Hotel Młyn Klekotki Resort & Spa (Godkowo)

Polska, Warmia I Mazury, Klekotki

Więcej o hotelu

od 201 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Nasza ocena

Brak ocen 0,0/5
Travelplanet

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 399 178

Kraj

POLSKA

Opis

Klekotki to dawna osada młyńska, a znajdujący się na tym terenie majątek z domem młynarza, młynem, stajnią i kuźnią pochodzi z 1619 roku. Zmiana funkcji obiektu odbyła się z uwzględnieniem stylu zabudowy oraz linii krajobrazu. Obiekt wpisany jest na listę zabytków. Ogromny teren, ponad 120 ha, pozwala znaleźć swoją przestrzeń na relaks i zapomnienie. Przekraczając bramę Osady Młyńskiej, rozpoczynamy podróż do odpoczynku i spokoju.
W dawnej stajni znajduje się bar oraz restauracja z dobudowanym współcześnie ogrodem zimowym, który stanowi jedną z atrakcji Klekotek. W historycznym młynie zaplanowano natomiast salę kominkową, winiarnię oraz pokoje gościnne. Dwa nowe budynki to stylizowana na starą chatę recepcja oraz Dwór - budynek konferencyjno-gościnny z salą konferencyjną na rzece. Kolejny, zaskakujący swoją architekturą budynek to Sento Spa, przepięknie wpisujące się w otoczenie.
Młyn Klekotki oferuje 44 pokoje, w tym 8 apartamentów, które umieszczono w najbardziej reprezentacyjnych miejscach obiektu. We wnętrzach, sprzyjających wypoczynkowi i odprężeniu widać wpływy kultury mazurskiej, skandynawskiej i Dalekiego Wschodu. Niektóre meble zostały zaprojektowane przez lokalnych rzemieślników - kowali i stolarzy, inne przywieziono z Indii i Tajlandii. Do wystroju wnętrz wybrano materiały naturalne takie jak drewno, wiklinę, bawełnę oraz len.
Pokoje wyposażone są w telewizory, bezprzewodowy dostęp do internetu, sejf oraz łazienkę z kabiną prysznicową i suszarką do włosów. Z większości pokoi rozpościera się widok na jezioro lub rzekę.
Klekotkowa kuchnia łączy wpływy europejskie i regionalne. Inspiracją jest dla niej ruch slow food oraz tradycyjne specjały regionu. Z pasją przygotowywane są zdrowe, ekologiczne i pyszne posiłki, wykorzystujące lokalne produkty. Gościom oferowane są chleby własnego wypieku, ryby wędzone na miejscu, własne wędliny, sery z pobliskiej koziej farmy oraz warzywa z tutejszego ogródka. Używane są wyłącznie zioła z zielnika, serwowane są ryby z warmińskich jezior, a dzięki współpracy z okolicznymi dostawcami promowane są lokalne smaki.
Mazury i Warmia to niezwykła przestrzeń na mapie Polski. Piękne tereny cieszą oko, a okoliczności przyrody zachęcają do aktywnego spędzania czasu. Możliwości korzystania z uroków jednej z najpiękniejszych części kraju jest wiele, a w Klekotkach oferowane jest wszystko co najlepsze na miejscu.
Sento SPA
Jedyny w Europie tak duży kompleks Spa inspirowany kulturą japońskich tradycji łaziebnych. Obiekt otulony deskami oryginalnej, warmińskiej stodoły, która została zrekonstruowana i postawiona na skarpie obok budynków zabytkowego młyna i dworu. Wnętrza Sento Spa wypełniają zapachy olejków, ziół, suszu kwiatów, a przy tym dźwięk gongów, ciepło kominka oraz aromat ziołowej herbaty. Klekotki Sento Spa oferuje przede wszystkim naturalne rytuały i zabiegi oparte na tradycji Sento.

Lokalizacja

Klekotki leżą między Morągiem a Pasłękiem wśród lasów i jezior w jednym z najczystszych regionów Polski, zaledwie 100 km od Gdańska i 257 km od Warszawy.

Dojazdu samochodem

Jadąc od strony Elbląga, należy kierować się drogą wojewódzką numer 513, a na rondzie Itzehoe zjechać drugim zjazdem w ul. Kraszewskiego. Po około 200 metrach trzeba skręcić w prawo i DW513 jechać około 16 km, po czym skręcić w prawo.
Hotel jest oddalony od Warszawy 257 km, od Gdańska - 100 km, od Elbląga - 47 km

Dojazd pociągiem i autobusem

Najlepiej dojechać do Godkowa (połączenie autobusowe z różnymi miastami m.in. Gdańskiem, Elblągiem) i dalej autobusem do Skowron. Kompleks znajduje się 3 km od Skowron.

Atrakcje

Mazury i Warmia to niezwykła przestrzeń na mapie Polski. Piękne tereny cieszą oko, a okoliczności przyrody zachęcają do aktywnego spędzania czasu. Możliwości korzystania z uroków jednej z najpiękniejszych części kraju jest wiele, a w Klekotkach oferowane jest wszystko co najlepsze na miejscu.
Do dyspozycji Gości udostępniane są sprzęt wodny (kajaki, rowerek wodny, kanu), miejsca dla wędkarzy, korty tenisowe, boisko do siatkówki, rowery, mini golf.
Już dla kilku zainteresowanych osób jest możliwość zorganizowania dodatkowych programów integracyjnych takich jak: spacer Szlakiem Energii Drzew, nauka wypieku chleba na naturalnym zakwasie w piecu opalanym drewnem, szkoła wędzenia ryb i solanki, warsztaty browarnicze i rumowe i wiele, wiele innych…

Pokój 2-os. standard double

Komfortowy pokój wyposażony w: telewizor, bezprzewodowy dostęp do internetu, sejf oraz łazienkę z kabiną prysznicową i suszarką do włosów.

Oferta

BB, Oferta zwrotna (P2DD-Z3, 18508)

Oferta zawiera

- Codzienne śniadania
- 10% rabatu na zabiegi SPA
- Bezpłatny parking
- Internet Wi-Fi
- Podatek VAT

Oferta nie zawiera

Pozostałe usługi hotelu

Pokój 2-os. Deluxe twin

Komfortowy pokój wyposażony w: telewizor, bezprzewodowy dostęp do internetu, sejf oraz łazienkę z kabiną prysznicową i suszarką do włosów.

Apartament dla 2 osób

Komfortowy, przestronny apartament z pokojem dziennym, sypialnią i łazienką

Pokój 2-os. standard twin

Komfortowy pokój wyposażony w telewizor, bezprzewodowy dostęp do internetu, sejf oraz łazienkę z kabiną prysznicową i suszarką do włosów.

Pokój 2-os. Deluxe double

Komfortowy pokój wyposażony w: telewizor, bezprzewodowy dostęp do internetu, sejf oraz łazienkę z kabiną prysznicową i suszarką do włosów.

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień