Znakomity wybór! Nasi Klienci byli tym hotelem zachwyceni.

Hotel Les Jardins dAgadir

Ocena: 4/5

Maroko, Agadir, Agadir

Więcej o hotelu

od 2 584 za os.

Wybierz termin

Wybraliśmy dla was

Prognozowane ceny w nadchodzących miesiącach

Wybierz termin

Nieoficjalny opis hotelu

Numer hotelu: 120 336

Opis

Położony w pobliżu plaży, Valeria Jardins D'Agadir Resort znajduje się w centrum miasta Agadir, w dzielnicy Agadir. Obiekg zachwyci Cię pięknem swoich ogrodów wykonanych z rzadkich gatunków, z tradycyjną orientalną architekturą pełną uroku i ogromną piaszczystą plażą Agadiru, która zaprasza do relaksu i odpoczynku.
Hotel  posiada 393 pokoje i apartamenty rozmieszczone w małych dwupiętrowych budynkach przypominających marokańskie riady. Budynki są oddzielone od siebie ładną alejką wyłożoną mozaikami, a wszystko to we wspaniałym parku o powierzchni 80 000 m wysadzanym palmami, różami i innymi roślinami stąd i gdzie indziej.
 
Każdy pokój jest w pełni wyposażony w: Dwa łóżka pojedyncze i dodatkowe łóżka znajdujące się w przyjemnej, małej części wypoczynkowej (jedno lub dwa w zależności od pokoju), Klimatyzacja, Telefon, Telewizor z płaskim ekranem, Mini lodówka, przestrzeń biurowa, Prysznic z suszarką do włosów, Oddzielne toalety,  Balkon lub taras, sejf (płatny)
 Główna restauracja, w której odbywa się większość posiłków w formule All Inclusive" z bufetem zimnym i gorącym, serami i deserami. Restauracja zaprasza wszystkich klientów na śniadania, obiady i kolacje w przeznaczonych do tego celu salach lub na zacienionym tarasie.  Do każdego posiłku dostępne są owoce, ciastka
Śniadanie również w formie bufetu, który doskonale łączy marokańskie smaki z bardziej tradycyjnym śniadaniem kontynentalnym. Zespół animatorów przygotował program  rekreacyjny - skorzystaj z różnych form zabawy lub relaksującej rozrywki od rana do wieczora -  turnieje sportowe, quizy, joga, wieczory tematyczne, pokazy
Więcej informacji o hotelu https://lesjardinsagadirclub.com/

DOKONANIE REZERWACJI

Każda rezerwacja wstępna, po potwierdzeniu przez Agenta/Klienta, uzyskuje status "Do potwierdzenia", co oznacza, że Organizator sprawdza dostępność miejsc w hotelu/samolocie (rodzaj pokoju lub inne składniki zarezerwowane przez Klienta)  i dopiero po sprawdzeniu dostępności nadaje rezerwacji odpowiedni status (Potwierdzona/Anulowana).

Oferta

Oferta jest realizowana w systemie dynamicznego pakietowania, w oparciu o przeloty regularnymi liniami lotniczymi. Ceny przelotów są stale aktualizowane przez linie lotnicze, dlatego od chwili złożenia zapytania rezerwacyjnego przez Klienta/Agenta do momentu potwierdzenia przez Touroperatora, mogą ulec zmianie, co jest równoznaczne z możliwością zmiany ceny całego pakietu.

Cena zawiera

CENA ZAWIERA
- ubezpieczenie (KL, NW, bagaż),
- bilet lotniczy,
- zakwaterowanie w hotelu (doba hotelowa zaczyna się zazwyczaj w dniu przyjazdu od godz. 14:00-15:00, kończy o godz.12:00),
- wyżywienie według wybranej opcji,
- bagaż podręczny w przypadku przelotów liniami rejsowymi (Marakesz/Agadir) i czarterowymi (Agadir),
- bagaż główny w przypadku przelotów liniami czarterowymi (Agadir),
- transfer lotnisko-hotel-lotnisko (transfer prywanty Agadir, Shuttle bus Marrakesz)
- opieka rezydenta Agadir
UWAGA! PODSTAWA CENY NIE ZAWIERA:- bagaży w przypadku przelotów liniami Wizzair i Ryanair ( 10 kg podręczny oraz bagaże rejestrowane)
- miejsc obok siebie w samolocie w przypadku przelotów liniami Wizzair
- opieki rezydentaw Marakeszu - Klienci otrzymują telefon alarmowy do anglojęzycznego opiekuna
- podatku turystycznego - Wysokość podatku uzależniona jest od kategorii hotelu i wynosi od 1,60 /dzień/osoba. Podatek należy opłacić w hotelu.

PRZEPISY WIZOWE, PASZPORTOWE, SANITARNE

Należy każdorazowo przed wylotem zapoznać się z komunikatami MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi i sanitarnymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych. W przypadku rezerwacji wakacji w Polsce: https://www.gov.pl/web/rozwoj/hotele-i-inne-miejsca-noclegowe.
Aktualne wytyczne można również znaleźć na stronie Głównego Inspektoratu Sanitarnego, Światowej Organizacji Zdrowia oraz Europejskiego Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób.
W każdym hotelu znajdą się wytyczne dotyczące korzystania z: infrastruktury (baseny, siłownie, SPA, sale zabaw, wspólne pomieszczenia, sposób wydawania posiłków itp.), z systemu All Inclusive, atrakcji, animacji itp. Hotele zastrzegają sobie prawo do wprowadzania  zmiany zasad korzystania z oferty hotelowej zgodnie z wymogami. Zalecenia i regulacje mogą się zmieniać dynamicznie i mogą być wprowadzane w trybie nagłym.

Informacje dodatkowe

Część usług, sportów i gier dodatkowo płatna - organizowana w wysokim sezonie, zależna od ilości chętnych. Szczegółowe informacje na temat płatnych i bezpłatnych usług w ramach pakietu (All Inclusive, FB, HB, BB, bez wyżywienia) Goście otrzymują w hotelu. Hotel zastrzega sobie prawdo do modyfikacji wykupionej oferty (godziny podawania posiłków, sposób podawania posiłków, rodzaje napojów itp.). Pakiet różni się w zależności od sezonu (wysoki/niski). All Inclusive (określone napoje i posiłki) w wyznaczonych barach i godzinach. Terminy oraz godziny działania klimatyzacji określa dyrekcja hotelu- włączana jest w wysokim sezonie. Organizator podaje przykładowe propozycje animacji, zabaw, zajęć sportowych, szczegółowe informacje Klienci otrzymują na miejscu. W sezonie zimowym i w  niskim sezonie (do połowy czerwca, od połowy września) hotele ograniczają działalność aqua parków, animacji, zajęć sportowych. Oferty zawierają zdjęcia przykładowych pokoi. Pokoje rodzinne o niepodwyższonym standardzie mogą mieć dostawkę dla dzieci w postaci rozkładanej sofy, rozkładanych foteli, jednego łóżka, dwóch mniejszych łóżek, łóżka piętrowego.
Plaża w Agadirze jest publiczna, część hoteli ma wydzieloną część plaży.

PRZELOT BAGAŻ SERWIS

1. Oferty z przelotem liniami rejsowymi/tanimi liniami lotniczymi (np.: LOT, WIZZAIR, RYANAIR, Easy Jet, Corendon,Smartwings) pochodzą z DYNAMICZNEGO PAKIETOWANIA, ceny wszystkich przelotów są stale aktualizowane i zmieniane przez linie lotnicze, co oznacza, że cena wycieczki od momentu zrobienia rezerwacji do momentu potwierdzenia jej przez Organizatora może ulec zmianie. 
2. Uczestnik imprezy zobowiązany jest do potwierdzenia, u Organizatora lub Agenta, aktualnych godzin lotu 48 h przed wylotem (dotyczy zarówno wylotów jak i powrotów z wakacji).
Wszystkie przeloty odbywają się zgodnie z Ogólnymi warunkami przewozu pasażerów i bagażu danego przewoźnika. Klientów obowiązują prawa i obowiązki danej linii lotniczej.3. Warunki przewozów wybranych przewoźników:
Ryanair - cena oferty zawiera 1 szt. bagażu podręcznego o wymiarach, które nie przekraczają 40x20x25 cm. Do każdej rezerwacji istnieje możliwość dokupienia: dodatkowego bagażu o maksymalnej wadze 10 kg i wymiarach nieprzekraczających 55x40x23 cm (w taryfie standard będzie on przewożony jako bagaż rejestrowany - należy nadać go w punkcie odprawy przed kontrolą bezpieczeństwa; w taryfie z wykupioną usługą "Pierwszeństwa wejścia na pokład" bagaż dodatkowy będzie przewożony jako podręczny - dostępność usługi jest ograniczona na każdym locie) lub bagażu rejestrowanego o wadze 10 kg lub 20 kg.
Wizzair - Cena oferty zawiera 1 szt. bagażu podręcznego o wymiarach 40x30x20 cm. Do każdej rezerwacji istnieje możliwość dokupienia:- bagażu podręcznego - Wizz Priority (1 sztuka bagażu podręcznego - umieszczana pod fotelem, 1 podręczna walizka na kółkach na pokładzie, stanowisko odprawy priorytetowej i pierwszeństwo wejścia na pokład).
- bagażu rejestrowanego o maksymalnej wadze 10 kg
- bagażu rejestrowanego o maksymalnej wadze 20 kg
- bagażu rejestrowanego o maksymalnej wadze 26 kg
- bagażu rejestrowanego o maksymalnej wadze 32 kg
UWAGA! odprawa w przypadku nie dokupienia miejsc obok siebie odbywa się na 1-2 dni przed wylotem i 1-2 dni przed powrotem - karty pokładowe wysyłane są na adresy mailowe wskazane w rezerwacji. Lotnisko w Agadirze wymaga wydrukowanych kart pokładowych.Smartwings (QS) - cena oferty podstawowej zawiera bagaż podręczny 8 kg o wymiarach 55x40x23 cm, możlwość dokupienia bagażu rejestrowanego (głównego) 23 kg - tylko przy zakładaniu rezerwacji. Po potwierdzeniu rezerwacji nie ma możliwości dokupienia bagażu za pośrednictwem Organizatora. Miejsca w samolocie przydzielane są na lotnisku podczas odprawy.
3.Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu (ilość, wymiary, waga) podlega dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie zgodnie z taryfą obowiązującą u danego przewoźnika. Serwis pokładowy - zgodnie z warunkami przewoźnika. Ceny dodatkowych bagaży na każdej linii są aktualizowane w systemie rezerwacyjnym i zależą od wagi, kierunku, terminu lotu. Jeżeli bagaż zostanie dodany już po potwierdzeniu rezerwacji jego cena może być wyższa. Dodatkowy bagaż można dokupić minimum na 4 dni pracujące przed datą wylotu.
4. Klienci zobowiązani są podać właściwe dane Uczestników (imię, nazwisko, data urodzenia, płeć - zgodne z danymi w paszporcie/dowodzie). Po założeniu rezerwacji i potwierdzeniu jej nie ma możliwości bezpłatnej zmiany istotnych danych niezbędnych do zakupienia i wystawienia biletu.
5. W przypadku przelotów rejsowych linie lotnicze proszą o stawienie się na lotnisku 3 h przed godziną wylotu.

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Informacje o hotelu

 • Klimatyzacja Klimatyzacja tak
 • Basen zewnętrzny Basen zewnętrzny tak
 • Basen wewnętrzny Basen wewnętrzny tak
 • Leżaki i parasole przy basenie Leżaki i parasole przy basenie tak
 • TV TV tak
 • Minibar, Bar Minibar tak
 • Lódowka Lódowka tak
 • Kącik dziecięcy, Plac zabaw, Basen dla dzieci Kącik dziecięcy tak
 • Tenis, Siatkówka Tenis tak
 • Golf Golf tak
 • Surfing Surfing tak
 • Fitness Fitness tak
 • Ułatwienia dla niepełnosprawnych Ułatwienia dla niepełnosprawnych tak
 • Hotelowa restauracja Hotelowa restauracja tak
 • Kawiarnia Kawiarnia tak
 • Wypożyczalnia rowerów Wypożyczalnia rowerów tak

Opinie o hotelu

Ocena 4,5 / 5
Travelplanet

Bardzo Dobry (Na podstawie 27 opinii)

Zakwaterowanie 4,5 / 5

Wyżywienie 4,8 / 5

Okolica 4,3 / 5

Cena 4,5 / 5

Informacje dotyczące weryfikacji opinii

8. najwyższa ocena z 2597 hoteli w Maroko

Dominika O.

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Data pobytu 4.2. - 11.2.2024 Oceniono: Luty 2024

Les Jardins dAgadir Ocena: 4/5 Maroko, Agadir

Obsługa hotelu bardzo miła, komunikatywna, hotel czysty, widać było częste sprzątanie i porządki, bardzo liczna Obsługa.

Obsługa hotelu bardzo miła, komunikatywna, hotel czysty, widać było częste sprzątanie i porządki, bardzo liczna Obsługa.

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Zakwaterowanie
Pokój przestronny dla 2 osób, czysto. Łóżko wygodne jednak było połączone z dwóch osobych materacy.

Wyżywienie
Jedzenie różnorodne, wieczory francuskie, marokanskie. Do kolacji wino butelkowe. Spory wybór przy posiłkach.

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

Katarzyna L.

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Data pobytu 20.1. - 27.1.2024 Oceniono: Styczeń 2024

Les Jardins dAgadir Ocena: 4/5 Maroko, Agadir

Bardzo fajny klimatyczny hotel. Pokoje czyste wygodne. Otoczenie bardzo przyjemne szczególnie ogrody z ptakami . Obsługa hotelu bardzo miła i pomocna. Jedzenie bardzo smaczne. Szczególnie warzywa, desery. Poprawiłaby tylko kawę a przynajmniej dodała tą marokańską z przyprawami .

Bardzo fajny klimatyczny hotel. Pokoje czyste wygodne. Otoczenie bardzo przyjemne szczególnie ogrody z ptakami . Obsługa hotelu bardzo miła i pomocna. Jedzenie bardzo smaczne. Szczególnie warzywa, desery. Poprawiłaby tylko kawę a przynajmniej dodała tą marokańską z przyprawami .

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Zakwaterowanie
Bardzo wygodny pokój . Czysty i funkcjonalny

Wyżywienie
Posiłki różnorodne . Kuchnia marokańska i francuska. Bardzo smaczne warzywa, wypieki i desery.

Obsługa w hotelu
Bardzo miła i uczynna obsługa. Mogliśmy do końca korzystać z usług nawet w dniu wyjazdu.

Plaża
Super bardzo szeroka drobny piasek . Czysta z leżakami hotelowymi. Za wadę uważam brak toalet i pryszniców ogólnie infrastruktury .

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Filtruj opinie

Dominika O.

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Data pobytu 4.2. - 11.2.2024 Oceniono: Luty 2024

Les Jardins dAgadir Ocena: 4/5 Maroko, Agadir

Obsługa hotelu bardzo miła, komunikatywna, hotel czysty, widać było częste sprzątanie i porządki, bardzo liczna Obsługa.

Obsługa hotelu bardzo miła, komunikatywna, hotel czysty, widać było częste sprzątanie i porządki, bardzo liczna Obsługa.

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Zakwaterowanie
Pokój przestronny dla 2 osób, czysto. Łóżko wygodne jednak było połączone z dwóch osobych materacy.

Wyżywienie
Jedzenie różnorodne, wieczory francuskie, marokanskie. Do kolacji wino butelkowe. Spory wybór przy posiłkach.

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

Katarzyna L.

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Data pobytu 20.1. - 27.1.2024 Oceniono: Styczeń 2024

Les Jardins dAgadir Ocena: 4/5 Maroko, Agadir

Bardzo fajny klimatyczny hotel. Pokoje czyste wygodne. Otoczenie bardzo przyjemne szczególnie ogrody z ptakami . Obsługa hotelu bardzo miła i pomocna. Jedzenie bardzo smaczne. Szczególnie warzywa, desery. Poprawiłaby tylko kawę a przynajmniej dodała tą marokańską z przyprawami .

Bardzo fajny klimatyczny hotel. Pokoje czyste wygodne. Otoczenie bardzo przyjemne szczególnie ogrody z ptakami . Obsługa hotelu bardzo miła i pomocna. Jedzenie bardzo smaczne. Szczególnie warzywa, desery. Poprawiłaby tylko kawę a przynajmniej dodała tą marokańską z przyprawami .

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Zakwaterowanie
Bardzo wygodny pokój . Czysty i funkcjonalny

Wyżywienie
Posiłki różnorodne . Kuchnia marokańska i francuska. Bardzo smaczne warzywa, wypieki i desery.

Obsługa w hotelu
Bardzo miła i uczynna obsługa. Mogliśmy do końca korzystać z usług nawet w dniu wyjazdu.

Plaża
Super bardzo szeroka drobny piasek . Czysta z leżakami hotelowymi. Za wadę uważam brak toalet i pryszniców ogólnie infrastruktury .

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Miloš H.

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 27.12. - 30.12.2023 Oceniono: Styczeń 2024

Les Jardins dAgadir Ocena: 4/5 Maroko, Agadir

Świetny

Świetny

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Zakwaterowanie
Przyjemnie

Wyżywienie
Szeroka oferta

Obsługa w hotelu
Ogólne wrażenie było bardzo dobre, poza małym zastrzeżeniem, kiedy delegat nie poinformował mnie o godzinie odlotu na lotnisko i musiałem się z nim mozolnie kontaktować.

Plaża
Piękne długie plaże z niekończącą się promenadą.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Tadeusz O.

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Data pobytu 14.11. - 18.11.2023 Oceniono: Listopad 2023

Les Jardins dAgadir Ocena: 4/5 Maroko, Agadir

Polecamy :)

Polecamy :)

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Wyżywienie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Zakwaterowanie
Hotel nie pierwszej młodości, ale z klimatem, czysty. Troszeczkę hałasu z Kasyna ale :)

Wyżywienie
Jedzenie bajka. Owszem śniadania monotonne ale obiady i kolacje :)

Obsługa w hotelu
Na wysokim poziomie

Plaża
Plaża oddalona o 400 m z hotelowymi leżakami. Ocean jak ocean.

Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)

Viktor

Ocena 4,5 / 5

Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu 1.11. - 8.11.2023 Oceniono: Listopad 2023

Les Jardins dAgadir Ocena: 4/5 Maroko, Agadir

Wszystko przebiegło zgodnie z oczekiwaniami, pewnej nocy z soboty na niedzielę na ulicach wokół hotelu panował ciągły hałas (trąbienie, krzyki itp.) - nie wiem, czy to było święto, czy normalna praktyka, ale inne noce były całkowicie w porządku.

Wszystko przebiegło zgodnie z oczekiwaniami, pewnej nocy z soboty na niedzielę na ulicach wokół hotelu panował ciągły hałas (trąbienie, krzyki itp.) - nie wiem, czy to było święto, czy normalna praktyka, ale inne noce były całkowicie w porządku.

Zakwaterowanie 4,5 / 5

Wyżywienie 4,5 / 5

Okolica 4,5 / 5

Cena 4,5 / 5

Zakwaterowanie
Starszy hotel, ale nadal bardzo ładny, szczególnie ogrody wokół budynków.

Wyżywienie
Ogólnie świetne, słabsze śniadanie dla wegan. Zróżnicowany wybór każdego dnia dla wszystkożerców. Piątkowy wieczór to największy wybór wszystkiego.

Obsługa w hotelu
tenis - uważaj na mewy - KRADNIEJĄ PIŁKI!

Plaża
ok. 5 min pieszo od hotelu, bezpłatne leżaki i parasole hotelowe; nie ma obsługi hotelowej (napoje itp.); jest dużo wiatru i są fale, co jest zaletą przy surfowaniu itp.; woda jest już zimniejsza

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (2) (0)

Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.

+48 71 771 76 83

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...

Pogoda

Aktualna pogoda

 • Temperatura 23 °C temperatura w nocy 13 °C

 • Temperatura wody 17 °C

Prognoza pogody na następne dni

 • Jutro 23 °C temperatura w nocy 12 °C

 • Piątek 24 °C temperatura w nocy 14 °C

 • Sobota 24 °C temperatura w nocy 15 °C

 • Niedziela 24 °C temperatura w nocy 13 °C

Najlepsze miesiące na wakacje w tym miejscu

 • Najlepszy
 • Dobry
 • Niski sezon
 1. Styczeń
 2. Luty
 3. Marzec
 4. Kwiecień
 5. Maj
 6. Czerwiec
 7. Lipiec
 8. Sierpień
 9. Wrzesień
 10. Październik
 11. Listopad
 12. Grudzień

Więcej hoteli, które mogą Cię zainteresować