Hotel Allegro Playacar (ex Occidental)

Meksyk, Playa del Carmen, Playa del Carmen

Więcej o hotelu

od 5 911 za osobę

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Nasza ocena

Brak ocen 0,0/5
Travelplanet

Obserwuj spodziewany rozwój cen w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Opis hotelu

Numer hotelu: 237 378

Położenie

Kompleks hotelowy położony jest przy piaszczystej plaży, 40 min. na południe od Cancun, w miejscowości Playa del Carmen, na terenie tropikalnego ogrodu.

Pokoje

286 pokoi w jednopiętrowych bungalowach, wybudowanych w polinezyjskim stylu, wyposażonych w balkon, klimatyzację, telewizję, telefon, sejf (dodatkowo płatny), ekspres do kawy/herbaty, żelazko, suszarkę do włosów.

Do dyspozycji gości

Restauracje serwujące wyśmienite dania kuchni meksykańskiej, włoskiej i międzynarodowej, bary, centrum biznesowe, sala konferencyjna na 200 osób, kantor, 2 baseny, 4 oświetlone korty tenisowe, siłownia, animacje, sporty wodne, siatkówka, koszykówka, snorkeling, lekcje nurkowania w basenie, wędkarstwo. Dodatkowo płatne usługi pralnicze, opieka medyczna, wypożyczalnia samochodów, usługi konferencyjne, salon piękności i masażu, 18-dołkowe pole golfowe, wodne sporty motorowe.
Opcja All inclusive obejmuje śniadania, lunch i kolacje, przekąski między posiłkami, napoje bezalkoholowe i alkoholowe, sporty wodne niezmotoryzowane (kayaking, snorkeling, żeglarstwo, water polo, wodny aerobik, windsurfing) oraz siatkówka, bilard, korzystanie z kortów tenisowych, aerobik, udział w wieczornej rozrywce na terenie hotelu (muzyka na żywo), lekcja nurkowania w basenie, zajęcia dla dzieci (klub 09.00-17.00), ręczniki przy basenie i na plaży.

CENA ZAWIERA

bilet lotniczy Warszawa-Cancun-Warszawa w cenie 2050 zł/os. (z przesiadką w Paryżu, z bagażem głównym do 23 kg/os. i podręcznym do 12 kg/os.), transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie 7 noclegów, wyżywienie all inclusive, ubezpieczenie Świat Multitravel + CP (choroby przewlekłe) do 100% KL + AS (amatorskie uprawianie sportu) - KL 150 000 EURO, NNW - 4 000 EURO, BAGAŻ - 400 EURO, obligatoryjnej składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny TFG 13 zł/os, oraz obligatoryjnej składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy TFP w wysokości 13 zł/os.

CENA NIE ZAWIERA

wydatków własnych, napiwków, dobrowolnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji 3,2%.

UWAGI

1. Cena przelotu została podana w najniższej taryfie obowiązującej na przelot w okresie ważności powyższej taryfy. W przypadku niedostępności tej taryfy istnieje możliwość rezerwacji biletu w innej wyższej - za odpowiednią dopłatą.
2. Przy wylotach w okresie "Wysokiego Sezonu" obowiązuje dopłata do biletu lotniczego (zgodnie z taryfą linii lotniczej, na której został zarezerwowany przelot).
3. Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami (Ustawy o obywatelstwie polskim), przy przekraczaniu polskiej granicy państwowej przez obywateli Polski posiadających podwójne obywatelstwo, podczas kontroli granicznej obowiązuje wymóg okazania polskiego dokumentu paszportowego.
4. Impreza realizowana przy min. 15 uczestnikach.
5. Na miejscu możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych z polskim przewodnikiem.

COVID-19

Ze względu na zmienną sytuację dotyczącą warunków wjazdu do poszczególnych krajów (wymagań wizowych, testów Covid-19 itd.) prosimy o zweryfikowanie tych warunków przed dokonaniem rezerwacji wyjazdu.
Zachęcamy również do śledzenia bieżących doniesień nt. zagrożenia epidemiologicznego przed wyjazdem za granicę.
Aktualne informacje na temat sytuacji w danym kraju, znajdują się na stronie www.msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/ostrzezenia

GWARANCJA NIEZMIENNOŚCI CENY

Istnieje możliwość zakupu Gwarancji Niezmienności Ceny, kwota zależna jest od koszty imprezy (na osobę). Gwarancja oznacza,że cena zarezerwowanej imprezy turystycznej nie ulegnie zmianie do dnia wyjazdu (dotyczy wzrostu kursu walut)
Gwarancja nie dotyczy sytuacji zmian w rezerwacji na życzenie klienta,które skutkują zmianą ceny świadczeń na umowie. Informacje o zakupie Gwarancji Niezmienności Ceny należy zgłosić i opłacić maksymalnie w ciągu 7 dni od daty podpisania umowy.
Do 3500 zł/osoba - 65 zł/osoba
3501 do 6000 zł/osoba - 100 zł/osoba
Od 6001 do 9000 zł/osoba - 170 zł/osoba
Powyżej 9000 zł/osoba - 250 zł/osoba

Informacje o hotelu

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 26 °C temperatura w nocy 20 °C

 • Temperatura wody 26 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 27 °C temperatura w nocy 22 °C

 • Czw 28 °C temperatura w nocy 23 °C

 • Pt 29 °C temperatura w nocy 23 °C

Najlepsze miesiące na wakacje:

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień