Hotel Siesta & Juniper

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

K

***

O

 
Położenie:
Hotel położony jest w miejscowości Marmaris.
Do dyspozycji gości:
Restauracja, restauracja ala carte, 2 bary, basen, brodzik dla dzieci.
Pokoje:
Pokoje standardowe, mogą zakwaterować maksymalnie 3 osoby dorosłe (możliwa dostawka w formie rozkładanej sofy). Pokoje wyposażone są w: łazienkę z prysznicem, suszarkę do włosów, indywidualnie sterowaną klimatyzację, TV Sat. oraz mini lodówkę.
Wyżywienie:
All Inclusive: śniadanie, lunch, obiadokolacja w formie bufetu. Lokalne napoje bezalkoholowe i alkoholowe, kawa i herbata dostępne w godzinach 10:00-23:00. Płatne dodatkowo: importowane napoje bezalkoholowe i alkoholowe, soki ze świeżych owoców, napoje butelkowane i w puszkachoraz kawa po turecku.
Program sportowy i animacyjny:
Hotel prowadzi animacje w wersji soft.
Internet:
Internet Wi-Fi dostępny w lobby
Kategoria lokalna:
***
Strona www:
www.juniperhotel.com.tr

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY