Hotel VacationClub Świnoujście Apartments

Polska, Morze Bałtyckie, Świnoujście

Więcej o hotelu

od 71 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Nasza ocena

Brak ocen 0,0/5
Travelplanet

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Opis hotelu

Numer hotelu: 230 739

Kraj

POLSKA

Opis

VacationClub Świnoujście Apartments to nowoczesny obiekt oferujący komfortowe jedno i dwupokojowe apartamenty rozmieszczone w atrakcyjnych lokalizacjach Świnoujścia.
Apartamenty standard składają się z 1 pokoju i mogą pomieścić nawet 4 osoby. W każdym apartamencie znajduje się doskonale wyposażony aneks kuchenny, podwójne łóżko oraz rozkładana sofa, telewizor i bezprzewodowy dostęp do internetu. Apartamenty standard zlokalizowane są do 500 metrów od plaży.
Apartamenty deluxe składają się z dwóch pokoi: sypialni z podwójnym łóżkiem oraz salonu z rozkładaną sofą. Oprócz tego, w apartamentach deluxe przygotowano telewizor, bezprzewodowy dostęp do internetu oraz doskonale wyposażony aneks kuchenny. Apartamenty deluxe są zlokalizowane maksymalnie 1 km od plaży.
Goście apartamentów mogą korzystać z aquaparku mieszczącego się w luksusowym Radisson Blu Resort Świnoujście. Znajdują się w nim: basen pływacki, basen rekreacyjny z atrakcjami, m.in. sztuczną falą, basen dla dzieci ze zjeżdżalniami, 4 zjeżdżalnie, w tym dwie pontonowe, "rwąca rzeka", 4 jacuzzi, spray park, a także strefa saun z tepidarium. Ponadto, za dodatkową opłatą, Goście VacationClub™ mogą korzystać z gabinetów Wellness, w których wykonywane będą zabiegi upiększające i zdrowotne, masaże, zabiegi hydroterapii oraz inne.

Lokalizacja

Apartamenty studio: zlokalizowane do max. 2 km do plaży: ul. Uzdrowiskowa 5-48B, Cieszkowskiego 6, Zdrojowa 22-24, Wyspiańskiego 34E, Wojska Polskiego 2-18, Orzeszkowej 5, Chrobrego 44, Armii Krajowej 5.
Apartamenty standard: zlokalizowane do max. 2 km do plaży: ul. Uzdrowiskowa 5-48B, Cieszkowskiego 6, Zdrojowa 22-24, Wyspiańskiego 34E, Wojska Polskiego 2-18, Orzeszkowej 5, Chrobrego 44, Żeromskiego 29-31, Kapitańska 10, Bohaterów Września 15-16, Bałtycka 10, Słowackiego 17, Chełmońskiego 2B-9.
Apartamenty deluxe: zlokalizowane do 700 m do plaży: ul. Uzdrowiskowa 5-48B, Cieszkowskiego 6, Zdrojowa 22-24, Orzeszkowej 5, Chrobrego 44, Żeromskiego 29-31, , Bałtycka 10.

Dojazdu samochodem

Aby dotrzeć do budynku Recepcji należy kierować się drogą krajową numer 3, a następnie skorzystać z przeprawy promowej. Po zjechaniu z promu trzeba wjechać w ulicę Wodną, skręcić w lewo w Wybrzeże Władysława IV, następnie w prawo w ulicę Bolesława Chrobrego i po koło 1,3 km w lewo w ulicę Uzdrowiskową. Po chwili należy skręcić w prawo. Budynek recepcji VacationClub znajduje się po prawej stronie.
Odległość od Koszalina - 156 km, od Warszawy - 653 km, od Krakowa - 745 km, od Wrocławia - 452 km.
Apartamenty studio są zlokalizowane do max. 2 km do plaży: ul. Uzdrowiskowa 5-48B, Cieszkowskiego 6, Zdrojowa 22-24, Wyspiańskiego 34E, Wojska Polskiego 2-18, Orzeszkowej 5, Chrobrego 44, Armii Krajowej 5.
Apartamenty Standard są zlokalizowane do max. 2 km do plaży: ul. Uzdrowiskowa 5-48B, Cieszkowskiego 6, Zdrojowa 22-24, Wyspiańskiego 34E, Wojska Polskiego 2-18, Orzeszkowej 5, Chrobrego 44, Żeromskiego 29-31, Kapitańska 10, Bohaterów Września 15-16, Bałtycka 10, Słowackiego 17, Chełmońskiego 2B-9
Apartamenty Deluxe są zlokalizowane do 700 m do plaży: ul. Uzdrowiskowa 5-48B, Cieszkowskiego 6, Zdrojowa 22-24, Orzeszkowej 5, Chrobrego 44, Żeromskiego 29-31, , Bałtycka 10

Dojazd pociągiem i autobusem

Do Świnoujścia można dojechać pociągami regionalnymi ze Szczecina, a w sezonie z większości głównych miast Polski.

Atrakcje

Świnoujście to prawdziwy nadmorski kurort z sanatoriami, zakładami przyrodoleczniczymi, znakomitą bazą pobytową dla kuracjuszy i turystów. Oprócz tego, jest to ważny port, jako jedyne miasto w Polsce usytuowany na wyspach. Historyczne centrum miasta utworzone jest przez plac Wolności (Mały Rynek) i plac Słowiański (Wielki Rynek).
Warto zobaczyć:
- Muzeum Rybołówstwa Morskiego z siedzibą w dawnym ratuszu
- Fort Anioła wybudowany w latach 1854-1858
- Fort Zachodni
- Kościół pw. NMP Gwiazdy Morza "Stella Maris"
- Park Zdrojowy z XIX wieku
- Dawna stocznia
- Woliński Park Narodowy

Cena zawiera

- Nocleg
- Korzystanie z aquaparku mieszczącego się w luksusowym Radisson Blu Resort (przy Alei Baltic Molo 2) - 1 godzina dziennie GRATIS, a każda kolejna minuta lub godzina z 50% rabatem (zgodnie z dostępnością)
- Bezpłatny parking (ilość miejsc ograniczona)
- Internet Wi-Fi
- Podatek VAT

Cena nie zawiera

- Wyżywienie
- Jednorazowa obowiązkowa opłata za sprzątanie w wysokości 180 zł (płatne na miejscu)
- Kaucja zwrotna w wysokości 400 zł
- Opłata klimatyczna (w wysokości 4,40 zł/ doba/ osoba)
- Pozostałe usługi hotelu

Apartament 2-os. Studio

Apartamenty studio (1 pokojowe) mogą pomieścić 2 osoby. Do dyspozycji Gości jest podwójne łóżko lub rozkładana i przystosowana sofa.

Oferta

RO, Oferta zwrotna (A6DP-Z4, 14796)

Apartament 3-os. Studio

Apartamenty studio (1-pokojowe) mogą pomieścić 3 osoby. Do dyspozycji gości jest podwójne łóżko oraz rozkładana i przystosowana do spania sofa. Apartamenty są zlokalizowane do max. 2 km od plaży.

Apartament 4-os. Deluxe

Apartamenty deluxe składają się z dwóch pokoi dla 4 osób. Do dyspozycji wypoczywających jest sypialnia z podwójnym łóżkiem oraz salon z rozkładaną i przystosowaną do spania sofą. Apartamenty deluxe są zlokalizowane do 700 m od plaży.

Apartament 2-os. Deluxe

Apartamenty deluxe składają się z dwóch pokoi dla 2 osób. Do dyspozycji wypoczywających jest sypialnia z podwójnym łóżkiem oraz salon z rozkładaną i przystosowaną do spania sofą. Apartamenty deluxe są zlokalizowane do 700 m od plaży.

Apartament 4-os. Standard

Apartamenty standard składają się z jednego pokoju przeznaczonego dla 4 osób. Do dyspozycji wypoczywających jest sypialnia z małżeńskim łóżkiem oraz salon z rozkładaną i przystosowaną do spania sofą. Apartamenty standard są zlokalizowane do max. 2 km od plaży.

Apartament 2-os. Standard

Apartamenty standard składają się z jednego pokoju przeznaczonego dla 2 osób. Do dyspozycji wypoczywających jest sypialnia z małżeńskim łóżkiem oraz salon z rozkładaną i przystosowaną do spania sofą. Apartamenty standard są zlokalizowane do max. 2 km od plaży.

Apartament 4-os. Deluxe Plus

Apartamenty Deluxe Plus składają się z dwóch pokoi dla 4 osób. Do dyspozycji wypoczywających jest sypialnia z podwójnym łóżkiem oraz salon z rozkładanymi i przystosowanymi do spania sofami. Apartamenty Deluxe Plus są zlokalizowane do 700 m od plaży.

Apartament 6-os. Deluxe Plus

Apartamenty Deluxe Plus składają się z dwóch pokoi dla 6 osób. Do dyspozycji wypoczywających jest sypialnia z podwójnym łóżkiem oraz salon z rozkładanymi i przystosowanymi do spania sofami. Apartamenty Deluxe Plus są zlokalizowane do 700 m od plaży.

Mocne strony

- Apartamenty o różnych lokalizacjach
- Dostęp do Aquaparku w Radisson Blu
- Położenie między 0,5-1 km. od plaży
- Apartamenty z aneksem kuchennym

Informacje o hotelu

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 5 °C temperatura w nocy 3 °C

 • Temperatura wody 3 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 5 °C temperatura w nocy 3 °C

 • Pon 7 °C temperatura w nocy 3 °C

 • Wt 6 °C temperatura w nocy 3 °C

 • Śr 8 °C temperatura w nocy 4 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień