Lenka K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2026
Wykupiliśmy wakacje z ograniczonym budżetem, co oznacza, że nie mieliśmy żadnych oczekiwań co do ceny. Polecam więc, biorąc pod uwagę stosunek ceny do jakości. Meksyk bardzo nam się podobał, to piękny kraj. Byliśmy zadowoleni.
Wykupiliśmy wakacje z ograniczonym budżetem, co oznacza, że nie mieliśmy żadnych oczekiwań co do ceny. Polecam więc, biorąc pod uwagę stosunek ceny do jakości. Meksyk bardzo nam się podobał, to piękny kraj. Byliśmy zadowoleni.
Około 300 m, ale w pobliżu jest wiele plaż, więc możesz wybierać. Jeśli jednak idziesz pieszo, to będzie to spory spacer, jeśli chcesz dotrzeć na inne plaże.
WyżywienieZamówiliśmy tylko śniadanie, proste, dokładnie takie samo każdego dnia, więc jedliśmy dużo przez 13 nocy. Mieliśmy wczesny wyjazd z hotelu rano i nikt nie chciał nam przygotować śniadania w drodze, ani wieczorem, ani rano. Śniadania są serwowane od 7:00, ale to nie znaczy, że o 7:00, kiedy przyjeżdżasz, są rozładowywane, ale oni je zaczęli rozładowywać, co trwało około 15-20 minut. Dlatego wychodząc wcześnie w podróż, biorę to pod uwagę.
ZakwaterowanieMały i przytulny hotel, prawie w centrum, trochę zaniedbany wokół odkrytego basenu, sprzątany codziennie, czyste ręczniki, personel słabo znał angielski, ale starał się i był miły. Okolica była głośna, bo miasto tętni życiem nocą, ale hotel nie jest temu winien – w okolicy było mnóstwo dyskotek. Lokalizacja była absolutnie świetna. Samochód mogliśmy zaparkować bezpłatnie w hotelu Tukan, około 4 minuty spacerem od Nino. Cieszę się, że wybraliśmy mały hotel w Playa del Carmen, ponieważ Cancun nie przypadł nam do gustu.
UsługiSprzątanie było w porządku, podobnie jak czystość pokoju. Niestety, recepcja nie oferowała żadnych informacji, ani wycieczek, ani informacji o okolicy. W pokoju była klimatyzacja, ale nie było lodówki.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)






