Hotel NAT Kołobrzeg (Górnik)
Ocena: 3/5Polska, Morze Bałtyckie, Kołobrzeg
Klienci nie ocenili jeszcze tego hotelu Hotel nie został oceniony
od 414 zł za os.
Wybraliśmy dla was
Prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach
Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach
Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży
Wybierz termin
Nieoficjalny opis hotelu
Kraj
POLSKAOpis długi
Hotel położony w pięknej i cichej okolicy nadbałtyckiego parku, blisko morza. Hotel jest także obiektem sanatoryjnym z pełna bazą zabiegową.
Zakwaterowanie
pokoje 2- osobowe z balkonem (pokoje na parterze z tarasem otwartym), telefonem, lodówką.Na zapytanie - apartamenty 2 - 4 osobowe oraz pokoje typu studio składające się z 2 pokoi - sypialni z podwójnym łóżkiem oraz saloniku wyposażonego w komplet wypoczynkowy i dwa fotele, lodówkę, czajnik bezprzewodowy.
W obiekcie
basen, sauna, jacuzzi, baza zabiegowa, usługi Spa & Wellness, zabiegi terapeutyczne, odnowa biologiczna, kawiarnia, jadalnia, winda, taras widokowy, wypożyczalnia rowerów, zadaszone miejsce na grilla, parking płatny, nieogrodzony, niestrzeżony, monitorowany, oświetlony.W cenie pobytu
min. 3 noce, 3 posiłki dziennie lub śniadania – w zależności od sezonu, korzystanie z basenu – 1 h/dziennie (w godzinach otwarcia).Informacje dodatkowe
dopłata do pokoju typu Studio – 130,-zł/noc/pokój. Pobyty z pełnym wyżywieniem zaczynają się kolacją, a kończą śniadaniem. Taksa klimatyczna płatna dodatkowo na miejscu.KOŁOBRZEG największe uzdrowisko na polskim wybrzeżu, zasobne w złoża borowin i solanki; port handlowy, pasażerski i rybacki. Znajduje się tutaj wiele zabytków architektury, kultury i sztuki. Wolny czas można spędzić na licznych trasach wycieczkowych dla pieszych i rowerzystów, rowerzystów, w kręgielni, kinie, galeriach lub muzeum; wieczorem można podziwiać miasto z jedynej w województwie podświetlonej windy panoramicznej oraz z tarasu widokowego Latarni Morskiej. Pobyt uprzyjemnią z pewnością rejsy po morzu statkami pasażerskimi. Wędkarze znajdą wiele atrakcyjnych miejsc do realizowania swoich pasji.
CENA ZAWIERA
min. 3 noce, 3 posiłki dziennie lub śniadania – w zależności od sezonu, korzystanie z basenu – 1 h/dziennie (w godzinach otwarcia).
CENA NIE ZAWIERA
Taksa klimatyczna, parking
Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.
Nieoficjalny opis hotelu
Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?
Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!
Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.
Ładowanie położenia hotelu i opisu...
Pogoda
Aktualna pogoda
-
Temperatura powietrza 3 °C
Najlepsze miesiące na wakacje w tym miejscu
- Najlepszy
- Dobry
- Niski sezon
- Styczeń: Niski sezon
- Luty: Niski sezon
- Marzec: Dobry
- Kwiecień: Dobry
- Maj: Najlepszy
- Czerwiec: Najlepszy
- Lipiec: Najlepszy
- Sierpień: Najlepszy
- Wrzesień: Dobry
- Październik: Dobry
- Listopad: Dobry
- Grudzień: Najlepszy







