Hotel Sobienie Królewskie (Sobienie Jeziory)

Polska, Mazowsze, Sobienie Szlacheckie

Więcej o hotelu

od 99 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Nasza ocena

Brak ocen 0,0/5
Travelplanet

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Opis hotelu

Numer hotelu: 221 367

Kraj

POLSKA

Opis

Hotel Sobienie Królewskie Golf & Country Club mieści się w pałacu, który został odbudowany i odrestaurowany z wzniesionej w połowie XIX wieku rezydencji rodziny Jezierskich.
Wnętrza zostały wykończone z niezwykłą dbałością o szczegóły. Całość została zaadaptowana na profesjonalne Centrum Konferencyjne ze stylową i komfortową bazą noclegową. Hotel oferuje 150 miejsc noclegowych. Do dyspozycji gości oddaje także sześć sal konferencyjnych w kompleksie pałacowym i dwie sale konferencyjne na polu golfowym.
Kompleks pałacowy składa się z sześciu budynków, usytuowanych na jednej posiadłości, położonych wokół 9 hektarowego przepięknego parku. Dla Gości Hotel Sobienie Królewskie przygotował stylowe i komfortowo wyposażone pokoje i apartamenty z malowniczym widokiem na park. Stwarzają one znakomite warunki na wymarzony wypoczynek. Wszystkie pokoje wyposażono w nowoczesną łazienkę z suszarką do włosów i zestawem kosmetyków, telewizor, czajnik elektryczny oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu.
Hotel oddaje do dyspozycji swoich Gości bezpłatny basen. Dodatkowo można też skorzystać z ekskluzywnego SPA, oferującego szeroki zakres masaży, rytuałów oraz zabiegów na twarz i ciało - wymagana jest wcześniejsza rezerwacja.

Lokalizacja

Hotel usytuowany jest w otoczeniu malowniczego parku krajobrazowego, blisko doliny Wisły w miejscowości Sobienie Szlacheckie. Od granic Warszawy dzieli go zaledwie 30 km.

Dojazdu samochodem

Od strony Warszawy najlepiej jechać drogą nr 801 w kierunku Dęblina i Puław. W miejscowości Sobienie-Jeziory należy skręcić w lewo w drogę nr 739 - hotel znajduje się po lewej stronie drogi, ok. 3 km. od skrzyżowania.

Dojazd pociągiem i autobusem

Hotel położony jest na uboczu w oddali od głównych szlaków komunikacyjnych. Można dojechać autobusem z Warszawy lub Otwocka do pobliskiej miejscowości Sobienie-Jeziory (ok. 3,5 km. od hotelu) lub pociągiem do Góry Kalwarii (ok. 15 km. od hotelu) i tam przesiąść się w taksówkę.

Atrakcje

Hotel Sobienie Królewskie to moc atrakcji dla każdego. Pole golfowe, korty tenisowe i wiele innych atrakcji dla najmłodszych gości.
Tereny wokół hotelu idealnie nadają się na wędrówki piesze oraz wycieczki rowerowe. Malownicza okolica pozwala na aktywną formę odpoczynku wśród natury i zieleni, poza zgiełkiem miasta i codzienności.
Oprócz pięknej przyrody prawdziwe perełki można znaleźć na mazowieckiej wsi. Na szczególną uwagę zasługuje Mariańskie Porzecze - w tej malutkiej wiosce (tylko 10 km. od hotelu), znajduje się niezwykły drewniany kościół wpisany na Światową Listę Dziedzictwa Narodowego UNESCO. Zachwycająca jest zarówno fasada tej świątyni, jak i bogate wnętrze, z odnowionymi niedawno iluzjonistycznymi malowidłami wykonanymi przez marianina ojca Jana Niezabitowskiego. Kościół pochodzi z epoki baroku i znajduje się w nim otoczony kultem obraz Matki Bożej Goźlińskiej.
Niemal dokładnie po drugiej stronie Wisły, na wzgórzu, wznoszą się majestatyczne ruiny zamku w Czersku - jednej z największych średniowiecznych warowni na Mazowszu, wybudowanej w drugiej połowie XIV w. Od wczesnego Średniowiecza był to ważny ośrodek administracyjny - już w XI w. istniał tutaj gród. Dzisiaj zamek dostępny jest dla zwiedzających, odbywają się tutaj także turnieje rycerskie.
Warszawa to centrum polityczne, gospodarcze i kulturalne Polski. To także miasto niezwykłe, gdzie obok historycznych budynków wyrasta nowoczesna architektura. Najważniejsze zabytki miasta to: Starówka z Rynkiem, Placem Zamkowym i Zamkiem Królewskim, Pałac w Wilanowie, Park Łazienkowski, Pałac Kultury i Nauki. Znajdują się tutaj liczne teatry, muzea, w tym nowoczesne i niezwykle popularne Centrum Nauki Kopernik oraz Muzeum Powstania Warszawskiego.

Cena zawiera

- Ważny komunikat! Dostępność do basenu, sauny, SPA oraz placu zabaw dla najmłodszych jest uzależniona od przepisów sanitarnych
- Codzienne śniadania w formie bufetu (w przypadku liczby gości poniżej 20 osób, śniadania serwowane)
- Możliwość korzystania z placu zabaw dla najmłodszych
- Nielimitowany dostęp do basenu (zgodnie z dostępnością)
- Dostęp do sauny i jacuzzi (zgodnie z dostępnością)
- Bezpłatny parking
- Internet Wi-Fi
- Podatek VAT

Cena nie zawiera

Pozostałe usługi hotelu

Pokój 2-os.

Stylowo wykończony pokój z nowoczesnym wyposażeniem. W każdym pokoju TV, Internet, zestaw kosmetyków i ręczniki.

Oferta

BB, Oferta zwrotna (P2-Z2, 14847)

Mocne strony

- Na terenie rozległego, pięknego parku
- Basen
- SPA i centrum odnowy biologicznej

Informacje o hotelu

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 9 °C temperatura w nocy 1 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 9 °C temperatura w nocy 1 °C

 • Czw 9 °C temperatura w nocy 3 °C

 • Pt 3 °C temperatura w nocy 0 °C

 • Sob 2 °C temperatura w nocy -2 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień