Hotel Młyn Klekotki Resort & Spa (Godkowo)

Polska, Warmia I Mazury, Klekotki

Więcej o hotelu

od 158 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Nasza ocena

Brak ocen 0,0 / 5
Travelplanet

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 399 178

Kraj

POLSKA

OpisKlekotki to dawna osada młyńska, a znajdujący się na tym terenie majątek z domem młynarza, młynem, stajnią i kuźnią pochodzi z 1619 roku. Zmiana funkcji obiektu odbyła się z uwzględnieniem stylu zabudowy oraz linii krajobrazu. Obiekt wpisany jest na listę zabytków. Ogromny teren, ponad 120 ha, pozwala znaleźć swoją przestrzeń na relaks i zapomnienie. Przekraczając bramę Osady Młyńskiej, rozpoczynamy podróż do odpoczynku i spokoju. Udogodnienia: Płatność kartą, Restauracja, Drink bar, Siłownia, SPA, Sejf, Ogród / Park, Plac zabaw dla dzieci, Garaż / Parking, Internet (Wi-Fi lub przewodowy), Pobyt z pupilem

LokalizacjaKlekotki leżą między Morągiem a Pasłękiem wśród lasów i jezior w jednym z najczystszych regionów Polski, zaledwie 100 km od Gdańska i 257 km od Warszawy.

Dojazdu samochodemJadąc od strony Elbląga, należy kierować się drogą wojewódzką numer 513, a na rondzie Itzehoe zjechać drugim zjazdem w ul. Kraszewskiego. Po około 200 metrach trzeba skręcić w prawo i DW513 jechać około 16 km, po czym skręcić w prawo.
Hotel jest oddalony od Warszawy 257 km, od Gdańska - 100 km, od Elbląga - 47 km

Dojazd pociągiem i autobusemNajlepiej dojechać do Godkowa (połączenie autobusowe z różnymi miastami m.in. Gdańskiem, Elblągiem) i dalej autobusem do Skowron. Kompleks znajduje się 3 km od Skowron.

Pokój 2-os. standard double

Komfortowy pokój wyposażony w: telewizor, bezprzewodowy dostęp do internetu, sejf oraz łazienkę z kabiną prysznicową i suszarką do włosów.

OfertaBB, Oferta zwrotna (P2DD-Z2, 23588)

Oferta zawiera- Codzienne śniadania
- Bezpłatny parking
- Internet Wi-Fi
- Podatek VAT

Oferta nie zawieraPozostałe usługi hotelu


Pokój 2-os. Deluxe twin

Komfortowy pokój wyposażony w: telewizor, bezprzewodowy dostęp do internetu, sejf oraz łazienkę z kabiną prysznicową i suszarką do włosów.

Apartament dla 2 osób

Komfortowy, przestronny apartament z pokojem dziennym, sypialnią i łazienką

Pokój 2-os. standard twin

Komfortowy pokój wyposażony w telewizor, bezprzewodowy dostęp do internetu, sejf oraz łazienkę z kabiną prysznicową i suszarką do włosów.

Pokój 2-os. Deluxe double

Komfortowy pokój wyposażony w: telewizor, bezprzewodowy dostęp do internetu, sejf oraz łazienkę z kabiną prysznicową i suszarką do włosów.

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

  • Tenis tak
  • Fitness tak
  • Bar tak
  • Hotelowa restauracja tak
Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...