zdjęć mailem lub umieszczanie ich na FB jest niemożliwe.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Emílie J.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2013 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
W ośrodku Livigno bardzo nam się podobało, nigdy nie jeździmy dwa razy do tego samego ośrodka, chcemy poznawać także inne, ale teraz jesteśmy tak zachwyceni, że pojedziemy w przyszłym roku ponownie do Livigno.
W ośrodku Livigno bardzo nam się podobało, nigdy nie jeździmy dwa razy do tego samego ośrodka, chcemy poznawać także inne, ale teraz jesteśmy tak zachwyceni, że pojedziemy w przyszłym roku ponownie do Livigno.
Mieliśmy zakwaterowanie bez wyżywienia.
ZakwaterowanieNocleg niesamowity, czysty i przytulny apartament 3-osobowy, w pełni odpowiadał naszym potrzebom. Ręczniki łazienkowe w wystarczającej ilości, mała kuchnia w pełni wystarczała do naszego gotowania. Byliśmy zaskoczeni ciszą w miejscu zakwaterowania, brak hałaśliwych dźwięków od sąsiadów.
UsługiOceniliśmy wewnętrzne przejście z rezydencji do hotelowego basenu, po nartach cieszyliśmy się pływaniem, po prostu świetnie. Chciałabym również podziękować w ten sposób delegatce Klarze. Miałam problem zdrowotny, zapewniła mi opiekę medyczną. Świetnie się nami opiekowała, była do naszej dyspozycji zawsze, gdy jej potrzebowaliśmy. Podała nam informacje o ośrodku, do którego powinniśmy się udać. Jeszcze raz dziękuję.
SportZ zakwaterowania mieliśmy do stoku tylko 100 m. Narciarstwo było świetne, stoki szerokie, płaskie i przygotowane. Nawet nie zdążyliśmy wszystkich przejechać. Mottolino i Carosello to niesamowite doświadczenie.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
od 3 520 zł za os.
Martin Polák
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Pomimo kilku drobnych niedociągnięć byliśmy bardzo zadowoleni, również dzięki doskonałej pogodzie i warunkom śniegowym, chętnie wrócilibyśmy w to samo miejsce ponownie. Polecam wszystkim, którzy lubią aktywny wypoczynek i nie przeszkadza im otoczenie bardziej ruchliwego ośrodka (duża liczba sklepów, restauracji, dyskotek). Jednak stoki mają taką pojemność, że w ciągu tygodnia są półpuste, a biegacze narciarscy znajdą trasy za miastem, gdzie mogą spokojnie cieszyć się niemal nietkniętą przyrodą.
Pomimo kilku drobnych niedociągnięć byliśmy bardzo zadowoleni, również dzięki doskonałej pogodzie i warunkom śniegowym, chętnie wrócilibyśmy w to samo miejsce ponownie. Polecam wszystkim, którzy lubią aktywny wypoczynek i nie przeszkadza im otoczenie bardziej ruchliwego ośrodka (duża liczba sklepów, restauracji, dyskotek). Jednak stoki mają taką pojemność, że w ciągu tygodnia są półpuste, a biegacze narciarscy znajdą trasy za miastem, gdzie mogą spokojnie cieszyć się niemal nietkniętą przyrodą.
W pobliżu apartamentu znajduje się aquapark z strefą fitness i wellness. Utrzymane trasy biegowe są oddalone o około 1 km, z możliwością dojazdu skibusem. Ośrodek oferuje doskonałą rozrywkę zarówno dla dzieci, jak i dorosłych (snow tubing, taśmy narciarskie, serpentyny, snow parki, quady, gokarty, skutery śnieżne...).
WyżywienieMieliśmy własne wyżywienie i ze względu na korzystne ceny nie ma potrzeby zabierania ze sobą wielu produktów spożywczych z domu. Wszystko można kupić w lokalnych sklepach. Dodatkowo, na przykład w sąsiedniej restauracji pizza na wynos kosztuje około 6-8 euro.
ZakwaterowaniePrzy przyjeździe były pewne zamieszania z zameldowaniem, ponieważ pierwotnie poinformowano mnie, że zameldowanie odbędzie się w sąsiednim hotelu Adele, jednak to nie było prawdą, musiałem znaleźć konkretnego właściciela, który mieszkał w sąsiednim domu, więc na recepcji otrzymałem tylko informację, gdzie go szukać, co na początku trochę mnie zestresowało, ale w ciągu 10 minut znalazłem dzwonek Damiano i na szczęście ktoś otworzył, dzięki czemu udało się zameldować. Pomieszczenie na narty do przechowywania nart i suszenia butów nie jest już dostępne dla tego apartamentu w hotelu Adele. Zamiast tego zaoferowano nam przestrzeń w jakimś garażu, co nie było wcale idealne, więc nosiliśmy narty i buty do apartamentu. Na szczęście był dość przestronny i znajdował się na podwyższonym parterze (8 schodów), więc dało się to znieść... Wyposażenie apartamentu było dość nowe, kuchnia wystarczająco wyposażona, czysta nowa łazienka, dużo szaf i miejsc do odkładania rzeczy, dobra możliwość suszenia ubrań. Gorzej z materacem na trzecim łóżku, uszkodzony, niesprawne światło nad lustrem w łazience i nieużyteczna jedna półka na napoje w drzwiach lodówki (pęknięty uchwyt). Niemniej jednak pozytywne odczucia przeważały. Apartament znajduje się około 500 m od centrum, więc już w spokojnej okolicy bez dużej ilości turystów, barów i sklepików, których oczywiście w Livigno jest pod dostatkiem.
UsługiApartament dysponuje własnym, dobrze działającym Wi-Fi do celów biurowych w cenie. Przechowywanie nart i butów nie było możliwe w zwykłej przechowalni narciarskiej, lecz tylko w garażu (w moim przypadku wolałem mieć je bezpośrednio w apartamencie).
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
FRANTIŠEK FRIC
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wspaniałe wakacje
Wspaniałe wakacje
Petra T.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Styczeń 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Chociaż groziło, że z powodu zamknięcia dróg i tunelu z powodu zagrożenia lawinowego nie dostaniemy się do Livigno, to na ostatnią chwilę drogi otwarto. Ogólnie byliśmy bardzo zadowoleni z wakacji, zwłaszcza dzieci - dobrze przygotowane stoki narciarskie dobrze im się zjeżdżało, basen w hotelu i słoneczna pogoda...
Chociaż groziło, że z powodu zamknięcia dróg i tunelu z powodu zagrożenia lawinowego nie dostaniemy się do Livigno, to na ostatnią chwilę drogi otwarto. Ogólnie byliśmy bardzo zadowoleni z wakacji, zwłaszcza dzieci - dobrze przygotowane stoki narciarskie dobrze im się zjeżdżało, basen w hotelu i słoneczna pogoda...
Doskonała, interesująca. Śniadanie doskonałe. Kolacja to wybór spośród 4 dań, nie zawsze trafiliśmy w opis, ale ponieważ byliśmy w czwórkę, zawsze jakoś wymienialiśmy się potrawami, aby wszyscy byli zadowoleni.
ZakwaterowanieZakwaterowanie przyjemne, ładne, tylko mogłoby być więcej miejsc do rozwieszenia ubrań po jeździe na nartach dla 4 osób oraz jakaś półka na cztery pary butów od śniegu...
UsługiBasen, sauna, przechowalnia nart - wszystko perfekcyjne.
SportTrasy narciarskie były doskonale przygotowane, przeważnie szerokie. Wystarczająco dużo parków rozrywki narciarskiej dla zabawy dzieci. Skibus działał bez problemów, czasami nie mogliśmy się do niego zmieścić i musieliśmy czekać na następny, ale mieszkaliśmy na głównym obwodzie, więc mogliśmy jeździć dowolnym.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
od 2 297 zł za os.
Peter Oravec
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2020 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Ładne, szerokie stoki o różnym stopniu trudności. W ośrodku narciarskim jest mniej możliwości na przekąskę lub zrobienie przerwy na obiad, zwłaszcza na stokach Mottolina.
Ładne, szerokie stoki o różnym stopniu trudności. W ośrodku narciarskim jest mniej możliwości na przekąskę lub zrobienie przerwy na obiad, zwłaszcza na stokach Mottolina.
My lubimy kuchnię włoską, to co spróbowaliśmy było smaczne i w porządku.
ZakwaterowanieZakwaterowanie było w porządku, czyste, chociaż budynki są starsze.
UsługiHotel był w porządku.
SportTrasy narciarskie są doskonałe, szerokie i dobrze przygotowane, ale niektóre wyciągi, a dokładniej kolejki linowe, przydałoby się wymienić, są starszego rocznika i nie nadążają za przepustowością tras.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Jan L.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Ok
Ok
Bardzo dobrze wyposażony aneks kuchenny
UsługiZa te pieniądze nic specjalnego
SportSuper
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Jan Gruza
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Grudzień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Piękna lokalizacja, dostępne stoki narciarskie.
Piękna lokalizacja, dostępne stoki narciarskie.
Nie mieliśmy.
ZakwaterowanieZakwaterowanie poniżej średniej, 2 okna na ścianę - świetlik, kolejne 2 na uliczkę do przechowalni nart, ogólnie ciemne mieszkanie.
UsługiNikt nie przekazał nam apartamentu.
SportBardzo dobre.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Ivo Kreček
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Styczeń 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wakacje się udały, byliśmy zadowoleni
Wakacje się udały, byliśmy zadowoleni
Apartament był wyposażony we wszystko, czego potrzebowaliśmy. Wszystko działało jak należy. Byliśmy zadowoleni.
SportTrasy narciarskie są tutaj świetne, a każdy znajdzie coś dla siebie. Nowa kolejka linowa na Carosello jest super i znacznie przyspieszyła ruch. Po prostu to jest Livigno, i kto tu raz przyjedzie, chce tu wracać, tak jak my. Byliśmy tam po raz piąty i na pewno nie ostatni. To jest miejsce bliskie sercu.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Milan O.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Grudzień 2012 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Jitka Čížková
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Styczeń 2023 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Super aktywny wypoczynek.
Super aktywny wypoczynek.
Doskonała lokalizacja - krótki spacer od wyciągu kabinowego. Piękne zbocze tuż pod pierwszą kabiną Cassana. Niesamowite dla dzieci.
ZakwaterowanieZakwaterowanie było miłe, ale przydałoby się kilka ulepszeń. Np. gdzieś brakowało czajnika, w innych mikrofalówki lub piekarnika.
UsługiUsługi dobre.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Miloslav T.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2012 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
od 2 867 zł za os.
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Lokalizacja doskonała
Lokalizacja doskonała
W kuchni przydałoby się piekarnik.
W łazience całkowicie brakuje powierzchni do odkładania / półek, szafek /
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Michaela D.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Styczeń 2020 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Bardzo mili, pomocni i uśmiechnięci pracownicy, świetne jedzenie, czysto, otoczenie hotelu jest starsze, ale nie wpływa to na jakość zakwaterowania. Doskonała jest również obsługa nart bezpośrednio w hotelu oraz wyciąg narciarski tuż przy hotelu.
Bardzo mili, pomocni i uśmiechnięci pracownicy, świetne jedzenie, czysto, otoczenie hotelu jest starsze, ale nie wpływa to na jakość zakwaterowania. Doskonała jest również obsługa nart bezpośrednio w hotelu oraz wyciąg narciarski tuż przy hotelu.
Sauna i basen za darmo.
SportDoskonała dostępność, świetnie utrzymane
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
František J.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Styczeń 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Po przyjeździe napadło 50 cm śniegu, idealne warunki do narciarstwa, 4-11.1.2014 wystarczająco śniegu, temperatury od -5 do 7°C, mało narciarzy.
Po przyjeździe napadło 50 cm śniegu, idealne warunki do narciarstwa, 4-11.1.2014 wystarczająco śniegu, temperatury od -5 do 7°C, mało narciarzy.
Wyżywienie w hotelu doskonałe, bardzo smaczne i urozmaicone, owoce morza (krewetki, małże, ryby…).
ZakwaterowanieZakwaterowanie dobre, jest to starszy, mniejszy hotel.
UsługiDobre usługi, słowacka kelnerka, basen i sauna w cenie.
SportTrasy narciarskie bardzo dobre, dużo naturalnego śniegu.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Jana Skálová
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wszystko było w porządku
Wszystko było w porządku
Jan Jor
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Grudzień 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Bardzo czysty, stylowo urządzony, codzienne sprzątanie, podziemny garaż, ogrzewana przechowalnia nart, brak ogrzewania butów narciarskich, WIFI za opłatą, doskonałe śniadania, absolutnie wspaniała właścicielka. Idealna lokalizacja na początku strefy pieszej, do wyciągu około 150-200 m, teren narciarstwa biegowego około 500 m
Bardzo czysty, stylowo urządzony, codzienne sprzątanie, podziemny garaż, ogrzewana przechowalnia nart, brak ogrzewania butów narciarskich, WIFI za opłatą, doskonałe śniadania, absolutnie wspaniała właścicielka. Idealna lokalizacja na początku strefy pieszej, do wyciągu około 150-200 m, teren narciarstwa biegowego około 500 m
to samo
Zakwaterowanieto samo
Usługito samo
Sporttrasy narciarskie przygotowane, dopiero późnym popołudniem na dole rozjeżdżone
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate