Hotel Messa

Polska, Pomorze, Władysławowo

Więcej o hotelu

od 154 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Nasza ocena

Brak ocen 0,0/5
Travelplanet

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Opis hotelu

Numer hotelu: 231 672

Kraj

POLSKA

Opis

Hotel Dom Kuracyjny Messa trzygwiazdkowy obiekt położony ok. 1 km od piaszczystej plaży w popularnym kurorcie Władysławowo z idealnie czystą wodą, złocistym pisakiem i mnóstwem atrakcji. Do dyspozycji gości: komfortowe pokoje z balkonami z widokiem na morze, a także bogata oferta medyczna.
Dom Kuracyjny Messa oferuje swoim gościom komfortowe pokoje wyposażone w: TV, Internet, lodówkę, czajnik, łazienkę z kabiną prysznicową, komplet ręczników, kosmetyki, suszarkę do włosów. Wszystkie pokoje są z balkonami zlokalizowane od strony północnej i wschodniej z cudownym widokiem na morze. Dodatkowo bezpłatnie na recepcji dostępne są: deska do prasowania i żelazko, parawany, koce na plażę, wanienka do kąpieli dla dzieci, kijki Nordic Walking.
Hotel Messa posiada szeroką ofertę medyczną dla swoich gości m. in.: fizykoterapia, krioterapia, hydroterapia, masaże lecznicze, kinezyterapia. Korzystanie z nich to kompletna pomoc w powrocie do zdrowia, to osiągnięcie komfortu i stanu najwyższego relaksu. W ofercie również masaże, zabiegi na twarz i ciało.
Restauracja Hotelu Messa to miejsce, w którym można skosztować najlepszych potraw kuchni międzynarodowej oraz polskiej. Szef kuchni wraz ze swoim zespołem przygotowuje również wyszukane potrawy kuchni kaszubskiej. Ofertę kulinarną uzupełnia szeroka gama alkoholi w hotelowym barze.

Lokalizacja

Hotel Dom Kuracyjny Messa znajduje się, w położonym nad morzem Władysławowie u nasady Półwyspu Helskiego. Czysta plaża, otwarta przestrzeń morza, nasycone jodem powietrze, romantyczne wschody i zachody słońca, bogata flora i fauna - to miejsce, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

Dojazdu samochodem

Do Władysławowa najwygodniej dojechać drogą nr 6 oraz 216 od strony Trójmiasta. Po wjeździe do miasta należy trzymać się głównej drogi aż do ronda, na którym należy skręcić w lewo w al. Niepodległości, a po chwili w prawo w ul. 1000 lecia Państwa Polskiego. Hotel Messa znajduje się zaraz po skręcie po lewej stronie ulicy.
Odległość od Gdyni to ok 40 km, od Bydgoszczy - 220 km, a od Warszawy - 405 km.

Dojazd pociągiem i autobusem

Pociągiem można dojechać bez problemu z całej Polski do Gdyni, gdzie należy przesiąść się na pociąg do Władysławowa. W wakacje kursują też pociągi bezpośrednie m.in. z Warszawy. Hotel Messa jest oddalony o 500 metrów od dworca kolejowego we Władysławowie.

Atrakcje

Aleja Gwiazd Sportu - jedyna w Polsce, zbudowana przed Ośrodkiem Przygotowań Olimpijskich "Cetniewo". Począwszy od 2000 roku upamiętnia się tam znakomitych polskich sportowców i trenerów. Ich nazwiska są umieszczone na odlanych z brązu gwiazdach, a te z kolei są wmurowane w potężne, dwustukilogramowe bloki granitowe.
Krzywy Domek - Odwrócony Domek - ma swoją nadmorską wersję również we Władysławowie. Dom na Dachu stoi na terenie wspomnianego wcześniej Ośrodka Cetniewo - z wejściem od ulicy Sportowej. Kilku - kilkunastominutowa wizyta wystawia na zabawną próbę zmysł równowagi i pracę błędnika, który otrzymuje na miejscu sprzeczne informacje. Jest nietypową przygodą dla całej rodziny, po której można podzielić się niecodziennymi wrażeniami.
Lunapark Sowiński - wesołe miasteczko - jedno z największych w Polsce, symbol wakacyjnej, Lunapark Sowiński - atrakcje Władysławowa dobrej rozrywki nad morzem dla każdego. Rodziny z dziećmi, single, pary i grupy przyjaciół znajdują tutaj co roku nowe atrakcje. Świetna lokalizacja u nasady Mierzej Helskiej pozwala podziwiać malownicze krajobrazy morza i Zatoki Puckiej z wagoników młyna widokowego.
Ocean Park - to atrakcja dla wszystkich, którzy lubią rozrywki typu oceanarium lub akwarium - bez zanurzania się w wodzie. W jednym miejscu zebrano we Władysławowie morskie i oceaniczne zwierzęta z różnych stref klimatycznych - od tropików po Antarktydę.
Dom Rybaka i jego wieża widokowa - oferują przepiękną panoramę na Władysławowo i Półwysep Helski. Do dyspozycji dwa tarasy widokowe: większy na poziomie 45 m npm i mniejszy (kula) 63 m npm.
Na trzecim piętrze wieży znajduje się oryginalne, prywatne Muzeum Motyli. W swojej kolekcji muzeum posiada zbiór ponad 1400 motyli i 1000 owadów z całego świata, gromadzonych przez dwa pokolenia w jednej rodzinie. Najstarsze prezentowane gabloty i okazy pochodzą z 1906 roku i w nienaruszonym stanie do dnia dzisiejszego przetrwały dwie wojny światowe. Na wystawie można zapoznać się z najciekawszymi zjawiskami występującymi w tym niesamowitym pełnym kolorów i różnorodności kształtów świata motyli.
Wąwóz Chłapowski - ok. 2,5 km na zachód od centrum Władysławowa - często jest określany kaszubskim mianem "Rudnik". Idąc ścieżką około 350 metrów od drogi (z bazaltowej, wołyńskiej kostki brukowej), prowadzącej do Jastrzębiej Góry - dochodzimy do plaży, z której pięknie widać klif rozewski z latarnią morską. Sam spacer również cieszy oczy za sprawą roślinności, m.in. chronionych krzewów żarnowca oraz rokitnika, które dobrze utrzymują w ryzach luźną, piaszczystą ziemię. Same owoce żarnowca są ulubionym pokarmem ptaków, a rokitnika zbierano kiedyś do przetworów za sprawą dużej zawartości witaminy C.
Bitwa pod Świecinem (ok. 25 km od Władysławowa) - widowiskowa inscenizacja przełomowej bitwy z 1462 roku jaka rozegrała się między wojskami polskimi i krzyżackimi. Efektowna rekonstrukcja ma na celu odtworzyć także życie obozowe rycerzy i żołnierzy zaciężnych z tamtych czasów. Widowisku towarzyszy wiele atrakcji przygotowanych przez rekonstruktorów dla publiczności.

Cena zawiera

- Codzienne śniadania
- 10% rabatu na zabiegi SPA
- Nielimitowane korzystanie z sali rekreacyjnej i pokoju zabaw dla dzieci (zgodnie z dostępnością)
- Bezpłatny parking
- Internet Wi-Fi
- Podatek VAT

Cena nie zawiera

- Opłata klimatyczna (w wysokości 2 zł za osobę na dobę)
- Pozostałe usługi hotelu

Pokój 2-os. Standard

Komfortowo zaprojektowany pokój wyposażony w TV, lodówkę, czajnik, Wi-Fi oraz balkon. W łazience: prysznic, ręczniki, kosmetyki do kąpieli i suszarka do włosów.

Oferta

HB, Oferta bezzwrotna (P2S2 EX1A-B, 13357)

Mocne strony

- W centrum Władysławowa, 1 km. od plaży
- Baza zabiegowa i odnowy biologicznej
- Wyszukane potrawy kuchni kaszubskiej

Informacje o hotelu

Ładuję

Ładowanie mapy i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 3 °C temperatura w nocy 0 °C

 • Temperatura wody 4 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 5 °C temperatura w nocy 2 °C

 • Pt 5 °C temperatura w nocy 2 °C

 • Sob 3 °C temperatura w nocy 0 °C

 • Ndz 3 °C temperatura w nocy 1 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień