Hotel Wyspiański

Ocena: 3/5

Polska, Kraków, Kraków

Więcej o hotelu

od 291 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 185 618

Kraj

POLSKA

OpisHotel Wyspiański to 3-gwiazdkowy, komfortowy obiekt położony w samym sercu Krakowa, tuż przy Plantach. Jest idealny zarówno dla gości biznesowych jak i turystów. Znajduje się w centrum, niedaleko krakowskiego Rynku Głównego, blisko dworców PKP i PKS oraz galerii handlowej. Posiada strzeżony parking i wspaniałą lokalizację.
Udogodnienia: Restauracja, Bar, Sala zabaw dla dzieci, Kącik zabaw dla dzieci, Pobyt z pupilem, Winda, Dla niepełnosprawnych, Parking monitorowany, Parking strzeżony, Parking, Płatność kartą

LokalizacjaHotel zlokalizowany jest w centrum Krakowa, przy samych Plantach, zaledwie kilka minut pieszo od dworców kolejowego i autobusowego

Dojazdu samochodemHotel Wyspiański znajduje się w centrum Krakowa, dokąd można dojechać samochodem, pamiętając o obowiązującej strefie płatnego parkowania oraz ograniczeniach ruchu w ścisłym centrum miasta. Najlepiej zjechać z zachodniej obwodnicy Krakowa na węźle Tynieckim w ul. Tyniecką, która doprowadzi do dzielnicy Dębniki. Tam skręcić w prawo w ul. Zielińskiego, następnie trzymać się prosto ul. Monte Cassino, przez Most Grunwaldzki, ul. Dietla aż do skrzyżowania z ul. Stradomską. Tam skręcić w lewo, następnie w prawo w ul. Św. Gertrudy i jadąc dalej wzdłuż Plant, dojedzie się do ul. Westerplatte, przy której po prawej stronie znajduje się hotel. Wjazd na parking jest od ul. Zyblikiewicza (należy skręcić w prawo, parking mieści się tuż za hotelem).

Odległość od Warszawy – 300 km, Poznania – 460 km, Wrocławia – 270 km.

Dojazd pociągiem i autobusemPołączenia autobusowe i kolejowe z Krakowem oferuje wiele miast w Polsce. Hotel Wyspiański znajduje się w odległości 650 m od dworca kolejowego Kraków Główny i sąsiadującego z nim dworca autobusowego MDA. Dojście do obiektu jest niezmiernie proste, prowadzi na południe ul. Westerplatte, wzdłuż której ciągną się krakowskie Planty i przy której mieści się Hotel Wyspiański.

2-osobowy twin

Pokój z widokiem na miasto, TV, wifi, łazienką

OfertaRO, Oferta zwrotna (3OS-Z, 12580)

Oferta zawiera- Nocleg w wybranym pokoju
- Internet Wi-Fi
- Podatek VAT

Oferta nie zawieraPozostałe usługi hotelu


2-osobowy double

Pokój z widokiem na miasto, TV, wifi, łazienką

3-osobowy

Pokój z widokiem na miasto, TV, wifi, łazienką

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

  • TV TV tak
  • Fitness Fitness tak
  • Bar Bar tak
  • Ułatwienia dla niepełnosprawnych Ułatwienia dla niepełnosprawnych tak
  • Hotelowa restauracja Hotelowa restauracja tak

Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

Jesteśmy dostępni pn. - pt: 7:00 - 23:00, sb. - nd.: 8:00 - 22:00.

+48 71 771 76 55

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Więcej hoteli, które mogą Cię zainteresować