Hotel RS Eden

Polska, Pomorze, Kąty Rybackie

Więcej o hotelu

od 608 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Nasza ocena

Brak ocen 0,0/5
Travelplanet

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Opis hotelu

Numer hotelu: 103 533

Kategoria

*+

Opis oferty

 
Położenie:

Ośrodek położony jest na skraju lasu i na obrzeżach Kątów Rybackich.W okolicy tereny zielone, przystanek PKS. Do sezonowych smażalni/sklepów i małego portu oraz Muzeum Wiślanego ok. 850 m.
Plaża:

Do plaży ok. 1,3 km - długa i piaszczysta z łagodnym zejściem. Z ośrodka na plażę kursuje o wyznaczonych godzinach ośrodkowy meleks (przejazd płatny ok. 1 zł/os/w 1 stronę).
Do dyspozycji gości:

Recepcja, jadalnia, kawiarnia, sala dydaktyczna, plac zabaw, miejsce na ognisko, grill, parking (płatny ok. 45 zł/tydzień). Obiekt akceptuje zwierzęta domowe (płatne ok. 30 zł/doba).
Pokoje:

Ośrodek dysponuje 73 pokojami różnego typu rozlokowanymi w 2 budynkach. Wszystkie z podstawowym wyposażeniem, z łazienką (prysznic, ręczniki, mydło/szampon), TV, parawan i leżak oraz balkon (możliwe tzw. wspólne balkony).
Pokoje standardowe (pow. ok. 19 m2 ) - dla max. 3 osób,jako dostawka dodatkowe łóżko.
Wyżywienie:

Śniadania w formie bufetu. Możliwa dopłata do obiadokolacji.
Program sportowy i animacyjny:

Płatne: bilard, tenis stołowy. Bezpłatne: wielofunkcyjne boisko (tenis ziemny, siatkówka, koszykówka, piłka nożna), boisko do piłki plażowej, siłownia zewnętrzna.Internet:

Wifi w holu recepcyjnym gratis.
Kategoria lokalna:

*
Strona www:Naszym zdaniem:

Właścicielem ośrodka jest Nadwiślańska Agencja Turystyczna, która zarządza kilkunastoma obiektami różnej kategorii w całej Polsce. Ośrodek nie należy do najnowszych ale rekompensuje to różnorodna infrastruktura (np. boisko wielofunkcyjne, siłownia na świeżym powietrzu, plac zabaw, altana grillowa, meleks dowożący do plaży). W okolicy również szlaki rowerowe.
Program

Dzień pierwszy
Przyjazd do wybranego obiektu. Zakwaterowanie.


Dzień drugi do przedostatniego
Czas na wypoczynek, kąpiele morskie i słoneczne, udział w wycieczkach lokalnych itp.


Dzień ostatni
Wykwaterowanie.


Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje: zakwaterowanie (7 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych) wyżywienie wg opisu zakwaterowania, opiekę rezydenta. Ponadto obejmuje także organizację w wybranych miejscowościach aktywności dla dorosłych, m.in.: stretching, zajęcia z jogi, nordic walking, spacery po okolicy, gry towarzyskie i wieczory integracyjne i dodatkowo (zależnie od liczby gości i zainteresowania) zajęcia prowadzone przez specjalistów, np. pilates, zumba, warsztaty taneczne, kulinarne, warsztaty rękodzieła i inne. W okresie 12.06 - 18.09.21 animacje dla dzieci w Figloklubie, prowadzone przez wykwalifikowanych animatorów (Figloklub zlokalizowany jest na terenie wybranych miejscowości i jest dostępny codziennie z wyjątkiem sobót).


Cena podstawowa nie obejmuje: kosztów dojazdu (możliwość dopłaty do przejazdów organizowanych przez Rainbow), ubezpieczenia NNW i bagażu, opłaty klimatycznej, wycieczek lokalnych, posiłków innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z obiektów, napojów do posiłków jeśli w opisie obiektów nie podano inaczej oraz innych wydatków osobistych.

Informacje o hotelu

Ładuję

Ładowanie mapy i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 4 °C temperatura w nocy 1 °C

 • Temperatura wody 4 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 3 °C temperatura w nocy 1 °C

 • Pon 2 °C temperatura w nocy 0 °C

 • Wt 3 °C temperatura w nocy 0 °C

 • Śr 3 °C temperatura w nocy 0 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień