Hotel Shangri - La's Al Jissah Resort

Opis hotelu

Opis hotelu wg Travelplanet.pl

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis organizatora turystyki znajduje się na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezy turystycznej po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Położenie

Ten luksusowy hotel SPA położony jest na terenie pustynnym a zarazem 15 min. od centrum stolicy - Muscatu.

Pokoje

Hotel oferuje 180 pokoi w tym 41 apartamentów. Znajdziemy w nich między innymi - internet, telewizję kablową, ekspres do kawy i herbaty, telefon, faks, sejf, balkon/ patio, ręczniki na plażę.

Do dyspozycji gości

19 restauracji i barów z kuchnią lokalną (i nie tylko), SPA, prywatna plaża, trzy baseny, centrum fitness, sauna, jacuzzi, fryzjer, kosmetyczka, pięć kortów tenisowych, możliwość nurkowania, żeglowania, windsurfing, centrum handlowe.

CENA ZAWIERA

bilet lotniczy na trasie Warszawa- Maskat- Warszawa w kwocie (min. 1800 PLN osoba dorosła oraz min. 1600 PLN dziecko/2-12 lat), transfery lotnisko -hotel-lotnisko, zakwaterowanie w hotelu ze śniadaniami, ubezpieczenie KL, NW, bagaż.

CENA NIE ZAWIERA

kosztów wizy, wydatków własnych, napiwków.

UWAGI

1.Cena przelotu została podana w najniższej taryfie obowiązującej na przelot w okresie ważności powyższej taryfy. W przypadku braku dostępności tej taryfy istnieje możliwość rezerwacji biletu w innej wyższej - za odpowiednią dopłatą.
2. Przy wylotach w okresie "Wysokiego Sezonu" obowiązuje dopłata do biletu lotniczego (zgodnie z taryfą linii lotniczej, na której został zarezerwowany przelot).
3. Cena kalkulowana zgodnie z kursem sprzedaży banku PeKaO S.A. z dnia pełnej wpłaty.
4. Przy wyjazdach do Omanu wymagana jest wiza. Wizę pobytową można otrzymać na dowolnym lotnisku na podstawie biletu powrotnego.. Wiza wydawana jest na okres 30 dni. Koszt wizy to około 20 USD/osoba.
5. Obowiązkowa kolacja 31.12.2011 265 USD/ osoba dorosła, 135 USD/ dziecko 2-11 lat.

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY