Apartmánový dům Casa Severina Włochy, Livigno
Jozef J.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Styczeń 2012 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Radim S.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Styczeń 2012 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
Jozef J.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Styczeń 2012 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Radim S.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Styczeń 2012 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Zdeňka D.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Grudzień 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Jaroslav Mihok
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Styczeń 2011 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
:-)
WyżywienieWłasne, tylko dwa razy odwiedziliśmy lokalną restaurację, wynik nas nie zawiódł, ale też nie zachwycił.
ZakwaterowaniePrzytulne, bardzo doceniliśmy balkon. Złe było wyposażenie kuchni, ponieważ gotowaliśmy sami, dwa mini garnki i mini patelnia ledwo nam wystarczyły, ale musieliśmy sobie radzić. My też lubimy rano kawę, ale z ich małego kubeczka picollo nie da się jej tak dobrze rozkoszować i niestety nie było żadnych innych.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Jitka B.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Grudzień 2012 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
František Švec
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Kwiecień 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Zakwaterowanie było na wysokim poziomie. Usługi w Livigno były doskonałe. Trasy narciarskie były codziennie dobrze przygotowane, a możliwość wyboru spośród dwóch ośrodków była świetna.
Zakwaterowanie było na wysokim poziomie. Usługi w Livigno były doskonałe. Trasy narciarskie były codziennie dobrze przygotowane, a możliwość wyboru spośród dwóch ośrodków była świetna.
Pokój, wyposażenie i położenie w Livigno były po prostu super.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wakacje były bardzo ładne...
Wakacje były bardzo ładne...
własny
Zakwaterowaniebardzo ładne, czyste
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Štěpanka Š.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Milan Mareš
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wakacje super, stoki regularnie przygotowywane, zakwaterowanie bez zarzutu - nowocześnie wyposażony i odnowiony apartament, przystanek skibusa około 100 metrów od wejścia.
Wakacje super, stoki regularnie przygotowywane, zakwaterowanie bez zarzutu - nowocześnie wyposażony i odnowiony apartament, przystanek skibusa około 100 metrów od wejścia.
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Soňa Šturmová
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Grudzień 2021 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Grudzień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Jan Šerý
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Bardzo ładny apartament. Dobra lokalizacja. Czysto. Dostęp do biura podróży w Czechach i we Włoszech był doskonały. Nawet otrzymaliśmy zniżkę na skipass. Ogólnie oceniam cały pobyt i obsługę na wysokim poziomie.
Bardzo ładny apartament. Dobra lokalizacja. Czysto. Dostęp do biura podróży w Czechach i we Włoszech był doskonały. Nawet otrzymaliśmy zniżkę na skipass. Ogólnie oceniam cały pobyt i obsługę na wysokim poziomie.
Zakwaterowanie było bez wyżywienia. Poza tym oczywiście kuchnia włoska jest fantastyczna.
ZakwaterowanieCzysto, przestronnie, dostępność, lokalizacja, wszystko OK.
UsługiBył to apartament. Świetna lokalizacja, dostępność, blisko stoku narciarskiego, czysto.
SportNaprawdę zjechałem ze stoku do apartamentu na nartach. Wszystko blisko.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Jindřich Z.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Grudzień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Renata Ježková
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Grudzień 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Chata była doskonała dla dwóch par, dokładnie tyle. Nie wyobrażam sobie, żeby mogła tam mieszkać jeszcze jedna para, jak było pierwotnie przewidziane. Na przykład spanie w pokoju wspólnym, dostęp do urządzeń sanitarnych dopiero na piętrze itp.
Chata była doskonała dla dwóch par, dokładnie tyle. Nie wyobrażam sobie, żeby mogła tam mieszkać jeszcze jedna para, jak było pierwotnie przewidziane. Na przykład spanie w pokoju wspólnym, dostęp do urządzeń sanitarnych dopiero na piętrze itp.
Jedliśmy sami.
ZakwaterowanieJak piszę, dla dwóch par standardowe zakwaterowanie, wyposażenie kuchni wystarczające, z wyjątkiem tego, że nie było żadnych kieliszków do wina i kubków do herbaty. Polecałabym to uzupełnić.
UsługiByliśmy w apartamencie, więc nie korzystaliśmy z usług. Dobre wyposażenie w ręczniki, odpowiednią pościel i papier toaletowy.
SportPonieważ byliśmy tam około 15 razy, nie ma nic do dodania.
Gdyby nam się tam nie podobało, nie jeździlibyśmy tam wielokrotnie.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Alžběta J.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Styczeń 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Miłych wakacji.
Miłych wakacji.
Apartament - standard włoski
UsługiSuszarka do butów w szafce na sprzęt narciarski była niewystarczająca - rano buty były mokre.
SportŚwietnie. Szkoda, że nie było dużo śniegu.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
zakwaterowanie brudne, nieprzygotowane.. chociaż nie ma kategorii, sprzątanie powinno być oczywistością.. tu już więcej nie..
zakwaterowanie brudne, nieprzygotowane.. chociaż nie ma kategorii, sprzątanie powinno być oczywistością.. tu już więcej nie..
Radovan S.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Grudzień 2021 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Położenie hotelu fantastyczne na głównej ulicy. Byliśmy bardzo zadowoleni.
Położenie hotelu fantastyczne na głównej ulicy. Byliśmy bardzo zadowoleni.
Bez wyżywienia
ZakwaterowaniePensjonat czysty, kuchnia wyposażona, tylko materac jest miększy. Ale według zdjęć wszystko się zgadza.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Josef O.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Grudzień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Doskonała lokalizacja pensjonatu, blisko stoku narciarskiego.
Doskonała lokalizacja pensjonatu, blisko stoku narciarskiego.
Mieliśmy własne wyżywienie lub jedliśmy w restauracjach, gdzie jedzenie było naprawdę świetne w przystępnych cenach. Wszędzie bardzo miła i uprzejma obsługa.
ZakwaterowaniePensjonat czysty, przyjemny. Niestety łóżka były całkowicie szalone i skrzypiące. Bardzo złe oświetlenie, w schowku światło w ogóle nie świeciło. W kuchni brakowało mikrofalówki, a nawet po interwencji w agencji nie dostarczyli jej ani nie raczyli odpowiedzieć. Po przyjeździe temperatura w apartamencie wynosiła około 15 st. C. Zajęło to ponad jeden dzień, zanim temperatura stała się akceptowalna.
SportWspaniale, nie ma nic do dodania. Tylko pogoda mogłaby być trochę lepsza. Następnym razem dopłacimy za stałe słońce. :-)
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
od 1 820 zł za os.
Jana K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2020 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
od 1 595 zł za os.
Inne miejscowości w regionie