• Wszyscy podróżujący do Wietnamu są zobowiązani do przedstawienia negatywnego wyniku testu PT-PCR na COVID-19, wykonanego maksymalnie 72 godziny przed wyjazdem, lub antygenowego wykonanego maksymalnie 24 godziny przed wyjazdem. Dzieci poniżej 2 roku życia nie muszą przedstawiać wyniku testu.
  • Powrót do Polski
    • Od 28.03.2022 został zniesiony obowiązek odbycia kwarantanny po przekroczeniu polskiej granicy, co oznacza że po powrocie z wakacji nie ma już obowiązku: legitymowania się podczas przekraczania granicy certyfikatami szczepienia, wykonywania testów w kierunku COVID-19 oraz odbywania tzw. kwarantanny przyjazdowej.
    • Warunki te mogą ulec zmianie. Przed podróżą sprawdź aktualne przepisy rządowe na stronie www.gov.pl

Hotel Cham Villas

Wietnam, Phan Thiet

Więcej o hotelu

od 9 180 za os.

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Prognozowane ceny w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 447 096

POŁOŻENIE

W odległości około 10 km od centrum miasta Phan Thiet. TRansfer z lotniska ok. 4 godzin.

PLAŻA

Zaledwie 10 m od piaszczystej plaży Ham Tie.

HOTEL

Cham Villas został stworzony przez niemiecko-wietnamską parę i otwarty we wrześniu 2004 roku. Położony na jednym hektarze bujnych tropikalnych ogrodów Cham Villas to miejsce, w którym można uciec od zgiełku, odpocząć i rozpieszczać. Spokój, miła obsługa i prywatność to atrybuty idealnego wypoczynku. Włączając artefakty reprezentujące historyczną erę Wietnamu Cham do projektu ogrodu i willi, ośrodek tworzy niepowtarzalną atmosferę całkowitego dystansu i relaksu.
Okolica Cham Villas oferuje wiele możliwości wycieczek. Między innymi można odwiedzić Czerwone Wydmy w Mui Ne, Czerwony Kanion w Hon Rom, starożytne Wieże Cham z VIII wieku, port rybacki czy latarnię morską Ke Ga.

DO DYSPOZYCJI GOŚCI

Restauracja Cham Garden to centralnie położona otwarta restauracja, która serwuje śniadania i jest otwarta przez cały dzień oraz w porze kolacji. W menu znajdują się dania kuchni wietnamskiej i międzynarodowej, Niemiecka restauracja Ratinger Löwe", która znajduje się przy głównej drodze tuż obok Cham Villas, serwuje tradycyjne dania kuchni niemieckiej, dania kuchni międzynarodowej i wietnamskiej, bar na plaży oferuje przekąski i smaczne menu lunchowe, a także wszystkie napoje i koktajle.

INTERNET

Dla maksymalnej wygody w całym ośrodku jest bezpłatny dostęp do sieci WIFI oraz bezpłatny komputer z Internetem w recepcji.

SPORT, REKREACJA I ROZRYWKA

Basen, leżaki i parasole. Za opłatą bilard.
Odpłatne Spa Cham Villas oferuje różnorodne zabiegi, od czysto relaksujących po sportową aktywność fizyczną. Możesz wybierać pomiędzy masażem energetyzującym olejem i gorącymi kamieniami, szwedzkim masażem ciała, sportowym masażem ciała, masażem pleców i masażem głowy. Zaciszne, piękne spa na świeżym powietrzu otoczone jest bujną zielenią. Podczas masażu słuchasz relaksującej muzyki i szumu delikatnie płynącej wody.

ZAKWATEROWANIE

6 willi przy plaży z bezpośrednim widokiem na morze i 12 willi w ogrodzie. W każdej willi znajduje się łóżko typu king-size oraz duże prywatne patio z wygodnymi fotelami klubowymi i leżanką do refleksji i relaksu. Łazienka wyposażona jest w wpuszczoną w podłogę wannę i prysznic i wychodzi na mały prywatny ogród. Odpłatny mini bar, klimatyzacja, TV/SAT, sejf w pokoju, telefon i bezpłatne WiFi.

WYŻYWIENIE

BB śniadania w formie bufetu.
W dniach 24.12 i 31.12 wliczona uroczysta kolacja.

INFORMACJE DODATKOWE

https://www.chamvillas.com/

CENA

Cena uzależniona jest od dostępności miejsc w samolocie w danej taryfie cenowej. Linie lotnicze podają ceny aktualne na chwile zapytania. W związku z powyższym ze względu na wyczerpanie się danych taryf, do momentu podpisania umowy cena może ulegać zmianom.
W przypadku bagażu, który przekracza obowiązujący bezpłatny limit (ilość sztuk lub wymiary) pobierane będą opłaty za nadbagaż. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu podręcznego podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie.
Cena zawiera: bilet lotniczy (w przypadku oferty z przelotem), bagaż rejestrowany, transfer lotnisko - hotel - lotnisko, zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, opłaty lotniskowe, ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung AG NNW, KL, OC organizatora, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG - uruchamiany w przypadku niewypłacalności touroperatora), Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP - uruchamiany w przypadku opóźnień w zwrotach przedpłat na skutek wystąpienia nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności uniemożliwiających realizację imprezy turystycznej), pdatek.
Cena zawiera - oferta z dojazdem własnym: zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung AG (ERGO Ubezpieczenia Podróży) NNW, KL, bagaż (od momentu rozpoczęcia imprezy do jej zakończenia z wyłączeniem czasu trwania dojazdu własnego), OC organizatora, VAT.
Cena nie zawiera: obowiązkowej wizy wietnamskiej, dodatkowego ubezpieczenia: od kosztów rezygnacji, chorób przewlekłych( ok. 68 PLN/os/tydz.) i innych, wycieczek fakultatywnych,
Oferta bez polskojęzycznego rezydenta. Klienci są pod opieką lokalnego kontrahenta Prima Holiday oraz posiadają telefon alarmowy / Whats App do Polski czynny 24h.

WARUNKI WJAZDOWE

Zalecamy o zapoznanie się z informacjami na stronie: https://www.gov.pl/web/wietnam/informacje-dla-podrozujacych
Paszport minimalna ważność dokumentu podróży to 6 miesięcy licząc od daty powrotu do kraju.
Obywatele polscy zamierzający odwiedzić Wietnam obowiązani są posiadać ważny dokument podróży oraz wizę uprawniającą do wjazdu na terytorium tego kraju. W zależności od celu wjazdu wydawane są wizy jednokrotne lub wielokrotne, z okresem ważności również uzależnionym od rodzaju wizy. O wizę do Wietnamu można ubiegać się w urzędach konsularnych tego kraju: Amba­sada Wiet­namu w Pol­sce, War­sza­wa 02-956 ul. Reso­rowa 36, tel. 22 651 60 98
O wizę do Wietnamu można ubiegać się również za pośrednictwem tzw. e-wiza https://xuatnhapcanh.gov.vn/ lub https://immigration.gov.vn/).
Wszystkie procedury związane z otrzymaniem wizy przez Internet, w tym składanie wniosku czy opłaty, dokonywane są on-line, bezpośrednio na stronie rządowej. Aby móc ubiegać się o e-wizę należy posiadać ważny paszport, wypełnić wniosek on-line oraz uiścić opłatę w wysokości 25 USD. Czas oczekiwania na e-wizę ok. trzy - pięć dni roboczych po zaksięgowaniu wpłaty.
Amba­sada Rze­czypospolitej Pol­skiej w Wiet­namie: 3 Chua Mot Cot, Hanoi, tel. (0084 24) 384 520 27)
Klienci posługujący się innymi paszportami, niż polskie zobowiązani są do uzyskania odpowiednich wiz we własnym zakresie. Wszelkie informacje, dotyczące procedur wizowych zamieszczone w ofercie, odnoszą się do obywateli polskich.

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.

+48 71 771 76 83

Pogoda

Aktualna pogoda

  • Temperatura wody 22 °C

Więcej hoteli, które mogą Cię zainteresować