Hotel Termalny

Ocena: /5

Polska, Łódzkie, Uniejów

od 435 za os.

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 221 380

Kraj

POLSKA

OpisHotel Termalny**** położony jest w Uniejowie, w malowniczej okolicy, nad rzeką Wartą. Sąsiaduje on z Zamkiem Arcybiskupów Gnieźnieńskich oraz Kompleksem Termalnym. Dzięki swojemu położeniu i architekturze hotel łączy sielski spokój małego miasteczka z bogatą ofertą turystyczną. Udogodnienia: Bar / restauracja, Klimatyzacja, Pobyt z pupilem, Winda, Dla niepełnosprawnych, Parking, Płatność kartą

LokalizacjaUniejów położony jest nad rzeką Wartą, w województwie łódzkim w centralnej części Polski. Całe miasto ma charakter turystyczny.

Dojazdu samochodemObiekt położony jest 12 km od autostrady A2, dzięki czemu dojazd do hotelu nie stanowi problemu. Jadąc od strony Łodzi należy kierować się DK14 i na wysokości miejscowości Sosnowiec zjechać na A2, następnie wybrać zjazd na Wartkowice i jechać dalej DW469 do DK72. Jadąc od strony Poznania należy również jechać autostradą A2 i zjechać na Dąbie

Odległość od innych miast: Łódź – 65 km, Poznań – 154 km, Warszawa – 171 km.

Dojazd pociągiem i autobusemDojazd do Uniejowa jest możliwy z Łodzi, należy skorzystać przy tym z transportu prywatnych przewoźników autokarów.

Pokój 2-os.

Nowoczesny i elegancki pokój wyposażony w klimatyzację, telewizor, internet bezprzewodowy, a także prywatną łazienkę z kabiną prysznicową.

OfertaBB, Oferta zwrotna (P2-Z, 24762)

Oferta zawiera- Codzienne śniadania w formie bufetu
- 10% rabatu na menu a' la carte
- Parking (50 m od obiektu)
- Internet Wi-Fi
- Podatek VAT

Oferta nie zawieraPozostałe usługi hotelu


Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.

+48 71 771 76 83

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Więcej hoteli, które mogą Cię zainteresować