Chalet Menin Ocena: 3/5 Włochy, Livigno, Livigno
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Kwiecień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Kwiecień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Jana Skálová
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wszystko było w porządku
Wszystko było w porządku
Jan Jor
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Grudzień 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Bardzo czysty, stylowo urządzony, codzienne sprzątanie, podziemny garaż, ogrzewana przechowalnia nart, brak ogrzewania butów narciarskich, WIFI za opłatą, doskonałe śniadania, absolutnie wspaniała właścicielka. Idealna lokalizacja na początku strefy pieszej, do wyciągu około 150-200 m, teren narciarstwa biegowego około 500 m
Bardzo czysty, stylowo urządzony, codzienne sprzątanie, podziemny garaż, ogrzewana przechowalnia nart, brak ogrzewania butów narciarskich, WIFI za opłatą, doskonałe śniadania, absolutnie wspaniała właścicielka. Idealna lokalizacja na początku strefy pieszej, do wyciągu około 150-200 m, teren narciarstwa biegowego około 500 m
to samo
Zakwaterowanieto samo
Usługito samo
Sporttrasy narciarskie przygotowane, dopiero późnym popołudniem na dole rozjeżdżone
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Grudzień 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Rzeczywistość odpowiadała ofercie.
Rzeczywistość odpowiadała ofercie.
Radek Janoušek
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Grudzień 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
ok.
ok.
własny...
Zakwaterowaniełóżka powinny być lepsze....
SportOK.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Jaroslav K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
od 3 839 zł za os.
Ivan Pech
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Kwiecień 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
W porządku
W porządku
Kamila C.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2020 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Piękne wakacje, na pewno pojedziemy w to samo miejsce ponownie.
Piękne wakacje, na pewno pojedziemy w to samo miejsce ponownie.
Jedzenie absolutnie luksusowe, największy wybór, jaki kiedykolwiek doświadczyłam. Przystawki do kolacji obejmowały chyba wszystko, co można sobie wyobrazić (wędzony łosoś z melonem, kilka rodzajów suszonego mięsa, salami, sery, warzywa, owoce, sałatki z krewetkami lub owocami morza, pizza, skrzydełka z kurczaka, sałatki, ...). A to Włosi, więc makarony nawet w tak ogromnej ilości dla całego hotelu potrafią zrobić al dente. Gdybym miała mieć jakąś uwagę, to chyba tylko ryby były przesuszone, ale przy takiej ilości innych potraw, chętnie im to wybaczysz.
ZakwaterowanieŁadne zakwaterowanie, jedyną uwagę mam do tego, że nasz pokój był w piwnicy, a inne miały balkon i widok na góry. Może następnym razem.....
UsługiOdpowiadało ofercie. Ogromna przechowalnia nart. Wellness nie było największe, ale może trafiliśmy na odpowiedni czas, nie było tam dużo ludzi.
SportPIĘKNE!!! Byłam we Włoszech już kilka razy, ale te stoki były absolutnie najpiękniejsze. Każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno pod względem długości, jak i trudności.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
od 3 170 zł za os.
Pavel Horák
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Styczeń 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Ogólne wrażenie z usług biura podróży jest doskonałe, bez wahania skorzystamy ponownie w razie potrzeby.
Ogólne wrażenie z usług biura podróży jest doskonałe, bez wahania skorzystamy ponownie w razie potrzeby.
Na zimowych wakacjach narciarskich plażę zastępowały nam wspaniałe spa w Bormio.
WyżywienieWłasne wyżywienie.
ZakwaterowanieDobre.
UsługiApartament - bez usług.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Michaela D.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Styczeń 2020 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Bardzo mili, pomocni i uśmiechnięci pracownicy, świetne jedzenie, czysto, otoczenie hotelu jest starsze, ale nie wpływa to na jakość zakwaterowania. Doskonała jest również obsługa nart bezpośrednio w hotelu oraz wyciąg narciarski tuż przy hotelu.
Bardzo mili, pomocni i uśmiechnięci pracownicy, świetne jedzenie, czysto, otoczenie hotelu jest starsze, ale nie wpływa to na jakość zakwaterowania. Doskonała jest również obsługa nart bezpośrednio w hotelu oraz wyciąg narciarski tuż przy hotelu.
Sauna i basen za darmo.
SportDoskonała dostępność, świetnie utrzymane
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
František J.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Styczeń 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Po przyjeździe napadło 50 cm śniegu, idealne warunki do narciarstwa, 4-11.1.2014 wystarczająco śniegu, temperatury od -5 do 7°C, mało narciarzy.
Po przyjeździe napadło 50 cm śniegu, idealne warunki do narciarstwa, 4-11.1.2014 wystarczająco śniegu, temperatury od -5 do 7°C, mało narciarzy.
Wyżywienie w hotelu doskonałe, bardzo smaczne i urozmaicone, owoce morza (krewetki, małże, ryby…).
ZakwaterowanieZakwaterowanie dobre, jest to starszy, mniejszy hotel.
UsługiDobre usługi, słowacka kelnerka, basen i sauna w cenie.
SportTrasy narciarskie bardzo dobre, dużo naturalnego śniegu.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Tomáš Brůža
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Grudzień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wyposażenie pokoi odpowiadało informacjom z biura podróży, pokoje wilgotne, z pleśnią i zimne, małe szafki na narty, jedyny plus - skibus przed budynkiem. Zdecydowanie nie polecam tego obiektu.
Wyposażenie pokoi odpowiadało informacjom z biura podróży, pokoje wilgotne, z pleśnią i zimne, małe szafki na narty, jedyny plus - skibus przed budynkiem. Zdecydowanie nie polecam tego obiektu.
Stoki narciarskie piękne i zawsze doskonale przygotowane, kolejki linowe bez kolejek...
ZakwaterowanieChociaż zostaliśmy ostrzeżeni o starszym wyposażeniu rezydencji, nie przyszło nam do głowy, że zostaniemy zakwaterowani w pokoju pokrytym pleśnią, w łazience było to samo, a o niesprawności ogrzewania - szkoda mówić. Pokoje były wilgotne, ogrzewanie działało raz dziennie, absolutnie nie było szans na wysuszenie rękawic, kurtek nic, ponieważ grzejnik działał tylko raz dziennie maksymalnie przez godzinę. Drzwi na balkon nie zamykały się prawidłowo, spękana toaleta i reakcja pana, który na polecenie biura podróży przyjechał naprawić usterki - no problem i na tym się skończyło.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Milan O.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Grudzień 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Livigno nigdy nie zawodzi
Livigno nigdy nie zawodzi
Zakwaterowanie było ładne. Wyposażenie aneksów kuchennych gorsze. Kieliszki trzeba było zabrać ze sobą. Jedno okno było zablokowane. Nie dało się go otworzyć, ale przed nim była poluzowana okiennica, która przez cały tydzień w nocy skrzypiała i trzaskała. Na recepcji nikogo nie było.
SportTrasy narciarskie w Livigno są piękne i szerokie. Doskonałe usługi dla małych dzieci. Niektóre wyciągi zdecydowanie wymagałyby wymiany.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
od 1 627 zł za os.
Magdaléna Vavrinčíková
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Styczeń 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Domowa fantastyczna, zakwaterowanie czyste, wszystko doskonałe. Mieliśmy problem tylko z hałaśliwością sąsiadów Włochów, którzy nie szanują ciszy nocnej, a ich dzieci długo do nocy bawią się z rodzicami... Zasypiają około 2 w nocy... Kiedy się do tego przyzwyczaisz, wyjeżdżasz...
Domowa fantastyczna, zakwaterowanie czyste, wszystko doskonałe. Mieliśmy problem tylko z hałaśliwością sąsiadów Włochów, którzy nie szanują ciszy nocnej, a ich dzieci długo do nocy bawią się z rodzicami... Zasypiają około 2 w nocy... Kiedy się do tego przyzwyczaisz, wyjeżdżasz...
bez wyżywienia, aneks kuchenny był wyposażony w piekarnik, kuchenkę elektryczną, naczynia, lodówkę, doskonałe.
ZakwaterowanieWszystko doskonałe, tylko najlepsza ocena.
Usługi1´´´´´´
SportStandard, doskonałe Livigno.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Zdeněk Krýsl
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2010 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
xxxxxxxxxx
Wyżywieniebez wyżywienia
Zakwaterowaniedobry, przestronny, przy przyjeździe apartament był słabo ogrzany, w związku z tym na początku pobytu przez około 3 dni w apartamencie było chłodno, niska temperatura była w łazience - około 15°C, w pokojach 19-20°C
w wyposażeniu brakowało czajnika elektrycznego
xxxxxxxxx
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Jakub K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Grudzień 2013 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2013 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Martin K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wszystko odpowiadało oczekiwaniom
Wszystko odpowiadało oczekiwaniom
Lenka N.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
od 4 406 zł za os.
Tomáš Macura
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Musieliśmy szukać zakwaterowania, kontakt był do ludzi siedzących w restauracji. Pokój na najwyższym piętrze. Bez windy.
Musieliśmy szukać zakwaterowania, kontakt był do ludzi siedzących w restauracji. Pokój na najwyższym piętrze. Bez windy.
Pokoje w mieszkaniu, które zamówiliśmy, były zagrzybione i musieliśmy wietrzyć je przez 3 dni, aby dało się tam oddychać. Łóżko małżeńskie w mniejszym pokoju było zagrzybione, a cały pokój miał stęchły zapach. Rozkładana sofa w salonie była wygięta i spało się na niej w kształcie dużej litery U. Ponadto przez 4 dni nie działało ogrzewanie, a mimo wielokrotnych reklamacji nie podjęto naprawy. Pokój był ogólnie nieposprzątany, cały brudny. Naczynia były brudne. Kilkakrotnie nie leciała ciepła woda. Nie działała płyta grzewcza ani okap. Reklamacje były trudne do załatwienia. Po 4 dniach z 6 przyjechali naprawiacze i próbowali coś naprawić.
UsługiOkropny.
SportZnamy Livigno, jeździmy tam co roku. Jakość była zwyczajna, czyli dobra
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Martina H.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Grudzień 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Slavomír S.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2013 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wszystko OK i zgodnie z oczekiwaniami.
Wszystko OK i zgodnie z oczekiwaniami.
Bez wyżywienia.
ZakwaterowanieWszystko OK i zgodnie z oczekiwaniami.
UsługiOK
SportPerfekcyjny!
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Inne miejscowości w regionie