Hotel Diuna (Jastrzębia Góra)

Polska, Pomorze, Jastrzębia Góra

Więcej o hotelu

od 910 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Nasza ocena

Brak ocen 0,0/5
Travelplanet

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Opis hotelu

Numer hotelu: 235 306

Miejscowość

Jastrzębia Góra

COVID INFO!

wszystkie atrakcje na miejscu oraz udogodnienia w obiekcie i skorzystanie z nich jest uzależnione od aktualnych obostrzeń pandemicznych i przepisów dotyczacych Covid-19 - sprawdź aktualne wymogi w biurze lub u Agenta

Opis obiektu

położony ok. 300 m od plaży, przy spokojnej, bocznej uliczce, z dala od zgiełku głównej drogi, na bezpiecznym i ogrodzonym terenie w zachodniej części Jastrzębiej Góry. Wejście na plażę w centrum Jastrzębiej Góry wymaga pokonania ponad stu schodów, jednak lokalizacja Diuny umożliwia także zejście na plażę łagodną ścieżką przez las. Kilka minut spacerem do śródmiejskiej promenady ze swymi restauracjami, kawiarniami i sklepikami.

Do dyspozycji gości

boisko wielofunkcyjne, plac zabaw, wewnętrzna i zewnętrzna siłownia, zadaszony grill, tenis stołowy, klimatyzowana jadalnia w słonecznej rotundzie, sala konferencyjno-dyskotekowa, 2 sale dydaktyczne, piłkarzyki, ambulatorium.

Zakwaterowanie

pokoje 2, 3, 4 osobowe z łazienką, TV, balkonem, wyposażone w czajnik, parawan, leżaki plażowe.

Wyżywienie

3 posiłki dziennie w formie bufetu

W cenie pobytu

3 posiłki dziennie w formie bufetu - także dania wegetariańskie, voucher zniżkowy 10% ważny przez rok na oferty specjalne w Diunie (Święta, Sylwester, Wielkanoc, Majówka 2021).

Informacje dodatkowe

Pierwsze dziecko do 15 lat - pobyt gratis, drugie i trzecie dziecko do 15 lat 50% zniżki. Możliwość wypożyczenia kijków do Nordic Walking. Na miejscu płatna taksa klimatyczna - ok. 2,-zł/os. dzień, opłata za parking - niestrzeżony - 10,-zł/noc, opłata za psa 15,-zł/noc. Pobyty - 7 nocy piątek-piątek.

Opis miejscowości

JASTRZĘBIA GÓRA - jedna z najpiękniejszych miejscowości wśród kąpielisk nadmorskich, wysokie klifowe wybrzeże zmusza do odrobiny wysiłku, by zejść na plażę z czystym białym piaskiem. Jastrzębia Góra swoją sławę zawdzięcza szczególnie walorom przyrodniczym i pięknym plażom, które w tym rejonie są jednymi z atrakcyjniejszych nad polskim morzem. Cicha, czysta i szeroka plaża stanowi idealne miejsce dla kąpieli słonecznych i wodnych. Zwolennicy czynnego wypoczynku znajdą tu bardzo dobrze wyposażone zaplecze sportowe (skutery wodne, deski windsurfingowe, zjeżdżalnia wodna itd.). Do nie lada atrakcji należy zwiedzanie owianej legendami latarni morskiej (Rozewie) oraz Muzeum Latarnictwa Morskiego.

Informacje o hotelu

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 2 °C temperatura w nocy -1 °C

 • Temperatura wody 4 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 1 °C temperatura w nocy -2 °C

 • Pt 1 °C temperatura w nocy -1 °C

 • Sob -2 °C temperatura w nocy -4 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień