Hotel Cracow Stay Apartments

Polska, Kraków, Kraków

Więcej o hotelu

od 90 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Nasza ocena

Brak ocen 0,0/5
Travelplanet

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Opis hotelu

Numer hotelu: 236 227

Kraj

POLSKA

Opis

Cracow Stay Apartments to wygodne, nowocześnie urządzone apartamenty, mogące z powodzeniem zmieścić trzy dorosłe osoby i dziecko do 3 lat. Istnieje możliwość bezpłatnego wypożyczenia łóżeczka niemowlęcego (konieczna rezerwacja). Na wyposażeniu znajdziecie pościel i ręczniki dla wszystkich osób, telewizor. Wszystkie apartamenty posiadają rzecz jasna dostęp do internetu (WiFi).
Każdy posiada własną kuchnię, wyposażoną w podstawowy sprzęt do gotowania oraz naczynia dla 4 osób, płytę indukcyjną, lodówkę, czajnik elektryczny oraz stół z krzesłami. W łazience znajdziecie wannę z prysznicem. Jest tam także pralka.
Jeśli przyjeżdżacie do Krakowa samochodem, warto zapewnić sobie miejsce parkingowe. Jego rezerwacja to koszt 25 zł/dobę.

Lokalizacja

Cracow Stay Apartments znajdują się w Krakowie, przy ul. Kapelanka, 10 minut samochodem lub komunikacją miejską od Wawelu i Kazimierza. Sąsiadują z rozległym terenem zielonym: Skałkami Twardowskiego i Zakrzówkiem.

Dojazdu samochodem

Jadąc do Krakowa od strony Warszawy korzystamy przeważnie z drogi krajowej nr 7, a od Katowic i Wrocławia z autostrady A4. Kierując się w stronę centrum miasta docieramy na Aleje Trzech Wieszczów. Po przekroczeniu Wisły Mostem Dębnickim należy skręcić w prawo na Rondzie Grunwaldzkim w ul. Monte Cassino, a następnie w lewo w ul. Kapelanka. Cracow Stay Apartments znajdują się po prawej stronie ulicy, około 1 km dalej.
Odległość od Warszawy to ok. 350 km, a z Katowic ok. 75 km.

Dojazd pociągiem i autobusem

Kraków ma dobre połączenia kolejowe z większością polskich miast, w szczególności z Warszawą czy Gdańskiem. Z Dworca Głównego można dotrzeć do Cracow Stay Apartments bezpośrednim tramwajem. Podróż zajmie ok. 20 minut.

Atrakcje

Kraków to najchętniej odwiedzane miasto w Polsce, dawna stolica i miejsce z kilkusetletnią historią, którą da się odczuć na każdym kroku. Tętni życiem przez cały rok, w dzień i w nocy.
Pośród najważniejszych atrakcji nie sposób nie wymienić Rynku Głównego z Kościołem Mariackim, Sukiennicami, wieżą ratuszową i dziesiątkami zabytkowych kamienic. Droga Królewska łączy zabytkowy plac miejski ze Wzgórzem Wawelskim i zamkiem, będącym siedzibą królów. W sąsiedztwie trzeba odwiedzić też dawną żydowską dzielnicę Kazimierz, która obecnie stanowi najpopularniejsze miejsce spotkań oraz zapewnia bogatą ofertę gastronomiczną i kulturalną.
Ale poza głównym szlakiem jest też wiele miejsc, które nie są aż tak bardzo znane, a wciąż potrafią zachwycić. Warto przejść przez Kładkę Bernatka i odkryć Podgórze: jeszcze na początku XX w. osobne miasto, pełne malowniczych uliczek z przyjemnymi knajpkami. Znajdziecie tam też nowoczesny budynek Cricoteki - Muzeum Tadeusza Kantora.
Z Podgórzem, po tej samej stronie Wisły sąsiaduje Zabłocie: dzielnica o przemysłowym charakterze, która dopiero od niedawna zyskuje popularność dzięki m.in. Muzeum "Fabryka Schindlera" z arcyciekawą ekspozycją poświęconą czasom II Wojny Światowej oraz Muzeum Sztuki Współczesnej MOCAK. Pomiędzy zaś Podgórzem i Zabłociem znajduje się Kopiec Krakusa - miejsce z prawdopodobnie najlepszym widokiem na Stare Miasto, szczególnie popularne w słoneczne, ciepłe dni.

Cena zawiera

- Nocleg w apartamencie z aneksem kuchennym
- Internet Wi-Fi
- Podatek VAT

Cena nie zawiera

- Parking
- Pozostałe usługi hotelu

Apartament z 1 sypialnią

Przestronny apartament z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym,

Oferta

RO, Oferta zwrotna (AZ1S-Z, 11722)

Informacje o hotelu

Ładuję

Ładowanie mapy i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 2 °C temperatura w nocy -1 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 2 °C temperatura w nocy -2 °C

 • Pt 4 °C temperatura w nocy 0 °C

 • Sob 5 °C temperatura w nocy 1 °C

 • Ndz 2 °C temperatura w nocy 0 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień