Manava Suite Resort Tahiti Ocena: 4/5 Polinezja Francuska, Tahiti, Tahiti
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Maj 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wakacje były wspaniałe, z wyjątkiem kilku szczegółów dotyczących podróży do miejsca docelowego i dostępności plaży, wszystko było zgodne z oczekiwaniami.
Wakacje były wspaniałe, z wyjątkiem kilku szczegółów dotyczących podróży do miejsca docelowego i dostępności plaży, wszystko było zgodne z oczekiwaniami.
Publiczne plaże były dalej od hotelu i potrzebna była taksówka, aby się tam dostać. Z drugiej strony na Tahiti nie ma wielu publicznych plaż, a basen hotelowy również zapewniał świetne wrażenia.
WyżywienieJedzenie w hotelu było moim zdaniem drogie, ale w porównaniu z innymi punktami gastronomicznymi w okolicy nie było dużej różnicy. Jakość i różnorodność były na wysokim poziomie.
ZakwaterowanieHotel był doskonale wyposażony, dbano o czystość. Otoczenie ciche i przyjemne.
UsługiHotel miał własne centrum wellness, restaurację, bufet i bar przy basenie, z którego roztacza się wspaniały widok na Mooreę. Miło mnie zaskoczył tzw. pokój tranzytowy, gdzie mogłam się wykąpać i trochę zrelaksować tuż przed odlotem do domu, mimo że już wymeldowałam się z hotelu.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Antonín S.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu






